Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lepo se imejte,

Lepo se imejte,

Se pridružujem. A me vzameta. Ej kir, kva pa dopust? Zdej me pa že ornk ma dabite. Ne vem, če nimaš ti dons en dan tistga dopusta, k s ga tko zame šparov. Lohka pa se nama pridruži še kera prijazna, sexatožna oseba.

jaz sm prijazna..seksotozna ne..ampak k sta lih vidva..okej naj bo..pejmo;)

sorči, evica, nisem prav nič pljuval… bilo je čisto dobronamerno moje mnenje, če misliš glede tega, da odhaja. Mislim da je KIR prav dobro razumel.

Oprosti Sarca*, šele zdej sm opazil, se oproščam!
Če že komu, moram tudi tebi odgovort, ko s pa tak prijazna, pametna in sploh super ženskica, tvojemu dragemu sem kar malo fouš! Če ne verjameš, pa poglej mail, s katerim pozdravljam backo!

Bodi še naprej taka, nikar se ne spremen, kajti taka si nam najbolj všeč!

Zato namesto jutra: En krasen dan in noč ti želim, naj še tebi posije malo sonca direktno v tvoj srček, tako kot je meni, ko sem tole prebral!

Dragi..jaz se ne bom poslavljala..priznam pa da tole drkanje…ni meni več zabava..in mal premora rabim..tako kot ti..se pa vrnem…in takrat te spet pokličm..ker mi je bilo lepo s teboj! Hvala za lepe besede..in ti jih vracam..mmmmmmmmmmmmmmm..in nc fofs..sam to ne..vidis kam vse to pelje..cloveska zloba..fofsija ne pozna meja..poglej backin primer..bi jaz dala vetra takmu sodelavcu..ko se igra boga…

Pik*ica, zakaj me zavajaš, saj veš da mi do tega foruma ni več?!?
Glede tistih dveh dni dopusta pa: Že delam na tem, da mi ga plačajo, bo kar za en par zabojev, ne steklenic. Lep pozdrav in tudi tebi ene čudovite dneve, takšne kot si jih zaslužiš, ti želim!

Niti nisem občutil, da sta me popljuvala! Odšel sem tudi zaradi tebe, čeprav ne čist, je blo zanimivo brat pvoje poste, mi tako moško deluješ , da mislim…

he he he…. bodi raje kr prepričan… enmu si trn v peti ;-))))

New Report

Close