Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lepota

Lepota

ko odraščamo se z leti naučimo, da nas bo celo tisti od katerega smo najmanj pričakovali pustil na cedilu, da nam bodo več kot enkrat strli srce in da nam bo vsakič težje, in da bomo tudi sami marsikomu strli srce, da se bomo sporekli z najboljšimi prijatelji, da bomo krivili novo ljubezen za bolečine, ki nam jih je povzročila stara, da bomo ugotovili da čas teče prehitro in da bomo prej ali slej izgubili nekoga ki ga ljubimo? kaj nam je storiti; ljubimo tako kot da nas nikoli ni nobeden prizadel, kajti za vsakih 60 sekund ko se obremenjujemo z nepotrebnimi stvarmi izgubimo eno minuto, ki se nikoli ne vrne in naj nas ne bo strah da se bo naše življenje nekoč končalo ampak se raje vprašajmo če se je sploh začelo.
Danes vidim okoli sebe toliko lepote da kar boli, pa vi?

mene ne boli, a je z mano pol kaj narobe?
ha-ha-ha 😉

a te je tanova ljubica že pustila na cedilu ali kaj…?????
Ali je tok lepa da te je njena lepota zaslepela?
lepota ni vse…..

:))

ma saj ne vem al naj se smejim al naj molčim al kaj naj…..

še zdej ne morem verjet…..
:))

Ježeš, gabrijel, zate bi pa danes KIR posumil, da maš ziher menstruacijo, hihi…
Kar spljuvaj se… zgleda, da te nekaj teži!
Če te pa samo melanholija matra, pa tudi prav!
Cmoka!

ja, js tudi kar malo bolj pozitivno gledam na ta svet:)
mogoče zato, ker me ni še bolelo zaradi izgube ljubezni, prijateljstva….tudi smrt ljubljene bližnje osebe me ni tako prizadela, kot bi si kdo mislil, ker sem se enostavno sprijaznila, da je živel srečno, nas ljubil in nas nikoli ne bo zapustil, četudi je gori, nekje v neskončnosti…..vedno je z mano, moj dragi dedek….če ljubiš, si tudi ljubljen!

sem se prej vozil z njo pa ta hudič italijanski ni čisto o.k, ma jo bom že spravil v red

nič me ne teži, a zgleda da moram kaj izpljuvat- saj tistega se nisem sam spomnil mi je moja poslala po mailu- se mi je zdelo še kar življensko, je pa res da se danes odlično počutim- pa ne za zaradi avta, jutri bo pa še bolje…pa ne zaradi avta

sej sm ti rekla, jajca.

italjani so za delat pizze in špagete, ne avte. : )

:)))

today, tomorrow, toyota!!!!!!

Lepo!
Lep dan, sonce sije, gabrijel je srečen in dobre volje… kaj češ lepšega, hehe…

cmokaaaaa vsem prisotnim….

:))

kaj je lep dan, ven ljudje, ven, na sonce!!!!!

so mi prijatelji rekli da so kupli avto in se pripeljejo s toyoto corollo verso- in mu rečem si pa ja rekel da boš kupil avto- ti pa kupiš … toyoto- haloooo

alenka ravno včeraj je bil pri meni eden za audi-jem A6, pa pravi kako čvrst avto je, pa kako trden, pa kako se sploh ne nagiba v ovinkih- sem ga pa vprašal- pa kaj mi ti opisuješ traktor al avto ( saj ga razumem prej je imel laguno zdaj pa tole, tud meni bi šlo na jok)

New Report

Close