Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu leta….

leta….

Zdaj ko me nekaj časa ne bo, vam puščam eno temo, da bom imela kaj prebrati drugi teden:)

Kakšen je sex pri 20….pri 30, in kakšen pri 40, 50?

Ljudje postajamo z leti bolj izkušeni, bolj samozavestni, bolj vemo, kaj želimo, kaj nas osrečuje, kaj zadovoljuje, kaj rabimo…..

Pa me zanima, občutite razliko….tisti, ki že več desetletij aktivno sexate?
Jaz lajko rečem samo, da nebi nikoli več bila 20:) in sem z veseljem pri 30….obetam pa si…..da bo šla krivulja do 40 še navzgor:)

Izkušnje? Predvidevanja? Želje? Na plan z njimi:)

..za 20..sem že pozabil
..30…khmmmmm
..40 raje pozabim
..50…..vprašaj kasneje…haha

čuj smotka……kar pa mi frendi pravijo….vsaj glede žensk….je sex..tisti pravi, vroče experimentiran tam nekje do 20 !????

ps…čeprav….kako me ti mikaš…ne vem..kam naj te dam?

leta letijo - iščem stevardeso

:))))))))))))
Moje sexualno življenje še ni bilo “lepše” kot je sedaj. Zakaj?………Ker v teh letih na čisto drugačen način sprejemaš življenje in s tem tudi seveda spolnost. Seveda pa k temu veliko pripomore tudi dober partner.
In ja; je razlika v spolnosti pri 20…….30…..in 40….tetih. Kako pa bo pri 50?…….Upam, da še vedno super. :)))

Pr 20 sem že pozabil, pri 30 je…hmmm… no ja, zdaj po 40 je pa noroooooooo:)
zgleda da se pripravljam na zadnji šus:)

ne še no……….. :)))zdaj si začel komaj dobro streljat!

Strelec sem bil vseskozi:)….sam zdej mam novo partnerko pa se izpolnjujem:)

Pri 20 še neroden prehiter neizkušen, pri 30 delaven nikol dovolj pri 50 zmeren, a vedno bolj ljubeč po 60 vedno bolj ljubeč in lahko šeeee.

Pri 20 ih letih moški misle samo s spodnjo glavo pri 30 in misli z zgornjo,pri 40ih pa misli z obema.Pri 50ih in kasneje pa je že vsak uspeh miselnosti na eno stvar in nje učinek dobra”naložba”

pred 20-letom je bil odličen, med 20-30 letom je bil odličen, od 30 leta naprej je odličen, še posebej v zadnjem mesecu, in isto pričakujem da bo seks odličen dokler ne odapnem papke, nobena se ni pritoževala nad mano in jaz ne nad njimi-hvala vsem ki ste me osrečile, bile ste odlične, upam da lahko one isto tečejo zame..

Dobro jutro, vaju pa danes razganja, je dobra noč za vama?

niti ne, spim v otroški sobi

Spet, al še zmeraj?

16 do 20 – z enimi beden, pod pričakovanji za takoj pozabit, z drugimi vznemirljiv in vreden svojega “slovesa”

21 do 27 – z enimi dober, z drugimi boljši, brez razočaranj. sem se že znala zase postavit in “zahtevat”

trenutno stanje – eden izpoljnuje vsa pričakovanja, s presenečenji vred

pri 40.ih – samo še gor upam, težko je na slabše it

pri 50.ih – uf….predaleč…..

eno in drugo

Imaš vsaj mir………… :)))

ja to sem si vedno želel od ženske, da imam mir pred njo-hahaha

Od kje potem ta blažen nasmeh na tvojem obrazu?

hahahha……..jaz bi te že prišla žgečkat ponoči!

saj se ne smejim

rvo bi se žgečkala potem bi se pa s povštri sfajtala

jaaaaaaaa!!!!!!!! in jaz bi te pol nagega slekla.

kak me boš nagega slekla, a mi boš kožo dol potegnala-se te kar mal bojim

hehe………tak reče moja pupa; da se bo naga slekla.
hja……….tebi bi morbit še res kožo slekla….kaj veš……… :))))

Ojla Alexandra si kaj vročega sanjala ponoči ali doživela?

Boš golikoža:-)))

New Report

Close