Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek letemo &drvemo

letemo &drvemo

aloha gmajna – želim vam lep popoldan, še lepšo noč in da se vsaj enkrat nasmejete do solz:)

več al manj vsi dervemo in letemo a prej al slej se najdemo, ne da?

kokrkol, kjerkol mejte se!

spešl pozdravčke in cmočke pa mariči, sašku,muci in niobi – dokler jih ne urajmam-se že veselim jaaap

C.I.C:

ja, severnica, lep popoldan tudi tebi in hvala, ker si pomagala prebroditi tole krizo naše hmajne.

Se da, vse se da, če se hoče. In tole danes je dokaz. Hvala še enkrat tebi, zajčku, čebelici, matuzali in meni za tole dvigovanje.

Čau vsem!!!!

Jani

p.s puncam pa cmoka… aja tud Barbari, k je včeraj zvečer potrdila, da ni pozabila na nas.. enga spešl lubčka :)))

Topla in iskrena zahvala vsem tudi iz zajčkovega srca !
Pa pozdravček muci in Marički itd..

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A ni to lepo..šmrc…..šmrc………šmrc…….šmrc………..šmrc……..šmrc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Seveda se zahvaljujem tud muci in Marički, ki zadnje čase držita špago zajčku 🙂 cmoka!!

heheh…točno tko je , ja. Držita mi špago :))))..
samo, bognedaj da bom spet zidu govorila, tuki bom še nekomu krepke povedala , jaja..

Kje si zda ti, šmrc, šmrc, šmrc, šmrc, šmrc …..
Kam tvoja misel drvi, ali se ti še vedno spi!
Nikar, odpusti nam ti, bitje mlado in kosmato,
prdrvi in prituli nazaj, v ta naš gmajnarski raj !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh ja..mlado..jaja mlado..Maričkaaaaaa ma jest se počutim full staro..res kot da sem pol živlenja al pa že skor celega skoz dala..Res leta..ni jih veliko je pa full podlage..in ta steje..šteje kak si posteljico zživlenja postelješ…to je važno…In po tem se vidi al je človek mlad…al star..Jaz sem definitivno slednje..full se počutim..staro izčrpano..izžeto..
zdej bi en red bulllll.da mi da krilja..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap muca energy drink :))))

Polar sternica :)))))))))))))

Lubčka za pozdrave !

New Report

Close