Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LETOS ŽE TRIJE MRTVI ! BODITE POZORNI !

LETOS ŽE TRIJE MRTVI ! BODITE POZORNI !

Motoristi od danes naprej imamo preventivno akcijo in se preverja motoriste ! Pod drobnogledom pa tudi uporaba telefonov in upoštevanje CPP pri ostalih udeležencih v prometu.

Seveda ga tudi jaz navijem kot vsak motorist, pa vendar tam kjer je plac in ceste dokaj prazna. V naseljih pa se držim omejitev, vidim pa da vozniki avtomobilom (tisti ki niso motoristi) med vožnjo počnejo še miljon stvari od branja pošiljanja sms-ov do šminkanja … prednost neprednost pa španska vas.[/quote]
Kot praviš, kot vsak motorist, ga naviješ tam, kjer je cesta prazna. A le na videz, dokler ti iz stranske ceste nekdo ne “izsili” prednosti.
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motoristov vas je divjakov in še nisem videl motorista, ki bi vedno vozil po omejitvah.
Še vedno me je vsak prehitel, ko sem po naselju vozil med 50 in 55.[/quote]

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni!


Kot praviš, kot vsak motorist, ga naviješ tam, kjer je cesta prazna. A le na videz, dokler ti iz stranske ceste nekdo ne “izsili” prednosti.
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motoristov vas je divjakov in še nisem videl motorista, ki bi vedno vozil po omejitvah.
Še vedno me je vsak prehitel, ko sem po naselju vozil med 50 in 55.[/quote]

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]
Speedy Lara, greva skupaj en krog;)?


Kot praviš, kot vsak motorist, ga naviješ tam, kjer je cesta prazna. A le na videz, dokler ti iz stranske ceste nekdo ne “izsili” prednosti.
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motoristov vas je divjakov in še nisem videl motorista, ki bi vedno vozil po omejitvah.
Še vedno me je vsak prehitel, ko sem po naselju vozil med 50 in 55.[/quote]

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]

Tole lahko jaz mirno potrdim; nikoli nisem vozila pijana, nikoli ne telefoniram (klic občasno pri daljših relacijah sprejmem na slušalko, na krazke vožnje ne dvigujem), še v življenju nisem med vožnjo pisala SMS, v coni 30 se strogo držim omejitve, v naseljih redkokdaj prekoračim in še to mogoče za kak km ali dva, izven naselja vozim relativno po omejitvah, priznam pa, da si včasih dam duška na AC.
In meni je pred avto (na srečo se je dobro končalo) priletel motorist z 120 tam, kjer je omejitev 50 in jasno postavljeni znaki, da bo križišče, da je zebra, da je avtobusna postaja…

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]
Speedy Lara, greva skupaj en krog;)?[/quote]

Seveda lahko, kaj voziš?


Speedy Lara, greva skupaj en krog;)?[/quote]

Seveda lahko, kaj voziš?[/quote]
Ninja:)

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]

Tole lahko jaz mirno potrdim; nikoli nisem vozila pijana, nikoli ne telefoniram (klic občasno pri daljših relacijah sprejmem na slušalko, na krazke vožnje ne dvigujem), še v življenju nisem med vožnjo pisala SMS, v coni 30 se strogo držim omejitve, v naseljih redkokdaj prekoračim in še to mogoče za kak km ali dva, izven naselja vozim relativno po omejitvah, priznam pa, da si včasih dam duška na AC.
In meni je pred avto (na srečo se je dobro končalo) priletel motorist z 120 tam, kjer je omejitev 50 in jasno postavljeni znaki, da bo križišče, da je zebra, da je avtobusna postaja…[/quote]

Čisto verjamem ampak to ni pravilo in nismo vsi za v isti koš. Tako kot jaz nemorem reč, da vsi v avtomobilih vozijo pijani in telefonirajo, jih je pa takih veliko zraven pa še takih, ki ne vejo zakaj so ogledala na avtomobilih in takih, ki nevejo kaj kateri znak pomeni.

Seveda lahko, kaj voziš?[/quote]
Ninja:)[/quote]

Iz šihta jo švignem proti kranjski gori iz lj, roza čelada in suzuki bandit 1200 naked. Rukni me 😉

Tole lahko jaz mirno potrdim; nikoli nisem vozila pijana, nikoli ne telefoniram (klic občasno pri daljših relacijah sprejmem na slušalko, na krazke vožnje ne dvigujem), še v življenju nisem med vožnjo pisala SMS, v coni 30 se strogo držim omejitve, v naseljih redkokdaj prekoračim in še to mogoče za kak km ali dva, izven naselja vozim relativno po omejitvah, priznam pa, da si včasih dam duška na AC.
In meni je pred avto (na srečo se je dobro končalo) priletel motorist z 120 tam, kjer je omejitev 50 in jasno postavljeni znaki, da bo križišče, da je zebra, da je avtobusna postaja…[/quote]

Čisto verjamem ampak to ni pravilo in nismo vsi za v isti koš. Tako kot jaz nemorem reč, da vsi v avtomobilih vozijo pijani in telefonirajo, jih je pa takih veliko zraven pa še takih, ki ne vejo zakaj so ogledala na avtomobilih in takih, ki nevejo kaj kateri znak pomeni.[/quote]

Res je … žal pa se šoferji v avtomobilih zavedajo, da čeprav naredijo napako, so relativno bolj varni kot pa so motoristi, ki naredijo napako.


Ninja:)[/quote]

Iz šihta jo švignem proti kranjski gori iz lj, roza čelada in suzuki bandit 1200 naked. Rukni me ;-)[/quote]
Ah ja, sigurno se bova našla tako.:)

Iz šihta jo švignem proti kranjski gori iz lj, roza čelada in suzuki bandit 1200 naked. Rukni me ;-)[/quote]
Ah ja, sigurno se bova našla tako.:)[/quote]

Ja ni jih ravno veliko z roza čelado in banditom pa blond čop izpod čelade 😉 . Daj predlog.


Ah ja, sigurno se bova našla tako.:)[/quote]

Ja ni jih ravno veliko z roza čelado in banditom pa blond čop izpod čelade 😉 . Daj predlog.[/quote]
Registriraj se, pa se zmeniva na ZS, ne spodobi se takole da vsi berejo.


Kot praviš, kot vsak motorist, ga naviješ tam, kjer je cesta prazna. A le na videz, dokler ti iz stranske ceste nekdo ne “izsili” prednosti.
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motoristov vas je divjakov in še nisem videl motorista, ki bi vedno vozil po omejitvah.
Še vedno me je vsak prehitel, ko sem po naselju vozil med 50 in 55.[/quote]

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]
Seveda nisem nikoli vozil pijan.
Alkohola sploh ne pijem.
Prekoračitve so pa le izjemoma minimalne, saj še nikoli nisem plačal kazni.
Napake se res dogajajo, ampak to, da namerno kršiš predpise in namerno divjaš po cesti, pa ni in ne more biti napaka, ampak objestnost.
Ti ne ločiš med namernim dejanjem in med napako. Samo opravičuješ svoje namerne kršitve.

Čisto verjamem ampak to ni pravilo in nismo vsi za v isti koš. Tako kot jaz nemorem reč, da vsi v avtomobilih vozijo pijani in telefonirajo, jih je pa takih veliko zraven pa še takih, ki ne vejo zakaj so ogledala na avtomobilih in takih, ki nevejo kaj kateri znak pomeni.[/quote]

Res je … žal pa se šoferji v avtomobilih zavedajo, da čeprav naredijo napako, so relativno bolj varni kot pa so motoristi, ki naredijo napako.[/quote]

In to ni morali uzeti avtomobilisti na znanje, da se veliko težje motoristi rešimo iz nepredvidene situacije, kot oni. Zato previdnost in misel na druge udeležence v prometu ni nikoli odveč, da ne govorim o objestnosti, lo grem z motorjem prehitevat z avtom pa se mi nastavlja na sredino ceste kao če jaz nemorem naprej tudi ti negreš .

Res je … žal pa se šoferji v avtomobilih zavedajo, da čeprav naredijo napako, so relativno bolj varni kot pa so motoristi, ki naredijo napako.[/quote]

In to ni morali uzeti avtomobilisti na znanje, da se veliko težje motoristi rešimo iz nepredvidene situacije, kot oni. Zato previdnost in misel na druge udeležence v prometu ni nikoli odveč, da ne govorim o objestnosti, lo grem z motorjem prehitevat z avtom pa se mi nastavlja na sredino ceste kao če jaz nemorem naprej tudi ti negreš .[/quote]

Zame je več kot objestno, je prav samomorilsko peljati 120 tam, kjer je (z razlogi) omejitev 50….

Ti pa boš rekel, da še nikoli nisi vozil pijan, telefoniral med vožnjo in prekoračil hitrosti z avtomobilom. Nikoli nisi naredil nič narobe in nikoli nič spregledal na cesti ? Daj ne seri!
Motoristi smo veliko bolj fokusirani na vožnjo in dogajanje na cesti kot avtomobilisti pa tudi vozimo ne pod uplivom alkohola smo vedno trezni![/quote]
Seveda nisem nikoli vozil pijan.
Alkohola sploh ne pijem.
Prekoračitve so pa le izjemoma minimalne, saj še nikoli nisem plačal kazni.
Napake se res dogajajo, ampak to, da namerno kršiš predpise in namerno divjaš po cesti, pa ni in ne more biti napaka, ampak objestnost.
Ti ne ločiš med namernim dejanjem in med napako. Samo opravičuješ svoje namerne kršitve.[/quote]

In potem si se požru od foušarije , ker nimaš za motor. Sej ga jaz tudi nimam.


Seveda nisem nikoli vozil pijan.
Alkohola sploh ne pijem.
Prekoračitve so pa le izjemoma minimalne, saj še nikoli nisem plačal kazni.
Napake se res dogajajo, ampak to, da namerno kršiš predpise in namerno divjaš po cesti, pa ni in ne more biti napaka, ampak objestnost.
Ti ne ločiš med namernim dejanjem in med napako. Samo opravičuješ svoje namerne kršitve.[/quote]

In potem si se požru od foušarije , ker nimaš za motor. Sej ga jaz tudi nimam.[/quote]
Matr ste bolniki.

Vsak naj si misli svoje, statistika je pa sledeča. Lani (2016) je na cestah umrlo 22 motoristov, od tega jih je 18 nesrečo povzročilo oziroma so bili on krivi. A vam je zdaj kaj bolj jasno???

Dejstvo je, da ima veliko moških motor, da se postavljajo pred ženskami in glupe kokoši nasedajo, kot da se ne zavedajo dejstva, da si moćan motor kupi lahko čisto vsak, močan avto, ki stane recimo pol milijona evrov postavljen na cesto, si pa lahko kupijo le moški, ki so zares uspešni.

In ja, večina motoristov goni. In to konkretno In nočejo dojeti, da cesta ni dirkališče ter da je treba upoštevati pravila…potem pa, ko jih zbije z očetom terencem kakšna frklja, ki je na facebooku s frendico, je pa krivo vse drugo, le dejstvo, da so tam, kjer je omejitev 50, vozili 150, ne. (Frklja bi varno ustavila, če bi motorist vozil 50, kljub facebooku)

Za vse, kar ima več kot 125 kubikov in 11 kW, bi morala biti obvezna starost 25 let, zelo temeljit psihotest ter pri moških merjenje tiča. Tisti pod 15 cm, ne bi smeli dobiti vozniške

New Report

Close