Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Leyči tu te čakam

Leyči tu te čakam

Hm…. to je pa čist odvisno od tega kje misliš? Pirniče….Šmartno…Tacen?

Tam od koder ponavadi hodite gor na Šmarno?

Aha….kaj pa vem….odvisno od kondicije….15 minut…. ZAKAJ si me pa to vprašal…?

Kar tako,da vem koliko daleč imaš…Kaj če bi midva ponovila petkovo vročo vajo tisto, ki imamo najraje moški in ženske.Prikradem se k tebi v službo,te božam po laseh in hrbtu…

Ja ondi…..si se naveličal čveka….?
Bi me rad malo “zakuril”…..hja….potrudi se…..

Ne zelo rad klepetam s tabo.Si prijetna.ravno zato te vabim na kavo na Šmarni…

Zate se bom potrudil.Prikradem se ti od zasdaj te primem in božam po ramenih ter bokih,potujem čez čvrste prsi,z usti ti poljubljam vrat in ti sesam ušesa.Z rokama ti božam trebušček in potujem višje,do bradavičk a se jih še ne dotaknem.želim si da si močno želijo mojega dotika in rajcanja…

A ja….? Ja to pa še nisi nič omenil…..Ja tale bo pa teška….da greva na šmarni na kavo…. tja ne grem nikoli sama…

Potem pa na Zbiljsko jezero.Bi sprejela povabilo.Prideva s biciklom dol in stvar rešena.

Mmmm…šeee….tole pa paše…..

Šepetaš mi še me daj ,še me rajcaj in jaz ti božam notranjost stegen,počasi mimo mucike do sosednje luknjice.S prstom ti jo počlasi dražim s krožnimi gibi.S drugo roko ti masiram trebuh in stegna.Prsi so otrdele ,želiš si mojega dotika,s drugo roko se dotaknem tvoje vroče in že močno mokre muce,s čarobnimi gibi jo rajcam počasi in vse hitreje,čutim njeno poželjivost,utrip in tvoj sok jo že zaliva,dodatno me vzburi in s prstom se lotim ščegetavčka in ti sexi stokaš in vzdihuješ.zgoraj se lotim bradavičke sesam jo ,cmokam in ližem…

Paše…paše….še pa še…

Te položim na mizo z jezikom ti nagajivo dražim ščegetavček,narahlo a hitro ga ližem in se ga dotikam,s prsti ti dražim analno odprtinico in vlažni vhod muce.Moj korenjak že kar sili na prostost,a jaz si želim še dolge orale,uživam v tem in te osrečujem.Izdaja te tvoje sexi stokanje in globoko dihanje.In kaj bi mi ti delala?

Leyči si prezrla povabilo na kavo nekaj postov višje?Te povabim na Zbilje.prideš s biciklom?

Hm….bi si želel da ti kaj delam….kar povej….tvoje besede…..moj ukaz…..
sicer bi se pa z veseljem predajala tej nasladi….

Ondi….bom čist iskrena: bi…z veseljem…..pa ne verjamem di bi mi ratalo….ker bi se mi sigurno nekdo zraven “napopal”…. Mogoče je bolj verjetna varijanta kdaj med ali pa po službi….

Vzemi ga v roke in mi nežno cuzaj jajčka in rdečo jagodo.tako močno si želim tvojih sočnih ustnic…

he….he..rdečo jagodo….?? le kje si se to naučil…..??? :))))) se mi tko znano sliši….

Potem bi se pa kje drugje zmenila.Koder ni civilizacije:-)

Ti si me naučila srce.Želim si te močno od zadaj…ne zdržim več…nabijam, te ,strastno,ljubeče,čutno….stokaš in uživaš…se zvijaš od ugodja…muca kar žvrklja od užitka in naslade…

Mmm….uživaš v orali…kot jaz…..
Osvobodim tvojega trdega korenjaka ozkih boksarc….kar zacveti…ko si ga vzamem med dlani…Nežno ga pomasiram…..kot da delam svaljke….in zraven potiskam navzdol kožico….da pokuka ven napeta…sočna …jagoda..
Ufff…kako je slastna…želiš si dotika mojih ustnic na njej…jaz pa zdrsim nižje…do jajčk…jih začnem mesiti….lizati….vzamem si enega….imam ga v ustih….pa vzamem še drugega…tvoja napetost je vse močnejša…in rečeš….dej…malo ga poliži….pofafaj….pogledam te globoko v oči….kar nerodno ti postane za hip…a le hip..takoj naslednji trenutek že zapreš oči….in se predajaš toploti mojih ust…ki jo čutiš na svojem napetem bodalu…

Noro uživam,korenjak je trd,da trši ne more biti,potreben močno,želi si dobrega fu*ka in tvoje čudovite orale.

mmm….upaš priznati….se je povečala kaj napetost pod popkom?

Ej….falot….ne zgubljaš časa…a?

Priznam ,da je nemiren in trd.Pa tvoja vlažna in mokra?Kako bi jo zalizal…

New Report

Close