Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Leyči tu te čakam

Leyči tu te čakam

in se veselim tvojega obiska.

Ojla…srce….evo mene….

cmok

Kako si kaj,si v službi?

Ja….sem….pa ti? Si pa že zgodaj v službi… Si bil kaj na sončku čez vikend?

Tudi ja.Sem bil na sončku čez vikend in to kar veliko .In sonce vpliva na hormončke .Si dobila mail?

Ja…sem dobila.Hvala.
In kaj si počel na sončku? Sprehod….kolesarjenje….ali kako razkošje v travi :)))

Na Šmarni Gori sem se sončil.Super je bilo.Pa ti si se kaj nastavila soncu?

Čist nič….groza… sem bila v soboto in nedeljo na praznovanju…in pol smo bili samo notri… kaj češ…družinske obveznosti….. A ti pa si bil na Šmarni gori…lepo…. a veš da tud jest hodim dost gor….. no…hodiva (z možem)….
te bom še kdaj srečala…. :))

Ma ne mi rečt:-))Jaz grem gor vsako soboto in nedeljo.Potem se pa res morava srečati in poklepetat.

A kar oba dneva greš gor….. hm…srečat….teška bo….jaz ne grem sama gor…ti pa verjetno tudi ne….

Potem mi pa samo pomahaj,ko boš gor:-)))

:))) ok….bom….s katere strani pa hodiš gor? Iz Pirnič?

Izpred Lipe iz parkinga.Pol ure pa sem gor…Zakaj pa ne bo mogoče ,da poklepetava.Bo mož rekel:”kdo je pa ta tip”,kajne?:-)))

Ufff….si pa naspidiran….pol urce….kul… Jest grem gor iz druge strani hriba….iz Šmartna…. pa rabim kar mal več….(pa še kondicije nimam)…ja…mož bi pa vsekakor vprašal kdo je ta tip….pa sej…hec a ne…lahk srečaš cel kup…znancev…prijateljev…pa neobremenjeno poklepetaš…tkole pa….ja sej ne vem…bi se mi kar glas zatikal….

A misliš da pa tvoja bi šla pa kar brez komentarja naprej?

Rekel bi ji da si ena frendica še od včasih ali bivša sodelavka ali pa v tem primeru znanka.Si mogoče iz Vodic?

Hm…me prav zanima..kako bi nama začela uhajat barva….tja do ušes…mogoče bi se pa ravno takrat spomnil najine zgodbice…in…ja če ne drugega bi bilo vroče…
Ja…sem iz okolice….

Ah saj nisem kak zoprn ali važen tip.Ja če bi se spomnil najine zgodbe…bi za vzrok rdečice okrivil sonce.

Ha…ha….ne verjamem da bi ti ratalo…..
Imaš že kaj naraščaja?

Če me opaziš mi pa le namigni ali vsaj pomahaj…Jaz pa ne vem kakšna si ti:-)))Ne naraščasja še žal nimava.Pa ti?

velja… bom “namignila”…ti pa le dobro opazuj vse ženske okoli sebe….
a greš kdaj tudi med tednom ? Jaz ravno zdej planiram da začnem mal migat…pa da grem po službi… Ja….jest imam dva pubertetnika…

S kolesom kdaj do Zbiljskega jezera.Ja lepo,da se ukvarjaš s športom.Ali pa Smledniški grad je zanimiv tako za kondicijo…Dva fanta,verjetno imaš kar veliko dela in skrbi z njima?

Ja…tud jest grem kdaj do Zbiljskega jezera…kako nedeljo zjutraj, dopoldan… Tudi do Smledniškega gradu hodimo…iz Repenj…. pa na Rašico… Sam moram priznat…da v letošnjem letu res bolj malo….je non stop neki….zdele po prvem maju bom začela pa res…. pa še kilce je treba dol dat….do morja..:)))

No potem pa se res morava srečati.In kako si si zastavila športanje med tednom?S kolesom do Zbilj ali…?

Hm…no ne vem…al pa na Šmarno goro. S kolesom je pa cel kup varijant…

Koliko pa imaš km od doma pa do vznožja Šmarne?

New Report

Close