Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Libada Plahuta

Libada Plahuta

Jo kdo pozna ali ima izkušnje z njeno “terapijo”?

Registrirano ima vedezevanje in svetovanje, tako da o kakih res uspesnih terapijah iskreno dvomim 🙁

Saj če imaš preveč denarja, ga lahko tudi podariš revežem, veš………………

spet reklama.

Vem. Oseba, ki mi je zelo blizu jo obiskuje. Meni se zdi nateg in zato tudi sprašujem. Če ve mogoče kdo kaj več…?

Tole pa tudi mene zanima.
Poznam tri, ki hodijo k njej kot mesečniki. Kot da je svetnica. Pobira denar, koliko bo pa pomagala pa ne vem.

Vem samo to, da ženska zelo rada pametuje o zdravju, kaj se sme in kaj ne, sama pa je verižna kadilka. To mi veliko pove. Več pa o njej ne vem.

Kako dolgo pa že hodijo k njej in kako so prišli do nje? Na internetu ni o njej popolnoma nič. Že to se mi zdi čudno. …Sploh če je tako dobra kot dobro računa.

Mogoče je pa v sorodu s šavrniko? Mogoče bo ona kaj več vedela povedati…

Ni nobenega, ki bi vedel kaj več povedat s prve roke?

Živjo!

Imam zelo slabe izkušnje z njo. Je kronična lažnivka. Terapije ponavadi trajajo abnormalno dlje kot ti na začetku trdi. To pomeni da če ti na začetku reče da boš v enemu mesecu konec lahko ostaneš tudi kako leto. Tako iz ljudi vleče enormne količine denarja. To je tisoče evrov,.. Ljudi izkorišča, ko pa ji več ne koristijo, jih odstrani. Lahko bi napisala roman iz vsega bulšita ki sem ga tam slišala in je bilo pričakovano, da ga verjamem. Glede rezultatov pa ne vem nekateri trdijo da jih je pozdravila, meni ni zagotovila tistega, kar je obljubljala. Pred kratkim sem zasledila tudi članek v Jani, ki prikazuje njeno pozitivno plat. Verjamite čemur hočete. Morda ima res kake zdravilne sposobnosti in je tega gospoda v članku res pozdravila ali je pa vse placebo. V katerem koli primeru priporočam previdnost. Jaz ji ne verjamem več.

Pozdravljena Piki0,

mi lahko prosim pošlješ kak kontakt na ZS? Rada bi te vprašala še kaj več o tem.

Ja seveda, kar vprašaj.

Pozdravljeni,

slučajno sem opazila vaš dialog, morda res z enoletno zamudo, ampak vseeno. Težko berem te grdobije, zato želim, tudi jaz podeliti z vami svojo izkušnjo. Sama obiskujem Libado že 10 mesecev in res je, da mi je sprva govorila o 3 tednih terapije. Res je, Libada včasih ali pa recimo kar zelo pogosto slabo oceni časovni potek posameznih terapij, ampak jaz osebno to pripisujem njeni želji, da bi čimprej pomagala in pa temu, da je zelo težko predvideti, kako se bo odzivalo posamezno telo na terapije. Pri meni se na primer prvih 6 mesecev, razen na fizičnem zdravju, ni kaj dosti poznalo, potem pa se je nekaj kar čez noč prebilo in moje življenje je vsak dan lepše. Sama si ga sedaj znam ustvariti, znam uživati, znam imeti rada tiste, ki jih včasih nisem znala … v glavnem sprememba, ki jo opazijo tudi vsi bližnji. Kočno sem mirna in izpolnjena, ne kompliciram brez veze in ne pokvarim vsega lepega s slabimi pričakovanji. Moje zdravstveno stanje je super 🙂 Poleg mene zdravi tudi vzporedno moja otroka, ki prav tako doživljata preporod v počutju. Partnerstvo cveti, a vmes je že skoraj zamrlo … in tako dalje. Lahko bi našteval in naštevala. Ljudje, ki hodimo na terapije k Libadi smo drugačni od ostalih še z daleč pa nismo nobeni mesečniki, največ je podjetnikov, arhitekti, politiki, navadni uradniki, športniki in končno tudi študenti. Večina nas je visoko izobraženih. Tudi meni ni bilo lahko verjeti v besedo Džin, ampak verjamem pa v slabo energijo. Libada ljudi očisti slabih energetskih tvorb in namesto njih v telo naseli novo svežo energijo nato telo energetsko zaključi. Na nas je potem ali tudi sami sodelujemo v procesu in se zavestno losamo starih vzorcev in slabih navad ali le pričakujemo, da se bo zgodil čudež in zdravilko krivimo, ker se ni. Tako vsemogoča pa spet ni niti Libada (čeprav ni daleč od tega ;-)).
Rada jo imam!

Lp,

J.

Živjo! Zanima me ali ima kdo še kakšno izkušnjo? Hvala

Pa nalije ga tud tko, kot ga marsiker ne….

Pozdravljeni, stara tema, ampak tudi mene zanima če ima kdo izkušnje z Libado Plahuta? Tudi meni bližja oseba hodi k njej na ‘terapije’ že 10 let!! Vsakič reče, da bo kmalu konec, pa kar ni konca. Pri njej preživlja cele popoldneve in noči. Jo sprašuje za dovoljenje, če lahko kam gre ali ne. Skratka, kot da ima popoln nadzor nad njo. Domače obisce parkirat na leto, ker “nima časa”. Kakor vem, ne sprejema novih strank, ima jih samo ca 5 do 8 istih in iz njih vleče denar in jih nateguje z dolžino terapije. Če bi kdo kar koli vedel, bi bila hvaležna.

Zaskrbljena306, kje oz. kako te lahko kontaktiram. Imaš mail?

davek na bedake očitno deluje.

O tej „gospej” bo kmalu završalo, potem se bodo prebudili tisti, ki ji slepo in dolgo verjamejo in ji polnijo žepe.

New Report

Close