Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ličenje = urejenost?

Ličenje = urejenost?

Aja? Moja prejšnja zdravnica je imela dolge in vedno nalakirane nohte.

Zanimivo stališče nekoga, ki zatrjuje da otroci ne potrebujejo pravljic, dojenčki pa ne vozička.Samo da je ona namalana, to je nepogrešljivo……[/quote]

In od kje tebi, da so moja stališča takšna, kot si napisala?[/quote]

Ne sprenevedaj seYo_, sem že zelo dolgo tu gor.

Prav nasmejala sem se temule pisanju zgoraj.
Končujem doktorski študij, objavljene imam številne članke, poleg študija seveda hodim tudi v službo. Smučam, kolesarim, ukvarjam se s trialtonom (opravila tudi polovičko ironmana, če slučajno veš kaj je to). govorim 2 germanska jezika, 2 romanska jezika, rusko in delno tudi hrvaško oz. srbsko. Zdaj pa slišim, da sem lena, brez energije, nerazgledana.
Ja na svoje udobje res gledam, neumna bi bila, če ne bi. Ti ne gledaš na svoje udobje?
Ja, večinoma sem v hlačah. Nizke pete so zakon. Vsaj normalno lahko hodiš v njih.
Hja, ti si očitno celo življenje študirala kako znanost kako obleči krilo in nogavice, jaz sem pa raje podiplomski študij delala ta čas, ko si ti študirala kako obleči nogavice.
Prevzemam moškim mesta? Hm, nisem zato študirala, da bi bila brez službe. Kaj bi morala pustiti službo ali kako, da je ne bi prevzela moškemu?[/quote]

… in zakaj se potem oglašaš? Ker si totalno nesamozavestna in smo ti stopili na žulj. Poznamo take. Mal se poštimaj in uredi in svet bo lepši… tudi zate.

In od kje tebi, da so moja stališča takšna, kot si napisala?[/quote]

Ne sprenevedaj seYo_, sem že zelo dolgo tu gor.[/quote]

No, potem pa piši tako, kot je in si ne izmišljuj.

Ti super ženska, veš mogoče to, da zdravnice sploh ne smejo imeti dolgih in nalakiranih nohtov?
So zato lene, neurejene, nerazgledane?[/quote]

Urejeni nohti so lahko tudi kratko pristriženi in nalakirani z brezbarvnim lakom oz se uporabi francoska manikura. To je urejenost!

laracr, še enkrat, upam, da boš tokrat razumela: zdravnice ne smejo uporabljat laka za nohte. Tudi brezbarvni lak je lak. Razumeš?
Veš zakaj ne? Ker ni higiensko.

laracr, je sigurno tista princeska, ki že leta tule gor joka kako je lepa, kako ne najde moškega, da je ona oh in sploh super, da pa ni primernega moškega zanjo v Sloveniji :).

A jaaa??? saj niso 365 dni v službi!!! Imam zdravnice v ožjem prijateljskem krogu pa pridejo na kofe vedno urejene. Mislim… kok pametujete.

Prav nasmejala sem se temule pisanju zgoraj.
Končujem doktorski študij, objavljene imam številne članke, poleg študija seveda hodim tudi v službo. Smučam, kolesarim, ukvarjam se s trialtonom (opravila tudi polovičko ironmana, če slučajno veš kaj je to). govorim 2 germanska jezika, 2 romanska jezika, rusko in delno tudi hrvaško oz. srbsko. Zdaj pa slišim, da sem lena, brez energije, nerazgledana.
Ja na svoje udobje res gledam, neumna bi bila, če ne bi. Ti ne gledaš na svoje udobje?
Ja, večinoma sem v hlačah. Nizke pete so zakon. Vsaj normalno lahko hodiš v njih.
Hja, ti si očitno celo življenje študirala kako znanost kako obleči krilo in nogavice, jaz sem pa raje podiplomski študij delala ta čas, ko si ti študirala kako obleči nogavice.
Prevzemam moškim mesta? Hm, nisem zato študirala, da bi bila brez službe. Kaj bi morala pustiti službo ali kako, da je ne bi prevzela moškemu?[/quote]

… in zakaj se potem oglašaš? Ker si totalno nesamozavestna in smo ti stopili na žulj. Poznamo take. Mal se poštimaj in uredi in svet bo lepši… tudi zate.[/quote]

Nisem si mogla kaj, da ne bi komentirala takega zabavnega posta :). Vedno se nasmejim ko berem take izjave. Ene smo uspešne v športu, študiju, službi, druge pa v ličenju, tudi to je nekaj. Namesto študija si končala faks o oblačenju nogavic :). Nseim vedela, da moraš biti za to ekstra spsoben, da znaš :).

A jaaa??? saj niso 365 dni v službi!!! Imam zdravnice v ožjem prijateljskem krogu pa pridejo na kofe vedno urejene. Mislim… kok pametujete.[/quote]

Delam v bolnici, zdravnica, res je, da lak na nohtih ni dobrodošel. V ambulantah ni take panike, na kirrurgiji pa ni šans.

A jaaa??? saj niso 365 dni v službi!!! Imam zdravnice v ožjem prijateljskem krogu pa pridejo na kofe vedno urejene. Mislim… kok pametujete.[/quote]

Vau, izobražene prijateljice imaš. Vsaj nekaj.

Sem tip in moram priznati da so mi naličene ženske veliko bolj všeč od nenaličenih. Sicer je moja tudi privlačna in lepa brez pudrov in vsega ampak mi je še bolj všeč s pudri in lepimi oblekami. Pravi mi pa velikokrat da jo v službi opravljajo sodelavke ki so manj privlačne, in res enkrat jo pridem iskati v službo in gledam ko odhajajo ženske ven sem vse dojel. Izgledalo je kot v zoo-ju stampedo ne vem česa, se opravičujem samo ne razumem zakaj nekatere ženske ne dajo čisto nič nase.

Sam imam dovolj tega da grde ženske napadajo lepe, zakaj vam je to treba, saj tiste ki so grde se lahko uredijo da bodo malo manj neprivlačne pa se jim očitno ne da in svoj gnev spravljajo potem na lepe ženske. To je seveda klasika že od pamtiveka je tako da bo grda vedno napadla lepo in jo označila za neumno, plehko, cipo…zato ker je sama nikakva.

Jaz sem pa ravno kontra kot predhodnik. Ne maram na šmiranih bab.
Naravno lepe ženske so zakon.
Ne pa vse namazane. Bljak. Mojo sem čisto odvadil mazanja. Včasih se je pa sem kar naprej govoril, da je natur lepša in zdaj se ne liči več in je odlična.

Le kaj bi bile nevoščljive? Če se hočeš ličit se pač daj. Mene ne moti.
V našem kolektuvi se skoraj nobena ne liči. Smo pa same univerzitetno izobražene tako, da ne bi kdo komentiral, da smo kake tepke.
Pač kateri paše se naj liči, kateri pa ne pa se naj ne.

Najbolj grozno je, ko ugotoviš, da ima pod nalakiranimi nohti polno umazanije. Bruh bruh in zelo pogost pojav.
ALi pa naličena, v petkah, finih cotkah, ko pa usta odpre pa bruha take ven kot tale lara oz. princeska.

Pa vas, moške, nič ne moti, če je vaša izbranka tako nesamozavestna, da se ravna po vaših željah oz. ne tako, kot njej ustreza?
Ciljam na oboje:
1. ženska se liči in ureja, da bi ugajala moškemu
2. ženska opusti npr. ličenje, ker moškemu to bi všeč

Si mogoče konačala vsaj SŠ? Verjetno ne.

Priznam, da se ličim le zato, da ugajam moškim. Doma nsiem nikoli naličena. Naličim se zato, da drugim ugajam. Doma pa sem v trenirki, brez ličil.
Tudi petke nosim zato, da drugim ugajama. Doma pa v copatah, športnih copatah, natikačih.
Pač rada vidim, da me drugi pogledujejo, da mi rečejo, da sem lepa.
Nočem biti siva miš. Všeč mi je, da sem lepa, da se moškim cedijo sline. Zato se uredim. Nikoli mi ne manjka moških pogledov.
Sive miši pa jokajo, da jih noben moški ne mara.

Moški veliko dajo na urejenost. Nekoč sem bila taka dolgočasna, pusta ženska. Potem sem se uredila, naličila, petke, krilce, dekolte, frizura… kar naenkrat polno oboževalcev.
Pa naj kdo reče, da moški iščejo karakter. Lepo se moraš urediti in obleči pa se lepijo nate.

kot so že zgoraj zapisali, urejene ženske so bile in bodo vedno občudovane in oboževane od tistih žensk ki pa slabo izgledajo bodo pa psovane zato ker njih nihče ne povoha.

Kača, zakaj imaš tako potrebo, da te vsi občodujejo?
Me je povsem in ravno prav dovolj, da me občuduje moj partner. Sicer ne bom rekla, da mi ne godi, da slišim kake pohvalne opazke v stilu kako dobro zgledam, ampak, ne bi mi bilo pa všeč, da bi me vsi zijali.

Zakaj bi imela željo biti občudovana od žensk?
Ti veliko daš na to, kaj drugi mislijo o tebi? Tvoje pisanje ne daje nekega dobrega vtisa o tebi.

nikjer nisem napisala da želim da me občudujejo, je pa lepo ko te:) zakaj pa ne. Je to sramota, pomanjkljivost če te ljudje, okolica občuduje?

majko mile ženske! pa ženske! zbudite se no:) kaj sodite po stavku ljudi, kdo in kaj smo. Pustite da vsi živimo tako kot nam paše. Znebite se zavisti v sebi svet bo lepši boste videle…

Meni ni všeč, če se tipi preveč slinijo okrog mene. Osebno mi je to zelo nadležno.
Meni je dovolj, da me moj občuduje.
Rada pa imam, če občuduejjo moje delo, ne moj videz. Imam tako delo, da mi je zelo pomembno, da cenijo moje delo.

New Report

Close