Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lizanje

Lizanje

Koliko vas je moških ki radi ližejo mucko?Vedno manj vas je.Zakaj?A se vam gabi?če vam ga ženske sesamo je v redu,če nam ga morate polizat pa vas ni.Zakaj?

 

Rada imam svojga moža,ampak ne mara lizanja,se mu gab.Našla sem si ljubimca samo zato da mi jo liže.Božanstveno.

 

Moški kaj vas odbija?

Pravega moškega nič ne odbija, orala muce in ritke je nekaj najlepsega meni osebno, bolj kot je vlažna, globlje grem z jezikom, bolj mi je všeč. Tudi če kaj uide vmes, toliko bolj poližem, toliko bolj me vzburja.

 

Mene osebno 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Oral, 29.03.2024 ob 19:40

Koliko vas je moških ki radi ližejo mucko?Vedno manj vas je.Zakaj?A se vam gabi?če vam ga ženske sesamo je v redu,če nam ga morate polizat pa vas ni.Zakaj?

 

Rada imam svojga moža,ampak ne mara lizanja,se mu gab.Našla sem si ljubimca samo zato da mi jo liže.Božanstveno.

 

Moški kaj vas odbija?

NI lepšega kot lizat sveže obrito muco sesat ščegija mmmm in bolj ko je mokra lepše je . Moji pa ji ni da bi mojega posesala obdelala z usti  . Velikrat na žalost kot opazujem je tako

meni je super če lahko poližem urejeno dišečo mucko globoko z jezičkom po luknjici  pa je težko ker ženske tega nočejo še vedno iščem….

Sam sem prikrajšan tega užitka,ampak tole je res uživanje ko jo z jezikom spraviš do orgazma,

Mojga motjo dlake 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Liza456, 31.03.2024 ob 19:14

Mojga motjo dlake 🙄

Mal poraščena al črtica trikotnik mmm to mora bit

Jaz ful rad ližem muco, tud od lepih lezb.

Ja res je lepo se ukvarjat z gladko muco😉

Poraščena mi ni všeč, v primeru samo trikotnička pa ja😉

Meni so pa všeč kosmate, samo da lepo diši, je katera ZA?

Če bi rada da ti jo polizem se ti javim. Mene ne motijo dlačice… Rad imam edino da je čista in umita

To kaj si zaj mapisala ti dam čista prau da moski ne zelijo lizat muce jas pa hrepenin ce kero dobim dajo dobro obdelam zjezikom je vec ji pomebno kot kaj druga  jas tole ful obožujem najrajsi v naravi  ob kakem jezeru svetovni obcutek mije to lp

če želi kakšna damica biti dobro polizana se lahko javi. sem tipčk ki rad liže 😛 [email protected]

New Report

Close