Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu lizanje…

lizanje…

bravo, kak si ugotovil????

ja, pa res :-))))

ja.. ok, okusi so pač različni… samo tvoja je za marsikaj prikrajšana…

sicer je res, da kar se jezika tiče, se stvar itak dogaja bolj na površini, ne globoko v notranjosti, ampak moji fuuuul paše, če ji z jezikom vlečem čist od zadaj, skoraj od presredka, pa obliznem v vulvo, nato pa povlečem naprej med ustnicami preko ščegetavčka. Včasih ji hkrati tudi ful paše, če ji potisnem prst v anus in jo dodatno stimuliram.

Dovolj nazorno? :-))))

No, dejstvo je, da ko greš preko vulve, seveda okusiš sokove, ampak meni je prav to fuuul erotično in mi daje hkrati občutek, da res uživa.

Še nisem bil z eno k bi znala stvari streč …pa ne morm rečt da nimam izkušenj..

Midva se kar dosti oralno obdelujeva, še posebej zadnjega pol leta, ko sva se oba obrila :-). Je pa res, da v ustih konča dokaj redko, podzavesno ga potegne ven, ko začuti, da mi bo prišlo. Sva se pa zmenila, da če mi že pride v njena usta, da si potem spermo deliva na pol. Pošteno, ne?

Uf, točno tako, moji na ta način pride 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, potem pa sem še bogato nagrajen … ;-)))

Joj, umiram od smeha!!! Haahahahahahhahahahah…….

men ga tako pocuza da mi kar rjuho v rit vleče 😉

Ko ti bo povšter, ti bo težje.

Jaz ji qurca vtaknem v usta in se tja spraznim pri vsakem običajnem vaginalnem in analnem fuqu.

Lizat svezo muco je nekaj najlepsega. Sam bi zase rekel da sem lizoljub. Prelizem prakticno celo telo. Najlepse mi je, ko gre zenska na vse 4. Prelizem ji se ritko, zraven malo rocne masturbacije, pa potem se jezik v vagino in popiti sokec. Enostavno njami!!!’

New Report

Close