Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu lizanje…

lizanje…

ciao..kdaj ste si rekli:dons mi ga je pa tako dobr potegnila….kaj vam je všeč in kaj ne …lick lick..

Če sem odkrit, raje ližem, kot pa dajem lizat 😉

Men ga zmeram dobro potegne, včasih se mi kar stemni. Drugač pa tud jaz rad ližem.

ful paše, da ga vzame v usta, hkrati podrkava z roko in hkrati draži anus

Meni je pa všeč cuzanje in čim bolj globoko …………,pa z jezičkom mora biti spretna.Če ga je dobro potegnila,je rezultat:izliv.

kakšno mnenje pa imate glede tega ali vam spermo pogoltne ali ne…

uf najbolje je ko jo pogoltne , da ji končam v usta ali da imam glavico v ustih ali pa da špricam od daleč.
lizanje pa da ga sesa pa objema z ustnicami in z jezičkom licka po njemu v vseh mogočih variantah.
kako je pa tebi všeč?

veš jz pa nisem glih privrženka tega da bi pogoltnila…v usta ja kam dlje je pa ne spustim

prav horny je, da jo, a ne? Sicer pa je itak znano, da je najbolj out, če potem bejba spermo izpljune…

Obstaja nekaj metod, razen diskretnega izpljunka, ki ga tip ne opazi, če sperme noče zaužiti.

Ena možnost je, da ga ob izlivu vzame ven in se pošprica po obrazu (ful fajn) ali po telesu, joškah….

Druga možnost, če jo moti okus, je , da ga vzame dovolj globoko, da okusa ne čuti…

Druga možnost, da ga vzame dovolj globoko pa mal bruhne, ne poskušajte tega doma punce! Sperma nima dobrega okusa in pika. Je pa fajn za oblikovanje pričeske.

iN TUDI ZA LEPO KOŽO NA OBRAZU!!!

mm nej ga teb en do mandelnov porine pa boš vidu če boš pogoltnu..kekec

Ti, kaj pa praviš na to, da tip nikoli ne liže? A so tud taki?

tud jz sm na takega naletela…predlagi mu kdaj ko bosta oba zrajcana mogoče bo probal….

Ne, ne saj ni to problem, da me ne bi. Sam zanima me, če so tud taki, pa zakaj tega ne počno. Mogoče še nikoli niso nobene (pa zato “ne znajo”) ali pa se jim upira. Ne vem.

meni se zdi, da sploh ne ve, kaj zamuja

sploh ni treba do mandeljnov, čist dovolj je v zadnji konec ust, še preden ga prtisne v grlo, ženska pa enostavno direktno pogoltne… S tem se izogne temu, da se sperma vlači po ustih in daje slab priokus.

Ne reci, da to ne gre, sam sicer seveda nisem probal, a verjemi, da ne govorim stvari na pamet.

Jasno pa je, da globoko še ne pomeni, da ga je treba porinit v grlo.

Ne vem no, meni se je že dostikrat dvignilo (refleks), če sem hotela bolj globoko. Da ti pa istočasno še sprema špricne not je pa po moje kar hudo :)))))

ja, če je pregloboko, je seveda refleks, pa če hočeš, al ne…

če vzameš malo manj globoko, spermo pa kar požiraš, ne pa valjaš po ustih, refleksa ne bi smelo biti

:)))
Saj ne valjam po ustih, ampak izpljunem. Sem mojega že vprašala, če ga fejst moti to, pa pravi, da ni panike, če ne paše pač ne paše :)))

Aja še to. Če sperme ni preve jo ponavadi požrem, če pa me zalije pa ni šans-

Jaz recimo tega ne delam, ker mi ne paše okus vlažnosti.
Tako površinsko….če pa bi zelo v notranjost z jezikom pa če je ful vlažna mi ma gre malo gor…

Kaj se naj zdaj ubijem?

lp

vedno je dobr, ker vedno povem nakazm kaj si zelim, če ne zna ga naucim, ampak zdej ze obvlada mene tko dobr kot jaz sama sebe…

Ja, pa še dva cegla, pa po jajcih in užitek je popoln.

Kaj pa cuzanje(kot bonbon) in lizanje jajc,ali ste na to pozabile?

New Report

Close