Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec

Po meni je to cudovit razlog za veselje. In prav nic te ne hecam in ne zbadam. O kom sanjaris je glede na opis se najmanj vazno, saj pravis, da gre za fantazijo. Lahko bi bil kvecjemu polaskan, ce bi bil jaz vir navdiha za tvoje fantazije. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


poznam take♥ … ga pol dobr najebem pri vas / z vami ☺♥

Hm… Razlezla v objemu… emm… oprosti, ampak tole pa ne zveni niti najmanj seksi. Moski smo vizualna bitja i ko clovek vizualizira “slaufe”, ki se razlezejo preko rok, ki objemajo.. naka… :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

he he jest sedaj fantaziram o Hadrijanu, berem njegovo knjigo.

Pa kaj je avtorica morala tako filozofirati, ko je pisala njegove Spomine? Svet, ki se je razvil iz čistega divjaštva….

Fantaziram, da bi obiskala te kraje,…da bi jih lahko videla točno take, kot so nekdaj bili v antiki….

Najbolj na kuuuu*ac mi gredo moderni učenjaki, ki zakomplicirajo knjigo do onemoglosti in jo naredijo neberljivo, ko jo razlagajo… pa nej gredo v p.m.

Očitno vse, da navaden človek, ne bi nič razumel, zadevo pa razvlečejo do onemoglosit.. pa tudi omenja Hadrijan,… in pol folk misli, da mora biti ne vem kako pameten,… v resnici gre pa za čisto poneumljanje….

Razlezla pri meni pomeni prepustila. Tuki sem vsa voljna mehka in zatrapana. Pa ne mislim samo na sex ampak ljubljenje. Energija ko dva posrka da sta eno.

Polna zivljenja, energije, elana, navdiha, domisljije,… Na krilih erosa ponovno mladostna in zasanjana. O tem sanjari marsikatera MON-a, tebi pa se je zgodilo… Prelepo.
[/quote]

+1

Tudi jaz vsak dan fantaziram o eni MONi.
Priznam, da se je bojim in ji ne upam tega povedati. 😉

Uf! Romantika, da te sezuje!

Kako lahko? Fuuuujj… bljak jest tipov videt ne morem… k mi gredo na ku*ac… pa če je dohtar ali smetar… Enostavno so več ali manj grdi in neprivlačni…. Taki so. Če pa že ni grd ali neprivlačen, je pa zabit…

Wow. Vznikate kot gobe po dezju. To je pa res lepo brati.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

To je ena najbolj varnih oblik ljubezni 😉
Sanjarjenje – ok, meni je to v mladosti neslo bolj na filmske igralce in kakšen lik iz knjig, ampak v sili hudič tudi Monovce žre :)))
Veliko lepih trenutkov ti želim 🙂

Bejž no, boš Polarnega čisto prestrašila:)))

Jedna duša u tjela dva,…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

:-))))

Hudo dobro. Si me spravila v preseren smeh. Hvala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Wow. Vznikate kot gobe po dezju. To je pa res lepo brati.
[/quote]

Seved nas je več, tudi jaz imam svojega tukaj gor ☺☺♥♥

Wow. Vznikate kot gobe po dezju. To je pa res lepo brati.
[/quote]
Že dolgo jo imam “na seznamu”. A misliš, da bi bilo pametno, če bi ji poslal ZS?
Nimam poguma.

Seved nas je več, tudi jaz imam svojega tukaj gor ☺☺♥♥
[/quote]

Zdaj me bo pa ze pocasi zacela zavit grabit. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hm… Razlezla v objemu… emm… oprosti, ampak tole pa ne zveni niti najmanj seksi. Moski smo vizualna bitja i ko clovek vizualizira “slaufe”, ki se razlezejo preko rok, ki objemajo.. naka… :-)))
[/quote]
zrel si za vprašanje Lepooki: čigavi so “najini” otroci ☺

Seved nas je več, tudi jaz imam svojega tukaj gor ☺☺♥♥
[/quote]

a zato, ker vas je toliko takih na MONu, pri meni pod vsemi 3 ekrani kaplja ☺

Je bilo za pričakovat, da se oglasiš in daš vedeti konkurenci: “Še mislim nanj…” 🙂

Kdo je koga “medi”, niti ni bistveno. Dokler imata oba kaj od tega, ane?

a zato, ker vas je toliko takih na MONu, pri meni pod vsemi 3 ekrani kaplja ☺
[/quote]

Sej veš, dokler sam od ekranov.. ♥♥


Že dolgo jo imam “na seznamu”. A misliš, da bi bilo pametno, če bi ji poslal ZS?
Nimam poguma.
[/quote]

Riziko je, da unici tvoje fantazije. Glavni dobitek je, da se ti fantazije uresnicijo. Ce pretehtam… jaz bi. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Je bilo za pričakovat, da se oglasiš in daš vedeti konkurenci: “Še mislim nanj…” 🙂

Kdo je koga “medi”, niti ni bistveno. Dokler imata oba kaj od tega, ane?
[/quote]

No s to razliko, da pri meni ni “še” …☻☻

Naslednjič boš ugotovil, da so se medtem, ko zbiraš pogum, obrnila leta.
In z njimi tudi življenje.

V bistvu ti zavidam, če še enkrat premislim. Pri meni gre vse skozi sito racionalnosti…

Priznam, da bi bila lahko z milijonarjem, ampak izključno zaradi njegovih milijonov in to bi mu povedala že takoj…. Že če bi mi kupil stanovanje, bi bilo to zame čisto dovolj, da ga potem še 1krat na teden vidim, seveda če bi bila ljubezen z njegove strani…. ker z moje je pač ni do nikogar….

Mene bi lahko samo kupil…. in to me sploh ni sram priznati. Jebeš ljubezennnn

New Report

Close