Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec

Saj ti je nekdo napisal.
Je lepo porejen, kako visok je, težko ocenim, in plešast. Ima fletna okrogla lička. Nič posebnega ni za pogledat. Pa saj te je pritegnila njegova energija, a ni to dovolj.

Ali je pomembno, kaksen je nekdo na pogled, ce pravis, da te je pritegnil s svojim intelektom? Hm….

Ja je dovolj.
Privlaci me, ker ni konflikten in ker razume stvari.
Vse vse mi je vsec.
Cist vsen mi je kako zgleda. Men bi bil najlepsi.

Zdaj sem videl to temo;

Lepo prebrat in lepo »po dlaki poboža«. Hvala avtorica za hvalospev, žal te bom pa razočaral – odkar poznam svojo boljšo polovico, je ona tista, ki ima v smislu žensko-moškega odnosa in zveze vso mojo pozornost in tako načrtujem tudi vnaprej.

Vsekakor spoštujem tvoja čustva in rad ti bom tule ponudil javno roko virtualnega prijateljstva, a pri tem bova ostala.
Drži se.

Ker te imam res rada, sem vesela zate.
In vesela, da si se oglasil.
Sem mislila, da noces niti odgovorit.
Lepo bodi in tvoja srecnica naj se zaveda kaj ima.

Hvala. Verjamem, da že ve.

Ti pa – drži se in vedi, da ti želim vse dobro.
In ne poskušam biti pokroviteljski, le resno mislim. Lepo bodi in naj se ti vse lepo izteče – pa se ob priliki spet tu srečava v kakšni temi.

No, kdaj se potem dobita na “kavici”?

Nekateri imate res težave z dojemanjem prebranega.

Nimam težav z dojemanjem. nasprotno: če bi bil zapis mišljen resno, bi ostal pri enem odgovoru.

Z drugim pa že pripira vrata in daje možnost za kaj več.

Vsi desci so pod kožo kosmati in vsem je všeč, če so občudovani od kogarkoli, samo da je. In ga ni pod soncem, ki bi bil neobčutljiv na to.
Nadaljevanje je tukaj povsem izvedljivo in odvisno samo od Helenine vztrajnosti. Sicer pa: objava na forumu je eno, predstava za javnost. Kaj v ozadju po zsjih laufa, je pa seveda nekaj čisto drugega. A ste res tako naivni?

Kok ne maram takih ljudi, kot si ti.

Ne gre za naivnost, gre za tvoj pogled, tvoje videnje, tvoj način reagiranja.

Le zakaj ga pripisuješ tudi drugim?

ker na ta način funkcijonira 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi. Kot da niste prisotni na monu vsak dan – a vam stvari in mentalni nivo sodelujočih res niso jasne?
Ne gre za naivnost, gre za tvoj pogled, tvoje videnje, tvoj način reagiranja.

Le zakaj ga pripisuješ tudi drugim?
[/quote]

ker na ta način funkcijonira 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi. Kot da niste prisotni na monu vsak dan – a vam stvari in mentalni nivo sodelujočih res niso jasne?


ker na ta način funkcijonira 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi. Kot da niste prisotni na monu vsak dan – a vam stvari in mentalni nivo sodelujočih res niso jasne?
[/quote]

Ti misliš, da je ta forum pokazatelj realnosti? Ni. Taka realnost je samo v glavah in fantaziji tistih, ki se odločijo pisati tu gor. Če ti tu sebe najdeš…

Poenotiti mentalni nivo vseh, ki sodelujejo, na določeno raven, odžene še tiste, ki imajo kaj pametnega povedati.

na tem forumu je šlo že zdavnaj vse v maloro…. dokler je glavna zvezda sluzko vagabund in razne vulgarne babure, ki si dvigajo ceno z namigovanji in virtualno flirtajo na vse strani, je nivo tega foruma več kot jasen. Se večkrat sprašujem kaj sploh delam tu. Če sem čisto poštena me v bistvu tolaži da je večina populacije bolj usekane od mene.


Kaj tebe boli curac kdo s kom flirta in kaj si kdo piše po ZS jih.?

Firbcna, kaj bi rada sploh povedala.
Saj si prebrala, z rokom sva se zmenila , ni nobene potrebe, da ga nadlegujem se po zs.
Kaj ce bi njegova prebrala, on nic kriv in bi se zarad mene moral zagovarjat.
Rok je lepo napisal, da mu mal godi.
A ti hoces povedat, ce bi jaz hotela in bila tecna, da bi ga komot spravila na kavo in potem se v posteljo. Zato ker je moski.
Tistega, ki ima doma probleme, tistega veliko lazje.
Ce pa imas poslihtan doma in pises o zeni tko z ljubeznijo kot Rok, potem ni sans. Tud moski znajo bit zvesti.
Bi pa bila kr mal razocarana, ce bi Rok ,ki ima rad svojo, sel na kavo in sexat.
Kako lahko, ce imas doma zensko za katero pravis, da jo imas rad.
Podrla bi se mi predstava o Roku.


Kaj tebe boli curac kdo s kom flirta in kaj si kdo piše po ZS jih.?
[/quote]
Seveda jo briga hudiča firbčnega.

Madonca, očitno se čutite zelo ogrožene. me prav zanima, kdaj je nehalo veljati, da na javnem forumu lahko vsak izrazi svoje mnenje.

Helena, ti se res ne rabiš čutit ogrožena. Ja, malo se mi smiliš (pa verjetno še komu), ker si očitno v življenju tako osamljena, da se greš zatrapat v (fiktivni) lik na monu. Kar ti hočem dopovedat, je to, da ekran vse prenese. Ti si si v glavi ustvarila sliko na podlagi informacij, ki jih nekdo tukaj piše o sebi. Ampak on lahko napiše karkoli! In ni nujno, da je karkoli od tega res!!!! Lahko da je res tako krasen, kot si si ga zamislila. Ampak enako verjetno je, da ni. Lahko je totalen babjek, ki ustvarja imaginarno podobo sebe, na katero se naivne helene lepite kot muha na med. Lahko je grozen mož. Lahko je mlad smrkavec, ki se na tvoj račun smeje za compom. Lahko je star sluz, ki si ga meče na tvoje vzneseno pisanje. Lahko je ženska. Lahko je KDORKOLI. In ena odrasla ženska bi pač morala imeti toliko zdrave pameti v glavi, da ne bi nasedala na forumske informacije. Zato pa je potem toliko razočaranj in krutih pristankov v realnosti.

Tiste herojke, ki me napadate, da smetim po forumu, ker mi nihče ne piše zs: na te zadeve se ne odzivam. Doma imam živega moškega, iz mesa in kosti. Ki sem ga spoznala v živo in ne prek neta. In si o njem ustvarila mnenje na podlagi konkretnih dejanj in obnašanja – ne tega, kar sem nekje prebrala. Živim v reali, nekateri tukaj pa ne. Še kaj pripomb na moj račun mogoče?

Firbcna, bod no pametna.
A mislis, da sem na monu 3mes.
Ne par let in ROk se ne spreminja…je uravnovesen…
Zastopim pa tvoj zapis, ampak to ne velja zame.
Hvala za skrb


ti bi bla pa lohk naša precednica ☺
bi talala dovolena za bluzenje ☺

A verjameš da sem tudi jaz že zelo dolgo tu, sicer nikoli registrirana. In sem z eno pazi ŽENSKO bila precej na isti liniji, so letela tudi zasebna sporočila, ker naj bi imeli enako stare hčere in sva se dogovarjali glede nekih menjav oblek in tako dalje. Nakar se zmeniva za kavo in pojavi se star sluz, ki je nekoč delal z mano v isti službi. Tip me je očitno po nečem na forumu prepoznal, se par let (!!!) delal, da je nekdo drug, da me je popolnoma prepričal, da je pač neka mamica….. ker si je pač vtepel v glavo, da bova nekoč skupaj. Takrat me je minila forumska naivnost in od takrat naprej pišem neprijavljena. Tako, kot sem jaz padla na fiktivno forumsko osebo, si padla tudi ti. Upam, da se ne boš opekla – jaz sem imela takrat precejšnje razočaranje, pa tudi malo grozljivo je bilo vse skupaj.

Še enkrat: par let sem verjela, da je na drugi strani tipkovnice simpatična ženska mojih let.


Nikoli ne veš kdo se skriva za ekranom.
Kako si potem to rešila?

S kafeta sem pobegnila in se nikoli več ne prijavila na mon s svojim vzdevkom (pa je bil precej znan in se ga nekateri verjetno spomnejo). Sluzu sem pa na žalost – še v dobri veri, da je to, za kar se predstavlja – poslala gsm številko, da bi se lahko javila, če se ne bi našli na kavi… in sem potem menjala številko, kaj pa. K sreči pa nisem dala domačega naslova. Lahko bi se mnogo slabše končalo.
Heleni sem želela odpret oči, a si je očitno toliko ustvarila podobo v svoji glavi, da noče razumet. Potem pač tudi jaz ne morem pomagat.


poosebljanje zapisov je idiotizem … večji kot imeti psa, mačka namesto ljudi

New Report

Close