Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen gre skozi nos !

Ljubezen gre skozi nos !

Slepi moz je s palico previdno pritipal v restavracijo in sedel.
Natakar in hkrati lastnik restavracije je urno pristopil k slepemu mozu in mu ponudil jedilni list.
“Zal mi je, natakar, je moz zavrnil jedilni list, jaz sem slep in
ne morem brati. Kar prinesite mi uporabljeni prticek kaksnega od
gostov pred mano, povohal ga bom pa se bom odlocil, kaj bom jedel.”
Lastnik je bil malo zmeden, saj taksnega gosta se ni imel. Stopil
je v kuhinjo in s kupa porabljene umazane posode potegnil zamasceni
prticek.Vrnil se je do slepceve mize in ga ponudil gostu. In slepi moz je prinesel prticek k nosu in globoko potegnil zrak skozi nos.
“Ja, ja , tole bom, goveji golaz s polento in zraven zeleno solato.”
Neverjetno, si je rekel lastnik sam pri sebi medtem ko je korakal proti kuhinji. Kuharica je bila njegova zena in povedal ji je, kaj se je pravkar zgodilo. Slepi moz je pojedel svoj obrok, placal in odsel.

Nekaj dni kasneje se je spet pojavil v gostilni in lastnik mu je spet
porinil meni pod nos.
“Gospod, se me spomnite, je vprasal slepec. Jaz sem slep!”
“Oprostite”, je rekel lastnik, “nisem vas takoj spoznal. Evo, ze letim in vam prinesem uporabljen prticek.”
In je odsel v kuhinjo in se vrnil z zamazanim prtickom in ga dal slepemu mozu. Potem ko je spet prav globoko potegnil zrak skozi nos, je slepi moz spregovoril.
“Tole disi super. Vzel bom lososa v holandski omaki in zraven krompirjevo salato.”
Nejeverno je lastnik odkorakal v kuhinjo, da prenese narocilo svoji zeni, ki je bila kuharica, in mimogrede ji je se povedal, kaj se dogaja.

Menil je, da ga slepec zajebava in sklenil je, da ga naslednjic, ko bo prisel, preizkusi.
Slepec se je pojavil cez dober teden in lastnik ga je videl prihajati in pohitel je v kuhinjo in rekel je zeni.
“Marica, pobrisi se s temle prtickom po tamali, preden ga dam slepcu.
Marica je napravila, kot je moz zahteval, in mu dala prticek nazaj.
Ko je slepi moz vkorakal v gostilno, ga je lastnik ze cakal pripravljen.
“Dober dan, gospod, tokrat sem si vas zapomnil in vas ze cakam s prtickom”, je rekel usluzno.
Slepec je prinesel prticek k nosu, globoko je vdihnil in s presenecenjem na obrazu rekel:”Nisem vedel da Marica dela tukaj!”

Mama vprasa sincka: Kaj si zelis za rojstni dan?

Sinko: Tampon.

Mama: Zakaj pa tampon??

Sinko: Sem slisal po TV, da se lahko z njim smuca, plava, jaha, igra tenis,…

🙂 cmoka tudi sašku….

severnica pogreša bruskota;-)

nč muske ne vrtijo tuki, k ni bruskota, in si jst uboga severnica moram sama u brado prepevat:(

Brusko danes ni pel, je pa plesal po petju drugih. Ples pa sovraži :(((

Ampak, to grlo bo še pelo, neč bat !

naaak Brusko pleše, je na konc filma plesu gor nad ta velkim štadionom.
vse vidla!!!
Severnica pa tud rada pleše:)

Pa zaplešita en mexico dance v tale sneženi metež .

ni važno kdaj, kje, kako, zakaj, samo ” ujemita ritem “

Ko in če boš kdaj plesala z mano, bos za vedno spremenila mnenje.

Jaz pa spadam med une, ki se na sindikalnih zabavah in novih letih vežejo z lisicami ob stole in mize, da bi jih nasilne sodelavke in znanke ne vlekle na plesišče.

Za na lastno poroko sem plačal Urški 400 mark, da so me naučili osnovnih korakov, povem ti…tako nisem trpel ceu žiuleje, kot takrat, ko sem imel z novopečeno soprogo otvoritveni ples.

Še dobro, da so bili mjuzišn’s moji stari frendi in soborci, pa 100 konvertibilnih je tudi nucalo, da je bil štiklc čist kratek.

Še zdej me bolijo kolki, ku se spomnem !

Ja, da bo medlo u iber, a ne ???

Ja, samo pazi, v vsakih navodilih piše: ” ne teraj do daske “:)

Hahaha dober da zdej vemo…ej SAŠOOOOOO ples ti ne udide..hihihi čakej se!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nč bat – jest se nobenga nisem nkamor zvlekla…

se jaz tudi ne znam bogve kako plesat, a ce je kaksen “ta prav” komad potem pa me prav mal briga – jest plešem ko navita če sem in d` mud.

dance little star:)))))))))

Heheheh tako se govori…..:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To je beseda :)))))

zej sam še nizki štar in ubogi Saško…heheheh bo plesal,da se bo kresalo inu vse užgalo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca pa pleše sam na tiste sentiš komade,k se je treba fejst stiskat aha…zato se nč ne boji..da bo treba plesat! JUhej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…tud na mizi, če bomo tko me hotle, hehe..

Aha pazi striptiz majo še v dobrem,do zdej so ga ziher za plus 10 naštudiral….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

striptiz?
doniš jest o plesu vi ste pa že pri striptizu….

tale dinozavrček je mnenja da toleeee postaja pa hudo nevarno………
dinozavrček ne bo plesu striptiza (to dela sam za ene očke…)

gledu pa gledu…..

naši fantje ga morajo odplesat, saško pa jani hehe..

bo zajček hudo močno gledu :)))))))))))))))))))

to pa to:)

ma bi blo dobro ko bi se tud “Brusko” pojavil, ko je action men !!!

New Report

Close