Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubica v težavah

ljubica v težavah

Moja prijateljica je bila ljubica kar precej let. Ko je zbolela, je možek spal pri njej, ji kuhal, pral in likal, tip, ki doma ni vedel, da sploh imajo sesalec, ker so imeli najeto gospo za čiščenje…
Tako da, sori, niso vsi možeki isti!

Ma kaki, miza je popustila, ko sta telovadila po njej in si je poškodovala vretenca, vsaj tako je pisala na drugem forumu.
[/quote]
O groza in zdaj ko jo je Polomu bi on rep med noge
Toži naj ga

Moja prijateljica je bila ljubica kar precej let. Ko je zbolela, je možek spal pri njej, ji kuhal, pral in likal, tip, ki doma ni vedel, da sploh imajo sesalec, ker so imeli najeto gospo za čiščenje…
Tako da, sori, niso vsi možeki isti!
[/quote]

Najbrž ga je žena iz bajte vrgla, pa je šel drugam rane lizat.

Nima veze, kaj je tebi ta moški, dejstvo je, da ti je dajal vtis, da mu lahko zaupaš, a mu očtno ne moreš.
Odreži ga. Prekini stike z njim. OdJ*** ga. Četudi si ljubica, ne rabiš biti neka nemočna ženskica, ki ne zmore preživet brez dedca! Poskrbi sama zase!
Ne rabiš ljubimca, ki je osel! Kaj ti bo?

Najbrž ga je žena iz bajte vrgla, pa je šel drugam rane lizat.
[/quote]

V bistvu ne. Je bil še kar lepo na skupnem naslovu z ženo in še danes je.

Ma kako ste zapel eni. Pismo ko da je edina ljubica na svetu. Pa folk to se dogaja no. Le da se nekateri taki “pari” zadev ne znajo it.
Lepo je napisala da je v stiski in da ne more štekat kako jo je loh pustil na cedilu.
Tut jest ne vem. Da bi jest mel ljubico (pa čist resno tko mislm) bi ji redno plačeval. Ne po tarifi, ampak enostavno bi ji vsak mesec dajal denar. Že zato, ker ji drugač ne bi mogu stat ob strani. Sej ženi tut dam, pa še ob stran ji stojim. Pa dopust ji plačam pa to in ono. In ja ne štekam teh frajerjev, kako lahko enostavno pozabijo na žensko, ki jo majo sigurno lih tko radi, če ji hodijo v posteljo.
Pravš, da ti daje darila. Ma kakšna darila, naj ti da vsak mesec 500 eur, da bo obema lepo, da boš brez težav šla na dopust, medtem ko bo on s svojo familijo, da boš lahko plačevala svoje stroške, da boš vozila varen avto in ne en krš in mogla zanj odplačevat kredi, ker sori, men če bi mel ljubico ne bi blo vseen v kakšnem avtu se vozi (v smislu varnosti) in tudi da ti plačuje eno zavarovanje. Kva pismo, saj se ti loh kej zgodi, sama si, otrok ti ni dal in ja sorri… Veš, mal grdo mislim, ampak je točno tko, tiste ki ste samske ljubice in pedenate moškega v svojih stanovanjih, mu nudite še zastonj tuš pa hrano z vašega hladilnika, pa vašo penino… In to brez da mu rečete, naj vam mesečno malo primakne, ker ste same in ste nekako “njegove” potem ste zgolj brezplačne prostitutke. To je pa tudi neumnost a ne? Če bi se z enim drugim dvakrat na teden vrgla dol bi vsaj mela na koncu meseca lagodno na računu in bi si zdej lahko brez problema prebrodila to.
Evo, tko mislim. Nobeno jebhanje ne bi smelo bit zastonj. Še moje doma ni.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

V bistvu ne. Je bil še kar lepo na skupnem naslovu z ženo in še danes je.
[/quote]

Aja, potem je pa ok. Tri odrasle normalne in srečne osebe torej. Super za njih 🙂

Ženi doma tut plačuješ, da je s tabo? Ojej.


Verjetno je tudi on imel občutek, da ga ne boš prosila za denar. Pa ti je obljubil, da ne rabiš skrbet. Veš kaj vse je ženi obljubil?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Good point! :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ženi doma tut plačuješ, da je s tabo? Ojej.
[/quote]

Jo imas ti na puf?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ženi doma tut plačuješ, da je s tabo? Ojej.
[/quote]

Ne, ne, on pač že pozna tisti vic: moja preljuba (pre)draga ženkica….. 😀

Upam, da si dojela, a do tebe ni gojil nobenh čustev. Bila si mu priročna. Ne ponižaj se še bolj in ga niti ne kliči več, niti ne prosi za denar.

Jo imas ti na puf?!?
[/quote]

Midva imava skupen denar in ne preverjava, kdo zasluži več in kdo iz skupnega denarja porabi kdaj več. Najino je.
In tudi ko sem bila brez službe, mi mož nikoli ni rekel, da me vzdržuje, da mi daje denar, še vedno je bila njegova plača najin skupen denar.
In tudi ko sem imela projekte, kjer sem zaslužila precej več kot on, njim pa so plače zamujale, je bil ti najin skupni denar in nisem niti pomislila, da pa zdaj jaz njega vzdržujem.

Pametna ženska zavaruje svoj sex z papirjem, neumna pa gre za ljubico.

Slisi se plemenito. No, pri meni je drugace. Jaz se presneto dobro zavedam, da sem pristal na to, da je (za dolocen cas) moja naloga vzdrzevati vse nas. Morda se ti je napak zapisalo, a meni zapisano deluje bolj v smislu neodgovorno, kakor kaj drugega. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nima veze, kaj je tebi ta moški, dejstvo je, da ti je dajal vtis, da mu lahko zaupaš, a mu očtno ne moreš.
Odreži ga. Prekini stike z njim. OdJ*** ga. Četudi si ljubica, ne rabiš biti neka nemočna ženskica, ki ne zmore preživet brez dedca! Poskrbi sama zase!
Ne rabiš ljubimca, ki je osel! Kaj ti bo?
[/quote]

Kako se že temu reče, ker tudi ženi daje podoben vtis in ji laže in ljubica ve, da je tak, torej……
neumnost ali naivnost???

Slisi se plemenito. No, pri meni je drugace. Jaz se presneto dobro zavedam, da sem pristal na to, da je (za dolocen cas) moja naloga vzdrzevati vse nas. Morda se ti je napak zapisalo, a meni zapisano deluje bolj v smislu neodgovorno, kakor kaj drugega. 😉
[/quote]

Neodgovorno kaj? To, da ne glede na okoliščine najine prihodke štejeva kot skupen denar, ni pomembno, kdo zasluži več in ali je prehodno celo brez zaslužka.
Kot pravim, sem bila tudi brez službe, pa mi mož nikoli ni niti namignil, da je on edini, ki zasluži in da me vzdržuje. In obratno.

Neodgovorno kaj? To, da ne glede na okoliščine najine prihodke štejeva kot skupen denar, ni pomembno, kdo zasluži več in ali je prehodno celo brez zaslužka.
Kot pravim, sem bila tudi brez službe, pa mi mož nikoli ni niti namignil, da je on edini, ki zasluži in da me vzdržuje. In obratno.
[/quote]

Desijev balkanski ego pač razmišlja po svoje :). Desi, pa nič slabega ne mislim s tem, brez zamere.
Ex Jugoslovanski moški pa res tako radi očitajo, če živijo koga, ja – poznam primer iz žlahte.

Neodgovorno kaj? To, da ne glede na okoliščine najine prihodke štejeva kot skupen denar, ni pomembno, kdo zasluži več in ali je prehodno celo brez zaslužka.
Kot pravim, sem bila tudi brez službe, pa mi mož nikoli ni niti namignil, da je on edini, ki zasluži in da me vzdržuje. In obratno.
[/quote]

Tudi pri nama ni bilo nic drugace. Pa se ne spomnim, da bi nama ne bilo pomembno, da vsak poskrbi za tisto, kar je v dolocenem obdobju njegova naloga. Nasprotno.

P.S.: Ne vem, kaj vas je napeljalo na debato o ocitkih. Jaz gledem z vidika “biti odgovoren za…”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Desijev balkanski ego pač razmišlja po svoje :). Desi, pa nič slabega ne mislim s tem, brez zamere.
Ex Jugoslovanski moški pa res tako radi očitajo, če živijo koga, ja – poznam primer iz žlahte.
[/quote]

Mene vzdrzuje balkanski moski, financno in tudi drugace…
Se nikdar ni rekel niti kaj podobnega ocitku, se zaveda se, da mu ogromno odnesem od riti in da ne bi imel K od kariere, ce ne bi imel doma to, kar ima.

Te razumem. Žal vsak v življenju pride do spoznanja, da je sam odgovoren zase in da se ponavadi v najbolj kritičnih trenutkih znajde brez opore tistega, na katerega je najbolj računal. Verjemi, da boš zmogla tudi brez njega. Predvsem pa to izkušnjo vzemi v obzir pri tvojem nadaljnem odnosu z njim. Srečno in pogumno naprej!

Ženi doma tut plačuješ, da je s tabo? Ojej.
[/quote]

Še ena, ki ne zna brat? Še na, ki se vtika v besedo in ne razume širšega konteksta. Dobro, če res ne razumeš, ti bom pa še enkrat malo bolj pojasnil, da ne boš izpadla tako neumno. Pa preberi, dvakrat mogoče trikrat, pa mogoče prebije.

Ženi ne plačujem da je z menoj. Bivam v normalni vezi in sobivam z nekom, ki ga imam rad in sem zaljubljen. Prav tako ona. Govorim o tem, da je čustvo ljubezen lahko prisotno tudi med moškim, ki je vezan in ljubico. In ni nujno da gre samo za seks. Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva.
In če nekdo, ki je vezan, doma ženi plačuje ne pomeni, da ji vsak dan da 100 eur in reče evo to je za ta teden, ker si z mano, ampak ji plačuje oz. daje v drugačnem smislu. Pomaga ji, če je njen avto na popravilu, gre v trgovino in iz svojega žepa plača vložke, ker ona ta čas kuha kosilo, ko zboli jo pelje k zdravniku in tanka na svoje stroške… A boš zdaj razumela?
Govorim o tem, da ljubica tega nima, čeprav jo ima ta moški mogoče na enak način rad ali marsikdaj še bolj. In ja, to mislim s tem, da če ljubici ne more omogočit da jo, ker ne more vozit, pelje k zdravniku ji pač da 50 eur za taksi a ne?
O tem govorim… Če je mogoče zdaj kaj bolj prebilo. Pa dvomim no…
Lep dan

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Še ena, ki ne zna brat? Še na, ki se vtika v besedo in ne razume širšega konteksta. Dobro, če res ne razumeš, ti bom pa še enkrat malo bolj pojasnil, da ne boš izpadla tako neumno. Pa preberi, dvakrat mogoče trikrat, pa mogoče prebije.

Ženi ne plačujem da je z menoj. Bivam v normalni vezi in sobivam z nekom, ki ga imam rad in sem zaljubljen. Prav tako ona. Govorim o tem, da je čustvo ljubezen lahko prisotno tudi med moškim, ki je vezan in ljubico. In ni nujno da gre samo za seks. Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva.
In če nekdo, ki je vezan, doma ženi plačuje ne pomeni, da ji vsak dan da 100 eur in reče evo to je za ta teden, ker si z mano, ampak ji plačuje oz. daje v drugačnem smislu. Pomaga ji, če je njen avto na popravilu, gre v trgovino in iz svojega žepa plača vložke, ker ona ta čas kuha kosilo, ko zboli jo pelje k zdravniku in tanka na svoje stroške… A boš zdaj razumela?
Govorim o tem, da ljubica tega nima, čeprav jo ima ta moški mogoče na enak način rad ali marsikdaj še bolj. In ja, to mislim s tem, da če ljubici ne more omogočit da jo, ker ne more vozit, pelje k zdravniku ji pač da 50 eur za taksi a ne?
O tem govorim… Če je mogoče zdaj kaj bolj prebilo. Pa dvomim no…
Lep dan
[/quote]

Eni pač morte kupovat ljubezen, drugim se zgodi! Pa to o delitvi ljubezni tud ne zastopim, saj niso otroci, šlo bi naj za enakovredne ljudi, al kak?

Še ena, ki ne zna brat? Še na, ki se vtika v besedo in ne razume širšega konteksta. Dobro, če res ne razumeš, ti bom pa še enkrat malo bolj pojasnil, da ne boš izpadla tako neumno. Pa preberi, dvakrat mogoče trikrat, pa mogoče prebije.

Ženi ne plačujem da je z menoj. Bivam v normalni vezi in sobivam z nekom, ki ga imam rad in sem zaljubljen. Prav tako ona. Govorim o tem, da je čustvo ljubezen lahko prisotno tudi med moškim, ki je vezan in ljubico. In ni nujno da gre samo za seks. Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva.
In če nekdo, ki je vezan, doma ženi plačuje ne pomeni, da ji vsak dan da 100 eur in reče evo to je za ta teden, ker si z mano, ampak ji plačuje oz. daje v drugačnem smislu. Pomaga ji, če je njen avto na popravilu, gre v trgovino in iz svojega žepa plača vložke, ker ona ta čas kuha kosilo, ko zboli jo pelje k zdravniku in tanka na svoje stroške… A boš zdaj razumela?
Govorim o tem, da ljubica tega nima, čeprav jo ima ta moški mogoče na enak način rad ali marsikdaj še bolj. In ja, to mislim s tem, da če ljubici ne more omogočit da jo, ker ne more vozit, pelje k zdravniku ji pač da 50 eur za taksi a ne?
O tem govorim… Če je mogoče zdaj kaj bolj prebilo. Pa dvomim no…
Lep dan
[/quote]

Ne, ne razumem. Če živiš v ljubezenski vezi, res vezi, ki vsebuje ljubezen, spoštovanje, zaupanje in vse ostalo, se ne zapletaš čustveno z drugimi ljudmi in ni ljubimcev ali ljubic. Če ljubiš nekoga drugega, si pač z njim, ne sediš na dveh stolih. Pika.

New Report

Close