Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubica v težavah

ljubica v težavah

he he…gledam kako veliko strani z nasveti ljubici v težavah, potem pa opazim, da so 3/4 namenjene Vagabundu…nekateri se bodo morali naučiti brati, drugi pa slediti tematiki…tretji pa lahko včasih spustijo kako pametovanje…

ljubica…mož je mož ( temu pač sledi, da je s teboj v dobrem in slabem)…ljubimci so pa s teboj samo v dobrem ( to bi pa lahko že vedela)…

včasih nam ljubezen zamrzne ratio…a ga najdeš, ko padeš v kako težavo ( recimo ob bolezni…)

drži se in poskušaj rožnata očala odložiti na omarico….

Na takšne sebičneže nimaš kaj računati, odpikaj ga, škoda da si čas zapravljala z njim. Najdi si nekoga, ki te bo res imel rad tudi ko boš zbolela za kako hudo boleznijo. Še prej njegovi ženi napiši anonimko, kakšen je njen idealni mož.

Še ena, ki ne zna brat? Še na, ki se vtika v besedo in ne razume širšega konteksta. Dobro, če res ne razumeš, ti bom pa še enkrat malo bolj pojasnil, da ne boš izpadla tako neumno. Pa preberi, dvakrat mogoče trikrat, pa mogoče prebije.

Ženi ne plačujem da je z menoj. Bivam v normalni vezi in sobivam z nekom, ki ga imam rad in sem zaljubljen. Prav tako ona. Govorim o tem, da je čustvo ljubezen lahko prisotno tudi med moškim, ki je vezan in ljubico. In ni nujno da gre samo za seks. Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva.
In če nekdo, ki je vezan, doma ženi plačuje ne pomeni, da ji vsak dan da 100 eur in reče evo to je za ta teden, ker si z mano, ampak ji plačuje oz. daje v drugačnem smislu. Pomaga ji, če je njen avto na popravilu, gre v trgovino in iz svojega žepa plača vložke, ker ona ta čas kuha kosilo, ko zboli jo pelje k zdravniku in tanka na svoje stroške… A boš zdaj razumela?
Govorim o tem, da ljubica tega nima, čeprav jo ima ta moški mogoče na enak način rad ali marsikdaj še bolj. In ja, to mislim s tem, da če ljubici ne more omogočit da jo, ker ne more vozit, pelje k zdravniku ji pač da 50 eur za taksi a ne?
O tem govorim… Če je mogoče zdaj kaj bolj prebilo. Pa dvomim no…
Lep dan
[/quote]

Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva. Ti to resno? Seks je podzavestno že v nas, potreba po razmnoževanju, ljubezen je neka izmišljotina človeške družbe,…. 😉 Ljudje smo živali, samo najbolj hinavske in pohlepne.

Lol. Od kdaj so sebične varalice prijatelji?

Zato bom jaz svojo hčerko učila naj si najde bogatega moža. Da si vsaj splanira življenje in da je ne bodo izkoriščale takšne varalice za seks, na stara leta pa sama in bolna. Izobrazba te dandanes nikamor ne pripelje, samo če imaš veze pa če si ritoliznik. .)



Ne skrbi. Glede na to, da sem ga včeraj sterala iz spalnice in je on v zameno spraznil skupno kaso in mi rekel, da od zdaj naprej delimo stroške pol/pol, bo ti prinesel še več kot potrebuješ.


če si pametna,povej vse ženi,zavrgel te je ,kot staro kanto,pa si dobi boljšega.

New Report

Close