Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubimec

Ljubimec

jaz ti samo povem, da sem bila na istem kot ti…najprej me je osvajal on, potem sva prišla skupaj, čeprav sem se dva meseca branila, prej 15 let srečen zakon…postala sem obsedena, čakala na njegova sporočila, prej po 100 na dan, kasneje se je zmanjšalo na 20 na dan, kakšen dan nič, potem se je spet pojavil, mešalo se mi je, isto kot ti sem se spraševala zakaj ne odpiše, kaj počne

na koncu sem bila že tako sesuta, da sem se že doma jokala, ker nisem dobila sporočila, iz presrečne osebe sem postala depresivna, tudi otroci so me spraševali zakaj sem žalostna, mož je postal pozoren na moje čudno obnašanje in me je odkril, tako da sem na koncu ostala brez ljubimca, doma pa zdaj vsak dan prepiri. Nesrečna sem do konca, pazi, da se ti ne zgodi isto.

Ti to resno? Draga moja, če je zakon res srečen, ne samo navidez, potem se ti nekaj takega niti pod razno ne more zgoditi.

Avtorica je pa preveč “babjih” romanov prebrala…..

Dober večer,
Mogoče je trenutno res trenutek šibkosti, ker sem sama. Mož je na službeni poti, otroci spijo. Jaz s kozarcem vina v roki in jočem. Rada bi s kom govorila, a nimam s kom.
Lani novembra se je začelo. Je posovni partner. Videla sva se le vsega skupaj 20 minut. Potem so se začeli maili. Rahlo nagajivi. S smeškoti. Potem se je zadeva preselila na zasebna sporočila na telefonu. Bila so vroča sporočila. Bila sem v nebesih. Potem sva se dogovorila, da se dobiva. V hotelu. In sva se. Brez besed. Strastno. Enkratno. Nato sva zadevo ponovila še dvakrat. Zaljubila sem se. Čustva so me prevzela. Nisem razmišljala o možu, otrokih. Bila sem omamljena z njim. On se je začel odmikati, priznal je, da ima ćustva do mene, vendar sva se oba zavedala, da več kot afera med nama ne more biti. Tudi on ima družino. Zadnjič sva bila skupaj 3 mesece nazaj. Po sporočilih komunicirava še. Od pogovora do vročih iskric. Zasvojil me je. Moje telo hrepeni po njegovem telesu. Če mi ne odpiše, se mi sesuva svet. Čakam na trenutek, možnost da bova spet skupaj. Četudi le za uro. On je oddaljen več kot 600 km proč. Mož? Dokler nisem spoznala njega, sem mislila, da imam srećen zakon. Zmotila sem se. Očitno ni tako. Hrepenim po njem in me je strah, da nikoli več v življenju ne bom čutila tako, kot sem, ko sem bila z njim. Vem, da sem sebična, varam, ogrožam družino. Vem. A čustva me trgajo. Tako močna so. Kako misli odvrniti od njega? Kako ne stalno pričakovati njegovega sporočila? Odgovora ne poznam. Ne potrebujem mo

Kr neki, kura si, da veš!

jaz ti samo povem, da sem bila na istem kot ti…najprej me je osvajal on, potem sva prišla skupaj, čeprav sem se dva meseca branila, prej 15 let srečen zakon…postala sem obsedena, čakala na njegova sporočila, prej po 100 na dan, kasneje se je zmanjšalo na 20 na dan, kakšen dan nič, potem se je spet pojavil, mešalo se mi je, isto kot ti sem se spraševala zakaj ne odpiše, kaj počne

na koncu sem bila že tako sesuta, da sem se že doma jokala, ker nisem dobila sporočila, iz presrečne osebe sem postala depresivna, tudi otroci so me spraševali zakaj sem žalostna, mož je postal pozoren na moje čudno obnašanje in me je odkril, tako da sem na koncu ostala brez ljubimca, doma pa zdaj vsak dan prepiri. Nesrečna sem do konca, pazi, da se ti ne zgodi isto, aja in še to, po 10 mesecih ga nisem pozabila, boli, ko vidim njegov avto, boli, ko grem mimo najine klopce, boli, ko zaslišim znano pesem, boli, ker vem, da bi še bil z menoj pa je mož vse to prekinil, boli me, ker vem, da je tam nekje ampak ni moj, še vedno boli in očitno bo tebe tudi.

Samo bilo je podobno kot pri tebi, ko je začutil, da čutim, ko je začutil, da tudi on čuti, se je začel umikati, v meni se je pa vse trgalo.

Jaz sem tudi čisto sesuta, hotela sem tudi že do psihiatra, ampak ne želim razlagati tam svojih problemov, boli me pa kot prvi dan….ločil pa vem, da se ne bi nikoli. Tudi ni ravno nekdo, ki bi ga želela za moža, ampak pogrešam pa ga, da me boli vsaka kost, vsaka pikica v mojem telesu, in mislim, da bo tako ostalo za vedno.

Draga moja, ostani pri možu in pri otrocih, sicer boš izgubila sebe. Deliti lajf s poročenim je živ pekel.

Pokaži svojemu možu to temo. Upam, da te tisto sekundo fu*kne iz bajte. Iz srca ti to želim. Prevarala si človeka ki te ima rad, prasica si.

Joj, če pomislim, da ga bom nosila v sebi za vedno… Saj se mi strga. Saj ne morem tako živeti. Začenjam razumeti, zakaj se nekateri zatečejo v drogo ali alkohol… Ti občutki…to ni samo telesno poželenje…tišči me v prsih, v trebuhu, mislim nanj vsak trenutek…šla sem tudi tečt, hodit…a ne pomaga. On je v moji glavi, pod kožo…

Joj, če pomislim, da ga bom nosila v sebi za vedno… Saj se mi strga. Saj ne morem tako živeti. Začenjam razumeti, zakaj se nekateri zatečejo v drogo ali alkohol… Ti občutki…to ni samo telesno poželenje…tišči me v prsih, v trebuhu, mislim nanj vsak trenutek…šla sem tudi tečt, hodit…a ne pomaga. On je v moji glavi, pod kožo…[/quote] Hahahaa nehi bluzit, varalica. In pokaži možu temo.

Takoj prekini. Takoj! Sicer bo vedno težje. Ni vredno postaviti na kocko vsega, kar imaš. On ne bo postavil. Moški so……dodaj poljubno. Ti nisi prasica, ne glede na to, kar govorijo zafrustriranci tukaj gor. Ti si samo zaljubljena ženska. Boš pa plačala, tako ali drugače, to pa ja.

Malo čudno si tole predstavljate kaj je bistvo srečnega zakona (kuhanje, pranje, vrt) in seveda vse samo za drugega. Če torej v službi s sodelavcem delujeva resno, timsko in skladno, imava v bistvu srečen zakon in nama manjkajo samo še otroci, da bo slika popolna. Ma, dejte no!!! Vsak, ki pravi, da je imel prej srečen zakon, laže sam sebi in drugim oz. je to posledica splošnega prepričanja, da jse sreča v zakonu meri po kuhanju, pranju gat, pripravljenosti menjavat žarnice in popravljati puščajoče pipe ter seveda skrbi za otroke.

Ni mi jasno, kje si imela glavo. Ne more te nekdo tako zmešati da se spustiš v vezo. Taki tipi radi flirtajo, ko dobijo svoje, se umaknejo. Njim gre za afero, za novo zmago. Verjamem da trpiš, ampak vsemu temu bi se lahko izognila, če bi tipa že v štartu dala na ignore. Ženske, pamet v roke. Jaz imam doma čudovitega človeka, čeprav ni več take strasti kot je bila, ga ne bi za nič na svetu prevarala. Ker vem da imam doma pravi zaklad. Tudi če bi bil mož nvalid in ne bi mogel spolnih odnosov, ga ne bi prevarala.

To počnejo ženske, ki se za nič v življenju niso kaj preveč trudile, ali so pomagali starši, sorodniki, mož ali kakšne druge veze (npr. politične). Če bi se za kaj v življenju sama potrudila, bi se še kako bala, da boš čez noč vse izgubila, ampak tega ni v tebi, ker si vse dobila zlahka. Ker je mož v tujini, je treba zadevo izkoristiti, saj itak (po tvoje) ne bo izvedel. Prav tako ne veš, če ti je mož tam v tujini zvest. Pa si se spomnila, da bi bilo dobro nekaj popestritve v 40-ih letih, da si dokažeš, da si še mlada in lepa. Verjetno si se nekaj časa pripravljala na morebitno aferico, le da te je ta odnesla “na odprto morje”, sedaj pa se ne znajdeš. Mogoče si mislila, da bo samo seks (verjetno zanj ni več kot to, kar je značilno za moške), ti pa si se zaljubila. Če tvoj mož ni ravno slep ali neumen, bo prej ali slej izvedel oziroma ugotovil, da si imela afero.

Na koncu te bo lastna vest pokopala. Če ti v zakonu ne štima, če si osamljena skušaš to spremeniti. Če ne gre, greš pač narazen. Kot ženska razumem, da ko prideš do neke točke ugotoviš da to ni to in pač greš narazen. Nikoli pa ne razumem, da sedite na dveh stolih. Videla sem na lastni oči kaj ti naredi prevara. Zlomi nekaj v tebi, ko te oseba ki si jo imel najraje na svetu prevara preprosto ne čutiš več. In da to narediš nekomu ki naj bi ga imela rada? to je žalostno, taki ljudje niso vredni spoštovanja. Da pa ženska pri 40 razmišlja kot ti, to je pa spet drugo vprašanje. Afera se ne zgodi, ne prodajat teh zgodbic. Afero preprosto iščeš, v večini primerov ker ti je dolgčas. In ne to ni prav, še posebej če imaš otroke. Če bi toliko energije vložila v vaju z možem bi bil tudi vajin odnos drugačen. In take ženske preprosto ne moreš imenovati mati, ne moreš imeti spoštovanja do nje, ničesar ne moreš imeti. Preprosto jo lahko samo pomiljuješ in izgovore vzameš za patetične

Ne vem, kako je možno, da do nekoga čutim tako močna čustva, zaljubljenost, poželenje… Ali kakorkoli se imenuje pač to, kar čutim.

Ker odgovorov sploh ne bereš.
Imaš nspisano, črno na belem- hormoni. Ta dec ti “diši”.
Tudi, če je nemaren in neapetitlih.
Ko te bodo nehali “držati”, hormoni namreč, boš čutila lebše sram pred samo seboj.
Poguglaj sama,kaj seksualni hormoni počnejo.
Prej, preden si uničiš življenje.
In vsej svoji družini. Sicer se je pa on že ohladil, kot si omenila. Tri mesece traja pri njem. Med tem časom je nabrisal že drugo. Fuj.



resno ti to, kar sem označila z odebeljenim tiskom… je s teboj vse ok v tvoji glavi???… zdaj boš pa še druge žalila in napadala… ko očitno sama ne veš niti kaj napišeš, še manj za seboj niti ne znaš prebrat in potem drugim očitke mečeš o neberljivem besedilu… četudi je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} berljivo in tipi topi brez napak, tebi očitno ne pomaga nič, da bi razumela razumljeno…
ker dečva – ti sama pišeš, da jočeš a veš… sama si to napisala zgoraj… preberi za seboj… od tod ti jaz pravim,da ne jokcaj…

… in zdaj se še pa hvalisaš,da je tebi čisto ok – no saj to pa je tisto kar pravim, predrznost brez primere – o enem sanja, komaj čaka da z njim vara moža in ponižuje otroke, z možekom bi pa živela in ne šla stran… to ti je ok – s tem se hvalisaš zdaj…
človek s pokvarjeno dušo si… ti jaz povem kaj se ti bo zgodilo in bo pravično povsem – ker vedno je tako,da kdor se z ognjem igra, se opeče…
tole se ti bo zgodilo in to si zaslužiš glede na tvoj vase zagledan odnos- oba te morata zapustiti to si zaslužiš… in potem trpi sama… in potem spoznaj enega, s katerim se ti boš želela bližine -pa te naj ta prevara in pusti… ne privoščim ti tega – ampak tako dvakratno dozo si pa zaslužiš glede na svojo prepotentnost, hvalisanje, da ti je na dveh stolih ok in oh in sploh…
vsi poslovni partnerji bi bilo prav,d azvedo kakšna oseba si – ker če v zasebnosti nisi zmožna iskrenosti in poštenja in odločnosti ter stanja za svojimi odločitvami, tega tudi v poslovnosti nisi! Pa se lahko še tako sprenevedaš.[/quote]

Mimogrede, če še nisi opazila, tale bejba, ki jo ti tako veselo napadaš, ni avtorica te teme:), zato ti tudi pravi, da ti branje ravno ne laufa……..[/quote]
tak čist mimogrede zate, ki si blazno površen in se ne prepričaš prej o vseh stvareh, ki jih prebereš…
mimogrede predstavlja se v tekstih, da je avtorica, čeprav uporabi drug nick – tudi jaz sem ga izjemoma tokrat, ker me take bedarije njene blazno nasmejejo, tolk se pretvarja, da se spozabi kaj drugje piše…
torej samo dejastvo, da uporabi drugi nick, potem še ne pomeni da ni avtorica – očitno pač jih uporablja več različnih – vsaj dva… tako da očitno tebi s tvojo funkcionalno pismenostjo nekaj ne štima…

Ni mi jasno, koliko si stara? Vse bi dala, da bi tudi on nekaj cutil do tebe? Doma pa otroci? Zbezljanost pa taka. Kakor si ga spravila v svoje misli, tako ga bo treba odmisliti. Najbolje, da ga direkt vprasas, ali gre v resno vezi s tabo. In ko bo odklonil, ga bos sovrazila tako mocno kot ga sedaj ljubis. Ker ti bo jasno, da si mu samo za razbijanje dolgocasja.

Moram razočarati, ampak nisem avtorica zgornjih postov. Zakaj bi to naredila, ne vem. Itak je anonimno??
Jeba je vse skupaj…občutki, čustva… In spoznanje, da me je dal na stranski tir.

Draga avtorica, brezupna si ti in ne situacija. Izstopi iz situacije in si zamisli, da se to dogaja tvoji najboljši prijateljici. Postopaj tako, kot bi svetovala njej.

Morda dobiš del odgovora tu
http://sorodnadusa.si/ali-me-ima-rad/

srečno

O ja, verjamem. Ponavadi ti je vse šlo oz. so vsi tako plesali kot si želela. Zdaj pa boom. Jah, kaj naj rečem. Zakon tako ne bo več kot je bil. Še to, da svojo slabo voljo, zaradi svoje napake prenašaš na nič sluteč krivega moža ali otroke, je res huda izjava. Rabiš res strokovno pomoč no. Da se začne na mene mama dreti in čisto spremeni vedenje ter spravlja name, ker jo je en ženskar načevljal, ne vem, če bi jo še videla kot mamo. Spoštovanje do nje bi se v trenutku izgubilo. Verjetno bi bila druga zgodba, če bi z očetom prej spoštljivo prekinila. Tebi je oče naredil svinjarijo, ti pa zdaj svojim tamalim. Še en dokaz, da otroci iz varajočih družin potrebujejo strokovno pomoč, preden se odločijo za svojo.

Ko neka Mirela mi prideš naprej s temi najstniškimi forami. Joo, kak vam gre enim lepo. Je čas, da se začne mal kolo obračati….no, se je že začelo, s tem ko te je lover sedaj načevljal, zna se zgoditi, da boš izgubila še kaj več….družino, propad firme….

Morda dobiš del odgovora tu
http://sorodnadusa.si/ali-me-ima-rad/

srečno[/quote]
kar pa tale tukaj piše je pa kontradiktorno…
najprej piše rad te ima na njegov način – potem pa rad te ima toliko, kolikor ti posveča časa, varnosti, kolikor mu je pomembno tvoje počutje itd… ( s tem zadnjim se strinjam- rad imeti na svoj način – to pa je floskula in neumnost, ki ne obstaja in je izgovor za tiste, ki izrabljajo zaupanje in ne spoštujejo sočloveka, partnerja) – rad imeti na svoj način – to ne pije vode, tega ni!

kaj bi napisala tistemu, ki ga partner udari- bi tudi napisala… ta partner te ima rad na svoj način…
bebavo je to – imeti rad na svoj način – to ne obstaja… ali spoštuješ človeka , ga imaš rad, ti je pomembno kako se počuti, se trudiš, komuniciraš, se pogovarjaš, zaupaš, rešuješ težave, ti je pomembno,d a je srečen, občuti varnost, itd itn…to sodi zraven k odnosu, in imeti nekoga rad…

Sem imel že kar nekaj takšnih scen ponavadi najmanj 1x na leto hehe… s tem, da mi velikokrat ženska vizualno sploh ni bila všeč, ampak me je pa zasvojila z vsem drugim in ja ti pride prov pod kožo… Tipična najstniška “zaljubljenost”. To so filingi, ko si “high”, kot na kokainu, če si ga kdaj probala. Letiš po zraku, ko si z njo/njim, idealiziranje in v bistvu izgubiš sebe, ker ti hormoni podivjajo…Pri meni to ponavadi traja največ 6 mesecev.
Ne spiš ne ješ oz. če že, se prebujaš in non stop misliš na tiste trenutke…
Pomoje, da on ne čuti isto do tebe, ampak mu “doziraš” dnevne doze vznemirjenja in adrenalina…
A ti si mu že kaj namignila ali igrata igro, kao ni čustev?
Če hočeš, da se ti stanje “normalizira” moraš stike popolnoma prekiniti, čas pa naredi svoje. Pa čimbolj se z nečim zaposli pa čim manj misli naj. Najdi si še nekoga, da daš malo ven, ker držanje v sebi te lahko sesuje. Tebe zna njegova zavrnitev fejst sesuti, če že zdej jemlješ pomirjevala.
Jaz osebno ,ko sem z nekom v intenzivno – intimnem odnosu, ne morem biti brez čustev oz. se takoj zaljubim po drugi strani se pa tudi hitro odljubim. sem pa že naletel na žensko, ki je bila v odnosu z mano popolnoma brez čustev in to potem boli, ko ti je jasno, da nekdo ne čuti, tako kot ti, čeprav ti daje vse te znake in me je ona osvajala… ubistvu pa je šla v odnos čisto hladokrvno(ne vem kako to folku rata) ali pa ni hotela uničiti moje veze, še danes ne vem. In ja tuki sem jaz prekinu je pa bolelo in to svinjsko.
Mah na dveh stolih biti sploh, če imaš družino, se slej ko prej zapleteš v takšne mreže, da te fejst useka po glavi in srcu…
Če pogledam nazaj o joj s kakšnimi čarovnicami sem se vse spetljal in me je zdej res sram ne vem no imam ene čudne vzorce, da padam na takšne ženske…
Te pa popolnoma razumem, samo tukaj ne smeš biti egocentrik in gledati samo nase ,ampak na svojo družino, ker očitno je, da dolgo te igre ne boš zmogla več peljati pred možem…
Pomoje, da vsi, ki se hitro in na veliko zaljubljamo, smo čustveno nezreli.

Mah daj… ti pa bruhaš ogenj zaradi nevoščljivosti. Pa kaj te briga kje je ženska v službi, kakšen faks ima… počakaj, da se ti zgodi življenje in boš potem pametna. Na goflji si precej zrela in poštena… izkušenj pa čisto nič, se ti vidi… ti manjka še veliko kilometrine; če znaš brati med vrsticami.

Bodi rajši tiho, ker si lahko zelo hitro na istem!

Mah daj… ti pa bruhaš ogenj zaradi nevoščljivosti. Pa kaj te briga kje je ženska v službi, kakšen faks ima… počakaj, da se ti zgodi življenje in boš potem pametna. Na goflji si precej zrela in poštena… izkušenj pa čisto nič, se ti vidi… ti manjka še veliko kilometrine; če znaš brati med vrsticami.

Bodi rajši tiho, ker si lahko zelo hitro na istem![/quote]
glavno,da jo ti imaš – kilometrino in izkušnje s skakanjem iz postelje v posteljo… to se je pa res za hvalit ane…
zvestoba in ljubezen in spoštovanje do ene same osebe je zate bljek… skakanje iz postelje v posteljo in sedeti na več stolih hkrati… lagati partnerju o čustvih, v mislih pa biti in komaj čakati na drugega… to ti je pa njami ali kaj…
z lepim se hvališ res… not!

New Report

Close