Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubimec

Ljubimec

Kako me to razp…, da nekdo rece da ni pomembno!!! Se kako je pomembno – jaz sem bil v isti situaciji, le da sem moski…in bi se odlocil za njo…se sedaj po enem letu. Moski tudi cutimo in zelimo, da nam zenske pokazete kaj zelite.

Avtorica – popolnoma te cutim. Jaz se po enem letu ne morem pozabiti njenega vonja, mokrote in telesa…pa bi me lahko imela…tako malo je manjkalo.[/quote]

Luka? Luka Mesec? Si to ti?[/quote]

Nisem Luka Mesec.

Sem samo nekdo, ki se je nasel v avtoricini zgodbi – le da z moskega vidika. S tem, da jaz nimam druzina imam pa popolno zensko ob sebi, do katere ne cutim te eroticne privlacnosti. In nikoli si nisem mislil, da se mi lahko zgodi kaj takega…zato ne obsojajte tisti, ki se vam to ni zgodilo. Vsakemu se lahko.

Luka? Luka Mesec? Si to ti?[/quote]

Nisem Luka Mesec.

Sem samo nekdo, ki se je nasel v avtoricini zgodbi – le da z moskega vidika. S tem, da jaz nimam druzina imam pa popolno zensko ob sebi, do katere ne cutim te eroticne privlacnosti. In nikoli si nisem mislil, da se mi lahko zgodi kaj takega…zato ne obsojajte tisti, ki se vam to ni zgodilo. Vsakemu se lahko.[/quote]
povej tej tanovi, do katere čutiš eorično bližino – da ona v tvojih očeh ni popolna, samo erotično bližino do nje čutiš, ker tisto popolno pa že imaš doma ob sebi…
to bo navdušena, ko bo to slišala – ti garantiram. Not!
A lahko še bolj ponižaš žensko kot to da ji dejansko poveš,d a jo imaš samo za sex – erotično bližino, ker ostalo popolno imaš doma…
sploh ne vem kaj pišeš,d a bi te lahko imela… za kaj za sex… e pa sebe ženska tudi ceni in si želi nekoga in biti z nekom, pri katerem bo v njegovih očeh popolna. Zate očitno ni bila, ker praviš, da popolno že imaš doma!

@ja super:

hvala za odgovor. Mi je dal misliti.

Žal pa ji ne morem več povedati, kaj mi je pomenila, ker sva že 1 leto brez stikov.

Sem ji pa parkrat omenil, da imam popolno žensko ob sebi…njen odgovor pa:”Ni popolna”…želel pa sem slišati – jaz sem bolj zate, vzemi mene…

…zato pravim, da morate biti ženske bolj direktne, ker smo moški…no, ne znamo brati med vrsticami.

Vem, da on je tudi začutil čustva, vendar je z nogami na tleh in si je hitro pošlihtal stvari… Jst pa zmešana kura. Ampak res bi dala vse za še eno noč… Tisti, ki tega ni doživel, ne ve kakšni občutki so to…

Ne kompliciraj si življenja, ni vredno. Užitek ene noči ne odtehta težav, ki bi si jih nakopala z morebitnim oziroma zelo verjetnim razkritjem afere (prav neverjetno koliko tega pride na dan). Zna biti zelo boleče za več udeležencev. Družinsko in zakonsko življenje nikoli več ni tako kot pred tem. Lahko pomeni začetek nezaupanja, izgube občutka doma, tudi ločitev, fin. stiska, otrok, ki zabrede. Teža zavedanja, da sama povzročiš takšno stanje, marsikdaj vodi v duševna strtost in dalje v alkoholizem ter celo samomor.
Poleg tega bi po eni sanjski noči želela še eno in še … hrepenenje bi te vodilo v zasvojenost z njim, želela bi več, kot bi ti on bil pripravljen dati, saj pišeš, da on stoji z obema nogama na tleh. Vir tvojega veselja bi postal vir neizpolnjenosti, nezadovoljstva. Nič dobrega za tvojo psiho.
Zberi moč in v sebi simbolično zaključi z njim ter se prizemlji. Vsakič, ko pomisliš nanj, svojo misel odpihni in jo nadomesti z neko drugo mislijo ali dejanjem, ki te zaposli.


mislim,da ona ni toliko razmišljala o ocenjevanju tvoje popolne ženske, ki jo imaš ob sebi, ampak ti je s tem hotela povedati in se osredotočiti kako dejansko s tem primerjanjem in kazanjem tvoje popolne ženske ponižuješ njo… to drugo bolj boli to, da njo ponižuješ s temi primerjavami…
sam se postavi v njeno kožo… ti si tip sam imaš čustva do nje, ona ženska in ona ima čustva do tebe -pa bo tebi pripeljala raje enega drugega (sploh ni pomembno ali bo boljši ali slabši od tebe v reali in resnici), dejstvo bo to kako se boš ti takrat ob tem počutil- in počutil se boš ponižanega, ko najslabši na tem svetu, ker bi ti ona s tem, ko je raje pripeljala drugega kazat tebi, sporočala s tem dejanjem – v smislu glej sem zraven sebe pripeljala enega drugega, ker je zraven mene je boljši kot ti, ki nisi zraven mene… zdaj se pa naglej kako zanič si in nevreden, ker če bi bil kaj vreden bi bil zraven mene kot je ta… tako pa nisi, si na čakanju, za rezervo, ker nisi popoln…

to se sporoča s takimi dejanji, če se to počne, četudi tega direktno ne poveš, to sporočaš drugi strani… in valjda se vsak počuti zasmehovan in ponižan ob tem in zato se iz takih scen ponižani umakne in si reče… “ja potem pa naj ima onega boljšega, jaz se vsaj poniževati več ne bom pustil…”

kaj ti si pa mislil,da te bo ženska, če jo z drugo delaš ljubosumno in ji govoriš kak je ona druga popolna, da te bo potem prišla prosit, “daj vazmi mene” in klečeplazit za tabo in se “fajtat” in tekmovat z ono drugo… ma resno, nekaj samospoštovanja pa tudi imamo ženske…
tega da bo katera rekla “ne oen popolne, mene vzami mene”… tega ne boš dočakal, to je klečeplazenje in prosjačenje za ljubezen… če je sam nočeš in imaš drugo za popolno jo imej tisto drugo, ta te za ljubezen zagotovo ne bo prosila in klečeplazila za teboj, četudi bi kaj čutila do tebe…

Evo tocno tako …isto čutim jaz pa sem 5let nazaj moralizirala…

Kako me razkurijo taki modeli… Pa kaj je s tabo narobe, lolek en? A si ti sploh dec, ali samo lažno izgledaš tako na bežni prvi pogled? Pa kaj stokaš tu, kaj bi ti ona morala povedati, kako bi ona morala razmišljati in se menda celo nekaj fajtati zate, medtem ko ji razlagaš o eni „popolni ženski“, ki jo imaš baje doma. A si ti na glavo padel ali si tak že od rojstva? Nikakav. En usmiljenja vreden izgovor za tipa, ne pa dec. Imaš ti doma popolno, ja, popolno brezveznico (isti tiči pač skupaj letijo, res), da sploh gleda enega takega lulčka ubogega. Mora bit to res hud biser od babe, zlasti na podstrešju, da ima enega „invalidnega“ osebka zraven, ki je sposoben samo jokcat in fantazirat o neki drugi bolj „seksapilni“ ženski, to slednje nabrž izhaja iz pristne ljubezni do tega bisera, lol…. Aja, ima pa ta biser očitno vsaj več jajc kot ti, zato tvojih itak ne rabi. Razen, da jih da v prešo. Na ketno te je pa tako že dala, a ne, ti revček ubogi, tako bedno revše pač rabi gospodarja, da se odloča namesto njega. Mogoče ti bo pa kar ona (iz lastnih izkušenj) svetovala, kako se pravi dec loti babe, če boš dovolj priden, hovhov. Ker tebe se je jasno morala sama, če je hotela imet „domačo žival“. Skratka, ni ona baba in ti ne dec, skupaj sta pa naravnost patetična. Tisto drugo pa raje kar pozabi, tisto je ženska, ki rabi pravega moškega, ne pa stokajočo glisto, ki ne ve, kaj bi rada. Pa kaj tebi ni jasno, res? Vsaka normalna ženska hoče bit pravemu moškemu, ki se bori zanjo in za njuno ljubezen, ena in edina, ne pa da se bo ukvarjala z enim papkom, ki se ne more odločit niti, kaj bi s sabo naredil, kaj šele, če sploh bi oz. s katero bi bil. Res najbolje, da s tisto (to si tudi edino zaslužiš), ki te dobro priklene na radiator in potem še sama nategne, ker ti itak nimaš lastnega mnenja, niti kaj v hlačah, da bi ukrepal kot pravi moški. Da o sposobnosti čustvovanja sploh raje ne začnemo. Prave ženske in prave ljubezni si kot tak sploh ne zaslužiš, zato le veselo gazi dalje po lastnih plitvinah in samoprevarah. Sramota na dveh nogah, to si ti, eto.

Ah, potem pa povej, da nisi niti sam popoln, če take kvasiš in niti ne veš sam, kaj bi rad. Kdo se bo ugadal z nečem, če ti to jasno in za gotovo poveš? Imaš tam črvičke, ki opravljajo to delo, če tega ti nisi sposoben, ki pa včasih potem storijo več škode za sam odnos, kot si si ga želel. Ker ti praviš eno, situacija je pa druga. Kaj se šlogaš tu?

Namesto kurc* od glasbe drugič zavrti kakšno drugo noto.

Ker je vedno govora o tem, da smo si tako različni. Če prevodov ne upoštevamo. Se ne ukvarjam več s temi jajci od vaših novodobnih komunikacij, ker sem imela nekoč vse in je življenje svoje postorilo. Zato težje sprejemam takšne razloge. In vas vse tako prijetno masiram. Ker pozabljate na zakrnelost. Nisem rekla česa. ))) Pa tudi ni vredno, če mislite da je. Če sami niste zmožni ničesar.

Ostani s popolno žensko, lahko imaš tudi vojne tajne, imel boš tako popolno življenje, ki si ga želiš. Brez da od sebe daš, kar bi želel. Narava sama pravi, kaj je katastrofa, kaj je pa mavrica. Tega se pač nauči. In ne prelagaj naloge na koga drugega, česar sam ne daš od sebe.

Avtorica, na tvoje mestu bi si Boratov komentar prebrala večkrat in vklopila razum. Preveč te nosijo čustva in ” tista stvar med nogami”. Daj, pokazi malo dostojanstva, res se bereš, kot neka nezrela najstnica, ne pa kot odrasla ženska, mama, žena.
“In ne vleči se ven” s tem svojim doživljanjem, večina ljudi to doživi, hrepenenje in občutek zavrženosti itd. s strani ljubljene osebe, in kaj zdaj. Ni konec sveta, samo čas mora preteči in imet moraš karakter in popolnoma prekiniti.

Si pa nesramen. “Moško varanje” pa tako lepo v celofan zaviješ in opravičiš… Dvojna morala, pa to. 😉

Monogamne družbene norme uničile še eno življenje. V poligamnem svetu bi lahko imela oboje.

kako bi se lahko počutila bolje? ti povem jaz ?

toraj – možu povej, da si potrebna njegove moške pozornosti, da ti manjkajo njegovi komplimenti, da ti naj on piše sporočilca in te večkrat pokliče – ker ti to potrebuješ !

in tvojemu možu tudi povej, da razen teh vsakodnevnih pozornosti obvezno potrebuješ z njim tudi redne spolne odnose , ker ne zmoreš več sama v sebi zadrževati vse tvoje ženske spolne energije- povej mu, kolikokrat , kje, kdaj in kako si predstavljaš vajino spolnost, vajin seks….
vse, čist vse mu povej kaj tebi pri njem manjka- in prepričana sem, da se bo zamislil ob tvoji odkritosti in se potrudil zate

p.s. vendar ga ob tem ne obtožuj – le razloži mu kaj si ti od njega želiš

( ljubeče in na mirno mu povej, da ti manjka ob njem biti ženska, da ti manjka njegova moškost in da ga prosiš naj se zate potrudi )

p.s. s. absolutno mu ne smeš nikoli povedati za tega človeka s katerim si 3 seksala in ki te je spolno prebudil ! in absolutno moraš s tem moškim prekinit vse stike če želiš zadržati tvoj zakon, tvojo družino

nisi pokvarjena….nisi kurba….in prepričana sem, da si pridna mamica, pridna delavka in tudi pridna žena možu ko je on doma
vendar – povej mu že enkrat odkrito kar si tudi ti od njega želiš, povej mu da si potrebna in tvoj mož se bo sigurno zate potrudil ( vsakemu možu je všeč, če mu njegova žena želi in zna biti tudi ljubica, potrebnica 🙂 )

ne si pokvari življenja – nadvladaj sedaj v tebi od tega ljubimca v tebi prebujene hormone , ki te spreminjajo v neko brezupno narkomanko , obsedeno s hrepenenjem in idealiziranjem nekoga, ki ga v resnici ni !

p.s.s. zakaj sem ti toolikokrat napisala iste stavke? ker pri tebi gre le za pomankanje pozornosti in spolnosti – tip ki je s tabo trikrat seksal je to začutil in te iskoristil ..
NE KLEČEPLAZI VEČ ZA NJIM
PREKINI VSE STIKE

Kar se tiče pozornosti, se ne strinjam. Pri možu jo dobim… Zna biti pa resnica v seksualnem delu. Z možem je seks pač… Nič pretresljivega, rutinski… in to me je verjetno res odneslo… In verjetno njega tudi. Tudi pri njem v postelji najbrž ne štima, drugače ne bi prišla skupaj…

Ti si mi ena revolucionarka. Zdaj pa samo še prepričaj 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, da je poligamija tisto, kar jih bo osrečilo. Pri sosedu je trava zmeraj bolj zelena? Ni problema, bomo pa v svoj delokrog vključili še soseda. In potem naslednjega in še enega.

Pišeš neumnosti.
Pravi ženski (moškemu) ni potrebno v zvezi s spolnostjo in pozornostjo ničesar govoriti. To ji je od vesolja enostavno dano.
Vse drugo kar bo nastalo po besedičenju je in bo pretvarjanje in to v smislu drugih interesov.

Rutinski seks z možem je tudi zato, ker ti nisi sposobna več. Mož ti je postal stara in nezanimiva obleka in bi rada vedno novo, po najnovejši modi. Ne strinjam se z nekaterimi tu gor in srčno upam, da te bo mož pogruntal in ti kufre postavil pred vrata. Pa kaj, če imata več otrok, otroci niso sredstvo za lepljenje zakonskih zvez.

Nepošteno do njega se mi zdi, da se vsa zadeva pomete pod preprogo, ker ga iskreno ne ljubiš, očitno pa ti je tudi v postelji dolgočasen. Zakaj bi ob sebi imel žensko, ki bo vedno iskala priložnost za skok čez plot? Kar se tiče ljubimca….mogoče je njegova žena v postelji povsem v redu, ampak je tak tip, da potrebuje vedno novo “žrtev”, ki jo bo imel nekaj časa za zabavo.

Odločila sem se, da se ločim…

Te bo minilo, brez skrbi.
Ti samo glej, da ne zapraviš svojega zakona.

Starejšim lahko verjameš. Ker zadeva ni resna, je toliko bolj intenzivna. Za kratek čas.
Veš, moški se ne locujejo. Tudi ta se ne bo.
Vezo imaš le še v občasnih virtualnih stikih. Njemu popestriš njegov zakon.
Simple as that.

To doživi vsaka, ko je na višku s hormoni. In še vsaka je doživela tudi bridki konec. Moški so slabiči. Za eno noč pa ok.
Tako tudi vzemi, ker tako tudi je.
V sto letih se znuca le za en hrastov list. Jo pa poživi, to pa ja.[/quote]

praviš naj ne zapravi tega kar ima z možem…rekla je da z možem nikoli ni bilo tako, da je bilo samo lepo, spolne privlačnosti pa kot zgleda ni bilo in je ne bo…se motim?

zanima me, če ne vržeš življenja stran…svojega in moževega…če nista za skupaj..pa bog ve koliko škode v procesu narediš še otrokom…..

ni narobe, da se ločiš, če to trezen premislek in če ocenjuješ, da boš zmogla sama.

Računaj pa, da po ločitvi ne bo enostavno. Nekateri res zaživijo, drugi životarijo in posledično naredijo še večjo škodo otrokom.

Imej več scenarijev. Ta da se te bo ljubimec tisti trenutek, ko bi lahko ogrozila njegov zakon, odrekel. V trpljenju ne boš sposobna skrbeti za otroke. Potem ta, da bo po ločitvi tvoj mož izgubljen. Pa tu so še finance, dva gospodinjstva, podajanje otrok. Boš zmogla, boš bolj srečna?
Razmisli tudi o opciji terapije.

Vključi glavo in ne ravnaj v afektu trenutne zaljubljenosti v svoje sanje. Niti ne v ljubimca, saj ga – glede na opis – niti dobro ne poznaš. Vanj le projeciraš svoja hrepenenja. Veliko zgodb je, ko se ženskam strga, ravnajo pod vplivom čustvene (tudi hormonske) zmede in stiske, hormonskih nihanj, mešajo realo in virtualo, ko niso sposobne objektivne presoje. Šele potem, ko se zbudijo na praznem pogorišču, se streznijo. Praznina je boleča ravno zato, ker vedo, da so za nastalo krive same. Izkušnje velike večine namreč kažejo, da ljubimec hitro ponikne.
Daj, vzemi si kakšno leto časa za premislek.

Vključi glavo in ne ravnaj v afektu trenutne zaljubljenosti v svoje sanje. Niti ne v ljubimca, saj ga – glede na opis – niti dobro ne poznaš. Vanj le projeciraš svoja hrepenenja. Veliko zgodb je, ko se ženskam strga, ravnajo pod vplivom čustvene (tudi hormonske) zmede in stiske, hormonskih nihanj, mešajo realo in virtualo, ko niso sposobne objektivne presoje. Šele potem, ko se zbudijo na praznem pogorišču, se streznijo. Praznina je boleča ravno zato, ker vedo, da so za nastalo krive same. Izkušnje velike večine namreč kažejo, da ljubimec hitro ponikne.
Daj, vzemi si kakšno leto časa za premislek.[/quote]
no jaz, pa sem tole njeno odložitev razumela malo drugače – ne da se bo na vrat na nos ločila zaradi ljubimca, temveč, da se je odločila za ločitev, ker s trenutnim partnerjem ne čuti več iskrenosti, povezanosti, sreče in vsega kar naj bi zakon prinesel. Bolj sem to razumela kot njeno iskrenost najprej same do sebe ,da v tem zakonu več ne vidi smisla in se je zato odličila to končati in iskreno razčistiti z možem. Kaj in kako bo pa naprej je pa potem šele naslednji korak.Tako sem jaz to razumela in to se mi zdi v enem smislu odgovorno in pošteno, saj vztrajanje v nekem zakonu zaradi zakona samega ali otrok, notri pa vsi nesrečni in v mislih drugje, to nekje ni fer do nikogar.
Kot pravim- nočem govoriti kaj je prav in kaj ne, in kaj naj bi avtorica naredila in kaj ne, pišem samo kako sem jaz razumela to njeno odločitev.
In če je tako nesrečna in nezadovoljna v zakonu,da v njem ne vidi več prihodnosti in možnosti rešitve sploh- je edino odgovorno to,da možu to pove in da se to zaključi. To si tako razlagam iz vidika odgovornosti za njeno življenje in iskrenost. Pač premisliti je treba in se odločiti. Vztrajanje nekje vmes samo zaradi zakona in otrok, v sebi pa biti nesrečen in nezadovoljen to je ” samoobsodba” in izgubljanje življenja…in vsakega takega dneva je škoda.
Človek se mora sam s seboj iskreno pogovoriti – kaj je tisto kaj si želi, mislim s tem na iskrenost notranjih občutkov in glasu (ne hormonov), v smislu kje se vidi, kako vidi svojo pot življenja, želje , cilje in če ugotovi, da je na taki stranpoti, da tukaj ni več poti naprej, potem je njegova odgovornost najprej do samega sebe in svojega življenja (ki je samo eno), da to popravi in se odpravi na pravo pot, kjer bo lahko sledil sebi. Vsako čakanje in kalkulacije – štejejo izgubljene dni življenja… in vsakega dneva, ki ga preživimo v nesreči, ko pa bi lahko bili srečni (če bi se le premaknili) , vsakega takega je škoda zares.

Prav zato je forum dobra zadeva, da lahko vprašanje obdela čim več ljudi, saj vsak zadevo razume malo drugače.
Se pa zelo strinjam, da če odločitev o ločitvi izvira iz prej napisanega, je to edina pravilna in za vse poštena pot. Res dobro si napisala.

Jaz pa mislim, da je avtorica trenutno nezmožna trezne presoje, saj je preveč pod vplivi čustev. Svetujem, da zadeve ne zaključiš kar tako, da bi se na hitro ločila oz. možu povedala. Najprej razčisti z ljubimcem. On ti čustev kot si napisala ne vrača v tolikšni meri kot bi si ti želela. Res je med vama razdalja, pa vseeno. Praviš, da se ti javi le na vsake toliko. Skoraj upam si trditi, da si mu ti le za zabavo. In vem, kako je to. Dalj časa, ko se ti ne oglasi, bolj ga pogrešaš in se sprašuješ o njem, kje je, kaj dela, ali razmišlja o tebi. Ti njemu sigurno ne pomeniš toliko kot on tebi in zato trpiš. Vedi, da če bi bilo njemu veliko do tebe, da bi se potrudil, da bi bila skupaj. Očitno mu ustreza tako, da se le na vsake toliko spomni nate. Ali sta si čustva en drugemu izpovedala ali se gresta kot je že ena vprašala kot da čustev ni? Ker mogoče pa on niti ne ve, koliko je tebi do njega in kako se počutiš. Žal pa moram potrditi mnenje, ki je že bilo napisano, in sicer da se ljubimci žal kar hitro ohladijo, ponavadi nasrka ženska, ki se v ljubimca zaljubi. Spomnim se, da smo enkrat na tem forumu brali o primeru, ko se je poročena ženska in mati dveh otrok v ljubimca tako zaljubila, da je pustila možda in otroka ter se preselila k ljubimcu. Čez dokaj kratek čas pa se jo je ljubimec naveličal in jo začel varati ter postal hladen. Hotela se je vrniti k možu in otrokoma, mož je ni hotel nazaj, z otrokoma se je tudi oddaljila. Ker ni videla izhoda, si je vzela življenje. Ljubimec še na pogreb ni prišel. Ja, tako daleč lahko pripelje to. Dobro je ena predlagala… preizkusi ljubimca, reci mu, da je mož izvedel in da te meče ven iz hiše in mu predlagaj, da pojdita živet skupaj. Pa boš videla, kako bo odreagiral. Bojim se, da on tebe nima pol toliko rad kot ti njega. Samo za zabavo si mu.


Ti si zaljubljen…v ljubico?

New Report

Close