Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ljubimec

Ljubimec

A res?

jp

OK

ker moraš zato, da imaš bolj “pestro življenje”, še naprej drek mešat.

Ne, ne… tole so moje besede:

Bila sem razočarana. Zmanipulirana.
Zdaj sem se pobrala in sem močna. Počnem, kar želim.

Nikjer ni govora o tem, da manipuliram z drugimi!!!!!!
Veš… pravijo, da če ne želiš, da bi ti drugi kaj storili, potem tudi ti tega ne stori drugim!

se strinjam, pa se ti tega držiš?

Nobenega dreka ne mešam…

Lepo pridno hodim v službo. Skrbim za otroka. Skrbim za svojo dušo in telo. In se dam občasno dol z nekom, ki mi odgovarja. Jaz nimam nobenih obveznosti. Niti moralnih ne.

veš kaj mi je zanimivega pri tem, pa ne razumi me narobe-če gre moški prostitutki je prasec, če si ženska dobi moškega samo za porivanje( kar me sploh ne moti, ker pač vsakdo ima svoje potrebe) , kot da imaš moško prostitutko-al pa ne ne vem, kaj ti misliš

otroka? đizus sm misnla da mamo opravko z eno sedemnajstletnico….namreč tako zveniš. Kot sem rekla. Boga.

Že od nekdaj!
To se mi zdi edini način, da v tem kaotičnem svetu preživim z mirno vestjo!

In če boš zdaj namignil na mojega ljubimca…
On je prišel k meni. On me je poiskal. On me je “prosil” za ljubezen…
Čeprav je vezan!
In če se je tako odločil, je to NJEGOVA odločitev.
Jaz pa sem vzela to, kar mi je bilo ponujeno. Ker mi je bilo všeč…

ja ok. uživaj.

kaj naj ti rečem, uživaj še naprej in živi kakor ti paše-

A ti pa misliš, da sedemnajstletnice že dajo skoz moža, ki je šel k drugi… in da se sedemnajstletnice potem nekaj let pobirajo, ker imajo razsuto življenje… in da sedemnajstletnice potem vstanejo kot feniks iz pepela in začnejo svoje življenje graditi znova, pri temeljih?!?!?!?!!?

Narobe misliš!
Za take izkušnje in življenjske pretrese in preobrate je treba imet pa malo več let!!!!!!

Ja.
To sem si rekla tudi sama. Nekaj let teme in samodestruktivnosti je bilo dovolj!

Ma ja…
Človek mora po vsem skupaj poskrbet tudi zase, a ne….

Ni samo za “porivanje”…
Je tisti minimum človeške bližine (NA VSEH RAVNEH!!!!), ki ga trenutno potrebujem. In mi je znjim prijetno tudi, če “porivanja” sploh ni.
Ni call boy, je ljubimec.

A moški, ki gre k prostitutki, je pa prasec?!?!?!?!
Vidiš, kako je svet dvoličen….

V tem je tudi čar.

kakorkoli že, tvoje življenje je pravljica in ti si v njem da narediš še eden mit, uživaj, jaz grem pa jest

…nisi razumela…..ti zveniš kot sedemnajstletnica s svojimi:” hihi….ga kradem drugi…” dej mami poslušej se no….

hahahha, valda ja. Drugače je nesmiselno imeti ljubimca.

To zna bit pogubno…
Predrznost nas včasih veliko stane.

Zgleda, da bereš tako, kot hočeš prebrat.
In ker apriori obsojaš, ne zmoreš objektivnega branja.
In če ti zvenim kot 17-letnica… tudi prav. Se bom pa (kot zrela osebnost) vzdržala kontra komentarja, kako ti zveniš s svojim slengom…

Dober tek!

Mene so čist kontra lastnosti veliko stale!
Zato bom zdaj malo predrzna…
Bom pa pazila na zdravo mero! Da me ne potegne “preko”…

Kako zelo res!!!!!!

New Report

Close