Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ljubimec

Ljubimec

Je.
Ker se ni treba ukvarjat z vsem, kar me trenutno ne veseli. Ker si lahko vzamem samo tiste trenutke, ki mi pašejo!

Tkole bom jaz rekla: Mislimo, da tega ni, da se to ne dogaja, pa kakorkoli že…vsak lahko najmanj 1x pokaže na nekoga, ki ima ljubimca/ljubimko. Žal se to dogaja. Bredemo/bredete v neki vezi, ki mora obstajati že zaradi otrok, skupnega imetja, proračuna, plačevanja kreditov,.. Živimo oz. vegetiramo doma v tolikšni meri, da še življenje normalno funcionira, v službi, v popoldanskem času, ob prostem času pa živimo kot nam najbolje odgovarja- se ukvarjamo s stvarmi, ki mislimo oz. ki so nam v uteho, ne glede na posledice, pa naj se gre za gemblanje, fiksanje, skoke čez plot ali pa enostavno za zapravljanje,….. Redki so, ki so si sposobni naliti čistega vina, redki so.

Sama sem bila v podobni situaciji kot Yasmin z razliko, da še ni bilo otrok. Imela sem dve možnosti: raziti se s partnerjem ali naliti si čistega vina. Odločila sem se za slednje, zakaj ne vem, danes smo družina, imamo se fino, nimamo težav. Je pa res, da sama v sebi razmišljam o marsičem dovoljenem in ‘prepovedanem’, zakaj ne vem.
Sem in tja tudi tu na forumu izpostavim kako situacijo, kako naj bi bilo, pa me prec ‘povozite’, kao češ- tvoje razmerje je blef. Ja, a vaše pa ni recimo! Tu ste nekateri pocukrani, blefirate kako oh in sploh bi porivali ne vem kaj brez zadrege, a ko nekdo izpostavi situacijo (kot npr. yasmin) jo pa popljuvate do konca in se delate nedolžneže že od pamtiveka. Ma dejte no….. Dejmo si naliti čistega vina pa reči: ja, tudi jaz sanjam o nečem drugačem, prepovedanem, kar pa ne pomeni, da vseeno doma nimam ‘v redu življenja’. pa vseeno sanjam….
Pa da ne bo kdo mislil, da zagovarjam Yasmin. Sploh ne, briga me kako živi. naj živi kot ji paše. Postavite se v njeno situacijo, če bi se vam to zgodilo kako bi reagirali. Sama ne vem kako bi se pobrala, če bi me partner prevaral. Srečna sem lahko že zato, da je bil tok fer, da je v tistih trenutkih, ko nama ni štimalo in ko si je našel žensko na isti valovni, izpostavil situacijo in sicer ‘kako naprej’. Evo, odločil se je, jaz sem se odločila, oba sva se odločila, da se bova potrudila in poizkusila nadaljevati in evo, uspelo je, (vsaj z moje strani). Razmišljam in sanjam pa, ja, vendar ne o norih seksih na vsemogočih lokacijam.
Pa še nekaj za vas moški: Tri mesece sem v službi, v novem okolju, pretežno med moškimi. Sem odprta, vesela, s smislom za humor s tem, da vedno, ko se kdo znajde v težavah sem pripravljena pomagati ne glede na vse. In evo jih dece, eni trije bi že kr skakali po meni če bi samo mignila. Seveda imajo vsi ‘urejene’ družine. Pa naj mi sedaj še kdo kaj reče!!!!!!!!!!!!

Ja, ne samo moški, tudi ženske so take, da ne bo pomote.

ja, ja kot se že prej zapisal, znam te puško dok si pištolj bila

Gabrijel, kaj ne drži?
Mirella je napisal nekaj v tem smislu: Zgodi se toliko, kot sam dovoliš!
No, pa dejmo razmišljati o tem…..koliko dovolimo. Če pademo v situacijo v trenutku, ko smo ranljivi, si dovolimo marsikaj, kajne?!

jaz tudi skoz govorim, da ni treba da doma kaj škripa, da bi poskusil še kje drugje kaj. meni se je namreč z bivšim to zgodilo, pa mu ni čisto nič manjkalo v odnosu, to priznava še dandanes.

sem imela tudi že priliko videt, kako sta 2 skočila na wc, ali ven na teraso, medtem ko sta njuna partnerja sedela za mizo in debatirala, ali plesala ali karkoli pač že. se dogaja, in tega je veliko več, kot je varanja, kjer postane “jebač” nekaj več, pa še veliko bolj skrito ostane, ker se ne vleče toliko, pa je manj možnosti za male napake ki slednjega potem izdajo.

jaz ti pa zase lahko zatrdim – fantaziram vsemogoče, bi me bilo včasih kar sram, če bi mi kdo misli bral. ampak to je to. sem toliko fer do sebe in do njega, da znam uporabljat tudi glavo in ne glede na to, da bi bilo mogoče celo vredno – tega ne morem naredit. pričakujem pa obratno…

sem doživela že marsikaj, lahko rečem da sem se znorela, tako da mogoče tudi to vpliva. kaj pa vem…enim se strga kasneje, ko se jim zazdi da nekaj zamujajo.

edina stvar , ki jo jaz preziram pri teh ki varajo, je to, da nimajo jajc.

sem za odprto igro. z obeh strani.

dobro, zdej si vse razložila – in kaj zdaj iščeš od ljudi tukaj – potrditev za svoje dejanje? če bi mela tako vse zelo urejeno in bila tako močna in ne vem kaj še, bi se zdele razvajala s kom ne pa da se razpravljaš z vsakim, ki ti kej napiše.
al pa mogoče misliš, da moramo bit tut mi srečni zarad tebe 🙂 oz bi nas rada mal razsvetlila :))

mirela je napisala ja, ampak ko pademo v situacijo ko smo ranljivi si dovolimo marsikaj- ko si se rodila si bila najbolj ranljiva in si si dovolila kaj? nič, ker si imela nekoga ki je poskrbel zate v trenutku ko si ga najbolj potrebovala in si bila najbolj ranljiva-obkroži se z ljudmi ki te imajo radi in ki ti bodo takrat ko potrebuješ pomoč pomagali-kajti takrat ko si v riti se je potrbno umirit in trezno razmislit kaj boš naredil, ne pa prvo skočit , potem pa reči hop-

Bravo alenka, se strinjam. Bravo še enkrat.

za vse tiste, ki varate: zakaj vztrajati v nekem partnerskem odnosu, če mimogrede vedno najdete še kaj za zraven. Bodite žigolo in radodajke kolikor vam je volja!

hvala ti aleksandra, degradirala si me na raven navadnega pisuna-hehe, ja lahko je biti pameten za druge oz. enostavno je s tujim kurcem mahati po koprivah

Aleksandra, ne razumem ravno….je post namenjen meni?

Ma, da se ne bo kdo bral v mojem postu.
ma, v končni fazi, briga me, dam komentar, ker menim, da če kdo napiše sem pomeni, kot da je dal na oglasno desko- saj je vsakomur dostopno, da prebere. In, evo, rodil se je komentar.

ps: tega sodelavca tle pom pa tut kr usekala okol kepe…bemti, ponudim roko, me hoče celo, pa sodelavca sva, in evo, ne gre zlepa……..ga bo treba na trdo prizemljit…in to v kolektivu 5 ljudi. glavno, kar me pa živcira pa je, da je iz blazno ‘lepe’ družine, ki oh in sploh funkcionira kot npr: midva z ženo pa to in ono, usput pa mene gleda k da me že seksa. ma bemti….sm se hotla izognit temu pa mi ni uspelo…Očitno sem res preveč prijazna…..

Eh, še dobro da je petek….se bom pomirila do ponedeljka.

gabrijel, si že poizkusil mahat po koprivah? Baje je potem abnormalne velikosti. Al pa če ga vržeš na mravljišče tko kukr smo svoje cajte jajca dajali gor pred veliko nočjo, da so postali lepo pisani.
:))

ok, kaj sem ti jaz napisal, da se distanciraj od njega, pa si poslušala, ne, ej , sem moški in vem kako funkcioniramo- nič ni slajšega kot zastonj kosilo, ampak žal zastonj kosila ni! cccc

verjemi jaz ne rabim mahat po koprivah z njim-haha

Jaz sem situacijo rešla kar na hitro, sem ga usekala po gobcu, ampak od tega je že precej dolgo. Mene je pa v pisano povabil, kao da morava neke papirje uskladit, je pa tip takoj za mano zaklenil pisarno in hotel da primem njegova t…., in me je hotel na mizo položiot, pa se mi je utrgalo in sem prvič v življenju moškega usekala. Je pa pomagalo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in še danes me zelo spoštljivo pozdravi. Naj povem še to, da bi bil lahko moj fotr….

ma ej….v dveh dneh se nima kaj rešit. bemti, kul tip mi je tko za pogovarjat in to, pa očitno sem se zmotila, je bil ‘prijazen’ zato ker je to njegov stil oz. way to get it…. sm mu rekla, da upam, da ne računa na kaj… in mi je hladno dodal naj se ne delam fino. In kaj? A zdej pa kr hop pa noge narazen! Ma ko bi vsaj tok ga blo sram, da bi se vsaj umaknu…ne ne ne….. nesramen bit…… sem in tja se mi to zgodi in sem jezna nase, ker nasedem prijaznim moškim. Pa ni jim jasno, tut če seksava bi čez čas ugotovila, da so najslajši trenutki minili in kako potem naprej? ma BV…..če že bom kdaj na tem pa res ne bom iskala ljubimca v svojem delovnem okolju.

ej a ti znaš nitkat

Ja, če ga “kradeš na obroke” je še bolj sočno, pa sladko.

Kr tako naprej, ampak….pazi….tudi pasti so pri tem….

Uživaj!

nitkat?

kaj gabrijel, a tvoj je pa tak, da k greš na nudo je še tretja sled za tabo v mivki?

ja je prec na tleh….. če s vležem haha

ja nitkat, ker nikoli ne vem komu odgovarjaš

aja…nitkat…. ma veš kaj….če se grem nitkat…..mi melje kompjuter žnj časa in živce zgubim…tkole še gre, kaj več pa ne zmore tale pc…..
bom se v bodoče tko potrudila, da vedno napišem na začetku posta za koga pišem…..

aja čak mal….neki bi pa lahko…..poizkusim naslednjič…..

ej ni panike

New Report

Close