Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljanski maraton

Ljubljanski maraton

Koliko se vas je udeležilo Ljubljanskega maratona? V skupini monovk smo tekle Monća, Nastia in jaz, ter še šest drugih. Vse smo pritekle v cilj z velikim zadovoljstvom. Dogovorile smo se, da v čast roza oktobru, mesecu boja proti raku vse tečemo brez modrca pod dresom in z roza pentljo na prsih. Organizator in tudi drugi so nam za to lepo gesto čestitali in izrazili željo, da se drugo leto spet vidimo.

Lepo od vas. Mogoče se vam naslednjič pridružim. Moram še malo potrenirati.

Jaz sem tekla in me je grozn zeblo… Bila sem oblecena kot jeti. Sem pa kar zadovoljna s svojim rezultatom.

Sam brez modrca pa ne morem… 🙂

Ja fajn je bilo. Z nekaterimi smo se še osebno spoznale. Super je bilo tečt v taki družbi. V štartu je bilo res mogoče malo mraz, ampak smo se hitro ogrele. Drugo leto sigurno ponovimo.

Sploh si ne predstavljam, kako lahko brez modrca odtečete maraton. Vsaj športni modrc bi dale gor. Sploh ne morem verjet kaj ene ženske delate za samopromocijo. Samo majica, pa saj se ja vse skozi vidi. Ali vam ni bilo nič nerodno?

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena881, 25.10.2021 ob 22:49

Sploh si ne predstavljam, kako lahko brez modrca odtečete maraton. Vsaj športni modrc bi dale gor. Sploh ne morem verjet kaj ene ženske delate za samopromocijo. Samo majica, pa saj se ja vse skozi vidi. Ali vam ni bilo nič nerodno?

Tudi jaz sem tekla kar nekaj časa s to skupino. Če bi prej to vedela, kaj pripravljajo bi se jim z veseljem pridružila. Sem prepričana, da tukaj ne gre za nobeno samopromocijo, ampak čisto sočustvovanje z osebami bolnimi z rakom. Če ti tega ne razumeš je tvoj problem. Če bi bilo tem ženskam nerodno tečt brez modrca, pač nebi. Lahko ti pa povem, da niso bile edine.

 

Skozi pisane majice in drese se pa res ni veliko videlo. Namen je bil dosežen.

Aha to je bila tuista skupinma avš…nisem presenečen.

seveda je treba naprej napisat, ali so tekle 30km ali ta mali krog 10km. Bistveni podatek je okrnjen. In pa doseženo mesto. Ker tečem tud jaz lahko, če ne pridem prvi dan, pa drugi zagotovo.

Tekle  smo ta velik krog 30 km, doseženo mesto niti ni važno. Važen je bil dober namen.

Čestitke za tek. Tek brez modrca je pa neumnost. Ali pač imate izredno majhne oziroma jih nimate. Pri športu skorajda vredno zavidanja. 😉

 

In pa: 30 km na maratonu ni disciplina (je 10, 21, 42 km). En krog na Lj maratonu je 21 km.

Odgovor na objavo uporabnika
xxxxxxs, 26.10.2021 ob 18:48

Čestitke za tek. Tek brez modrca je pa neumnost. Ali pač imate izredno majhne oziroma jih nimate. Pri športu skorajda vredno zavidanja. 😉

 

In pa: 30 km na maratonu ni disciplina (je 10, 21, 42 km). En krog na Lj maratonu je 21 km.

Ok, pol smo pa 21, saj ni važno. Jaz skoraj vedno tečem brez. Imam 70B, res niso velike. Smilila se mi je samo Werony, ona ima kar konkretne, ampak je imela kar fino oprijeto majico, tako, da ji niso tako skakale kot si kdo predstavlja.

New Report

Close