Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločen moški iz kmetije

Ločen moški iz kmetije

Preselila se bom k moškemu, ki je lastnik velike gorske kmetije. Je uradno ločen in oče dveh otrok. Z bivšo ženo imata neprestano telefonske boje, zadnje čase pa se je začel umikati pred mano, da nisem priča pogovoru, ki je zelo buren.
Ker je njegova bivša odšla še prej predno sta se uradno ločila je v tem času spoznal mene. Ker mi je kot moški zelo všeč se občasno počutim malo utesnjeno, ko pridem k njim za vikend. Starša me toplo sprejmeta, sta vesela mojega obiska, medtem ko je partner občasno nekoliko odsoten, nervozen ali kako bi se izrazila.

Je katera poskusila živeti z ločenim moškim, ki ima otroke od prej in to na kmetiji, ki terja veliko dela? Ali ste v vikendu, ko ima otroke prepustile delo tašči ali ste bile v vlogi, da ste za njih tudi kuhale?

Če se misliš priženit na kmetijo, kar vzemi v zakup, da bo treba delat.

Odgovor na objavo uporabnika
Sonia843, 12.08.2022 ob 15:20

Preselila se bom k moškemu, ki je lastnik velike gorske kmetije. Je uradno ločen in oče dveh otrok. Z bivšo ženo imata neprestano telefonske boje, zadnje čase pa se je začel umikati pred mano, da nisem priča pogovoru, ki je zelo buren.
Ker je njegova bivša odšla še prej predno sta se uradno ločila je v tem času spoznal mene. Ker mi je kot moški zelo všeč se občasno počutim malo utesnjeno, ko pridem k njim za vikend. Starša me toplo sprejmeta, sta vesela mojega obiska, medtem ko je partner občasno nekoliko odsoten, nervozen ali kako bi se izrazila.

Je katera poskusila živeti z ločenim moškim, ki ima otroke od prej in to na kmetiji, ki terja veliko dela? Ali ste v vikendu, ko ima otroke prepustile delo tašči ali ste bile v vlogi, da ste za njih tudi kuhale?

Ka pa tebi ni jasen? Ni še popucal z bivšo? Iz veze v vezo? halllo

Našla si rovtarja s prtljago, pa se tastarimi za zraven, to ne obeta nič dobrega. Bolj bo podobno slabi telenoveli , Ljubav na selu – redkokdaj se lepo konča.

Ne hodi k njim…a si blesava? ta, ki je šla od njih je ziher odšla zaradi vtikovanja mamice, verjem, najprej so vse sladke, potem pa pride sladkost odzadaj…

če si pa še bolj leve sort ali z redno službo itak na kmetiji ne boš mogla dost pomagati, tisto kar pa boš pa ne bo za njih nič vredno…

jaz se ne bi selila k njim, vprašaj bivšo, zato je odšla, zato tudi po tiho govori po tlefonu, d ane slišiš vse svinjarije

kemtice so opasne, samo bevskajo, nikoli in nobena ni dovolj dobra

 

Odgovor na objavo uporabnika
mehiška na vasi, 12.08.2022 ob 16:44

Ne hodi k njim…a si blesava? ta, ki je šla od njih je ziher odšla zaradi vtikovanja mamice, verjem, najprej so vse sladke, potem pa pride sladkost odzadaj…

če si pa še bolj leve sort ali z redno službo itak na kmetiji ne boš mogla dost pomagati, tisto kar pa boš pa ne bo za njih nič vredno…

jaz se ne bi selila k njim, vprašaj bivšo, zato je odšla, zato tudi po tiho govori po tlefonu, d ane slišiš vse svinjarije

kemtice so opasne, samo bevskajo, nikoli in nobena ni dovolj dobra

 

Ne hodi na kmetijo.

Imam prijateljico, katere mama je imela veliko kmetijo, kjer je tej prijateljici, ki ima 3 otroke, najprej odgnala partnerja, ker ni dovolj dobro delal in ni želel, so vmes otroci odrasli, njena mama umre, pa je prijateljica tem trem otrokom delala enako, odganja jim partnerje (ker če bodo imeli žene) ne bodo dobro opravljali kmetije in so zdaj vsi samski…), hčera njena bo svoji delala enako…

krog se nikoli ne konča.

Odgovor na objavo uporabnika
Kmečke snahe, 12.08.2022 ob 16:51

Ne hodi na kmetijo.

Imam prijateljico, katere mama je imela veliko kmetijo, kjer je tej prijateljici, ki ima 3 otroke, najprej odgnala partnerja, ker ni dovolj dobro delal in ni želel, so vmes otroci odrasli, njena mama umre, pa je prijateljica tem trem otrokom delala enako, odganja jim partnerje (ker če bodo imeli žene) ne bodo dobro opravljali kmetije in so zdaj vsi samski…), hčera njena bo svoji delala enako…

krog se nikoli ne konča.

Drži.

Ne hodi na kmetijo!

Poskusit ni greh. Potem pa vidiš, kako in kaj. Še vedno lahko oddideš od njega. Jaz bi poskusila z njim zaživet.

Odgovor na objavo uporabnika
Hermina854, 12.08.2022 ob 17:03

Drži.

Ne hodi na kmetijo!

Tam je treba delat, to ni za tamestne.

Če si hočeš fajn zakomplicirati življenje, kar pojdi na kmetijo.  Stopi v kontakt z njegovo bivšo in se z njo pogovori, potem pa si ustvari svoje mnenje. Vprašanje kaj je bilo, da je odšla. Domnevam, da je bilo življenje neznosno.

Na kmetiji je že itak treba potrpeti, potem je tu življenje z moževimi starši in obenem še bivša žena in otroci. Zelo DOBRO premisli, če ti je tega sploh treba.

Še to: na kmetiji je treba garati od zore do mraka. Tu ni kake delitve dela, ne čakaj, da ti bo tak moški kuhal in umival posodo ali pa obešal perilo. To je vse na ženski. Na kmetiji ni dopusta, ni morja in ni toplic. Zapomni si to. Če si navajena mestnega življenja pa sploh…

 

 

 

 

 

zakaj bi med vikendom, ko ima on otroke, tašča prevzemala tvoje delo? otroke ima z bivšo ženo, na stikih so pri njem, ti kot nova partnerica pa – po dogovoru z njim, kar se otrok tiče. tašča nima nič s tem.

Tole je zapletena situacija. Ampak! Tvoj problem (še) niso njegovi starši in otroci ampak on. Če te že od začetka, ko je med vama še vse sveže, daje na stranski tir – kako bi lahko bilo kadarkoli bolje?! Lahko je on krasen človek, lahko so njegovi starši super, v vsakdanjem življenju pa je pomembna kompatibilnost, komunikacija in toliko spoštovanja, da človek v vsakem trenutku ve, pri čem je. Ti pa žal verjetno nič od tega nimaš. Dokler te torej on ne postavi na prvo mesto v resnici tam nimaš kaj iskati!

Na koncu se bo pa avtorica votila z G wagnom boste pa moene fovšaritne , češ s kmetov je , ona se lahko, saj so bogati.

Obdavčiti jih je treba boste dejale !

 

New Report

Close