Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Ženske se po ločitvi velikokrat ne zavedajo, da je biološki oče zelo pomembna oseba v otrokovem življenju. In da nadomestni oče ne more otroku nadomestiti biološkega očeta s tako lahkoto, kot njej nadomesti partnerja. Otrok bo vedno hrepenel po ljubezni biološkega starša, to je zakon narave.
In se strinjam, precej žensk zganja z novimi partnerji pravo nasilje nad otroki. Ne razumejo, da otroku njen novi partner mogoče ni tako všeč kot njej. Mamam ločenkam priporočam, da se v prid otrokom čimbolj spoštljivo obnašajo do očeta svojih otrok, ga upoštevajo pri vzgoji, ne pa obravnavajo kot strička iz Amerike, ki pošilja zgolj čeke in je sicer nebodigatreba.
Vsem ločenkam in ločencem priporočam kot obvezen ogled film Boyhood.
[/quote]

Spet seka tvoje sovraštvo do žensk. A ločeni očetje pa svojih otrok ne silijo sobivati z novimi partnerkami?

Meni se je že velikokrat zgodilo, da me je pecal moški in nagovarjal za srečanje. Tako preko neta sva se menla. Na prvo srečanje pa bi pripeljal zraven kar otroke. Moški to pogosto prakticirajo.
Pa ja, je skrajno bolano.
A ženske tudi to počno?
[/quote]

Ha ha, joj, mene samo kap trofne, da bi kdo to naredil. Pa najboljš, da še mamo zraven privleče.

Mojo prijateljico je kap, ko jo je tip peljal k bivši po otroka. Rekel ji je samo, da ima presenečenje zanjo … in naslednji vikend je bil kar z otrokom pri njej v njenem stanovanju. Videla ga je pred tem enkrat … Res, eni so perle.

Spet seka tvoje sovraštvo do žensk. A ločeni očetje pa svojih otrok ne silijo sobivati z novimi partnerkami?
[/quote]
Zlonamerna hinavka takoj vidi sobvrštvo. In običajno res ne, ker prvič, se skoraj vsi otroci dodelijo materam, drugič pa trend skur_banih bab je v primerjavi z moškimi gromozanski. Tako da bab, ki skačejo iz postelje v posteljo je neprimerno več kot dedcev, razliak pa ogromna že v tem , da otrok živi pri mami in tudi če ima oče nkako novo, sploh ni nujno, da se na tistem stiku, ki ga ima srečuje otrok z njo.

Hja, otrok že hrepeni po ljubezni staršev.
Samo kaj, ko veliko očetov niti ne povoha svojih otrok. Kaj šele, da bi jih imeli radi.
[/quote]

Ja, najlažje je verjet, da oče ne mara svojih otrok. Takih primerov, ko je oče indiferenten do svojih otrok, je zagotovo zelo malo. Najbrž toliko kot brezbrižnih mater. Res pa je, da se moški velikokrat počutijo odrinjene in izrabljene, ker mati otrok (običajno skrbnica) odreja interakcijo z otroki, vpliv na vzgojo in vse ostalo, očeta dejansko prisili v vlogo nemočnega opazovalca in plačnika preživnine.
Obnašajte se spoštljivo do očetov svojih otrok (v prid otrokom), pa bo tudi odnos očetov bistveno drugačen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ha ha, joj, mene samo kap trofne, da bi kdo to naredil. Pa najboljš, da še mamo zraven privleče.

Mojo prijateljico je kap, ko jo je tip peljal k bivši po otroka. Rekel ji je samo, da ima presenečenje zanjo … in naslednji vikend je bil kar z otrokom pri njej v njenem stanovanju. Videla ga je pred tem enkrat … Res, eni so perle.
[/quote]

Jaz sem bila k sreči opozorjena. Da so vedno naprej napovedali, da bodo prišli z otrokom, da sem zadevo lahko skenslala.
En je prvo srečanje celo tako predstavil, da greva smučat. Ampak on bi zraven pripeljal dva mala otroka :). Očitno je rabil zastonjsko varuško. Bi neznani ženski porinil dva otroka za pazit.

Ja, najlažje je verjet, da oče ne mara svojih otrok. Takih primerov, ko je oče indiferenten do svojih otrok, je zagotovo zelo malo. Najbrž toliko kot brezbrižnih mater. Res pa je, da se moški velikokrat počutijo odrinjene in izrabljene, ker mati otrok (običajno skrbnica) odreja interakcijo z otroki, vpliv na vzgojo in vse ostalo, očeta dejansko prisili v vlogo nemočnega opazovalca in plačnika preživnine.
Obnašajte se spoštljivo do očetov svojih otrok (v prid otrokom), pa bo tudi odnos očetov bistveno drugačen.
[/quote]

Moški skrbite za to, da ženske ne bodo res čisto izgubile spoštovanja do vas. spoštovanje je samoumevno pri neznanih ljudeh. Če pa ga enkrat zapraviš, ga je težko dobiti nazaj.

Ja, najlažje je verjet, da oče ne mara svojih otrok. Takih primerov, ko je oče indiferenten do svojih otrok, je zagotovo zelo malo. Najbrž toliko kot brezbrižnih mater. Res pa je, da se moški velikokrat počutijo odrinjene in izrabljene, ker mati otrok (običajno skrbnica) odreja interakcijo z otroki, vpliv na vzgojo in vse ostalo, očeta dejansko prisili v vlogo nemočnega opazovalca in plačnika preživnine.
Obnašajte se spoštljivo do očetov svojih otrok (v prid otrokom), pa bo tudi odnos očetov bistveno drugačen.
[/quote]

Aha ja, če mi je oče od malih nog ves čas govoril, da on ni nikoli želel otrok, da mu zato ni treba skrbeti zanje. Je to govoril iz čiste ljubezni, a ne? Veš, ko mi je to govoril pri dveh letih pa pri treh, nisem razumela. Sem mislila, da sem jaz slaba, da me zato ne mara. Potem pri 12ih mi je bilo pa povsem jasno kaj mi to govori in ja, dojela sem, da nisem jaz slaba.
Če mi je privoščil poškodbe in bolezen in se mi je režal, ko sem se potolka in je bilo potrebno šivanje, to je iz čiste ljubezni, a ne? Aja, in plačeval ni nič zame, ker je bil poročen in je bil prepričan, da je to stvar matere.
veš poznam kar dosti očetov, ki so naredili otroka pa nikoli plačevali zanje. Mater pa osebno sploh ne poznam takih. Poznam edino en primer, ko sta bila oba, oče in mama pijanca, otroci pa trpeli.
V ostalih primerih pa žal kar dosti očetov poznam, ki jim ni bilo nikoli mar za otroke.

Moški skrbite za to, da ženske ne bodo res čisto izgubile spoštovanja do vas. spoštovanje je samoumevno pri neznanih ljudeh. Če pa ga enkrat zapraviš, ga je težko dobiti nazaj.
[/quote]

To velja za oba spola.
Tudi moški, ki se mu je žena “skurbala” mora biti spoštljiv do matere svojih otrok, kajne?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Zlonamerna hinavka takoj vidi sobvrštvo. In običajno res ne, ker prvič, se skoraj vsi otroci dodelijo materam, drugič pa trend skur_banih bab je v primerjavi z moškimi gromozanski. Tako da bab, ki skačejo iz postelje v posteljo je neprimerno več kot dedcev, razliak pa ogromna že v tem , da otrok živi pri mami in tudi če ima oče nkako novo, sploh ni nujno, da se na tistem stiku, ki ga ima srečuje otrok z njo.
[/quote]

Ne vem če bo res. Poročeni dedci na vseh portalih za samske visijo in nagovarjajo ženske v seks. Zakaj ženske tega ne počno? Vsaj ne v takšni meri?

Aha ja, če mi je oče od malih nog ves čas govoril, da on ni nikoli želel otrok, da mu zato ni treba skrbeti zanje. Je to govoril iz čiste ljubezni, a ne? Veš, ko mi je to govoril pri dveh letih pa pri treh, nisem razumela. Sem mislila, da sem jaz slaba, da me zato ne mara. Potem pri 12ih mi je bilo pa povsem jasno kaj mi to govori in ja, dojela sem, da nisem jaz slaba.
Če mi je privoščil poškodbe in bolezen in se mi je režal, ko sem se potolka in je bilo potrebno šivanje, to je iz čiste ljubezni, a ne? Aja, in plačeval ni nič zame, ker je bil poročen in je bil prepričan, da je to stvar matere.
veš poznam kar dosti očetov, ki so naredili otroka pa nikoli plačevali zanje. Mater pa osebno sploh ne poznam takih. Poznam edino en primer, ko sta bila oba, oče in mama pijanca, otroci pa trpeli.
V ostalih primerih pa žal kar dosti očetov poznam, ki jim ni bilo nikoli mar za otroke.
[/quote]

Ne posplošuj tvojo izkušnjo na vse očete. Konec koncev s tem delaš zelo slabo uslugo svojim (bodočim) otrokom…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To velja za oba spola.
Tudi moški, ki se mu je žena “skurbala” mora biti spoštljiv do matere svojih otrok, kajne?
[/quote]

ti nisi spoštljiv do nobene ženske, kaj šele do svoje bivše. Vprašanje tudi, če so tvoje navedbe resnične. Večina moških, ki so jih ženske zapustile, trdijo, da so se skurbale.
V reali pa le majhen delež žensk zapusti moške, še posebej če so vmes otorci, zaradi drugega moškega.
Bolj verjetni razlogi so moška kurbarija, alkoholizem, nasilništvo, popolna nezrelost in lenoba.

Moški skrbite za to, da ženske ne bodo res čisto izgubile spoštovanja do vas. spoštovanje je samoumevno pri neznanih ljudeh. Če pa ga enkrat zapraviš, ga je težko dobiti nazaj.
[/quote]
No, hočeš rečt, da bi bilo potrebno babjo priviligiranost in norost spraviti v red? Ker današnja baba , popolnoam nezrela, egoistična kot je, ob polni riti privilegijev, ni sposobna spoštovat nikogar, celo videt in slišat nikogar, tudi lastnih otrok ne, kaj šele moških.

Ne vem če bo res. Poročeni dedci na vseh portalih za samske visijo in nagovarjajo ženske v seks. Zakaj ženske tega ne počno? Vsaj ne v takšni meri?
[/quote]
Ženske so precej bolj diskretne, verjemi. 😉
Prav tako visijo na portalih in pišejo ZS-je, le da imajo skrite profile.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ženske so precej bolj diskretne, verjemi. 😉
Prav tako visijo na portalih in pišejo ZS-je, le da imajo skrite profile.
[/quote]

Kako pa ti to veš? Se kurbaš okrog ali kako?

ti nisi spoštljiv do nobene ženske, kaj šele do svoje bivše. Vprašanje tudi, če so tvoje navedbe resnične. Večina moških, ki so jih ženske zapustile, trdijo, da so se skurbale.
V reali pa le majhen delež žensk zapusti moške, še posebej če so vmes otorci, zaradi drugega moškega.
Bolj verjetni razlogi so moška kurbarija, alkoholizem, nasilništvo, popolna nezrelost in lenoba.
[/quote]

Se umikam iz te debate, ker vidim, da nima smisla…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne posplošuj tvojo izkušnjo na vse očete. Konec koncev s tem delaš zelo slabo uslugo svojim (bodočim) otrokom…
[/quote]

Zakaj pa lažeš?
Svoje izkušnej nisem nikjer posplošila na vse očete. To si si ti zlagal.
Jaz nimam otrok, tako, da ni panike.

Se umikam iz te debate, ker vidim, da nima smisla…
[/quote]

vau vau vau cvilllllll

ti nisi spoštljiv do nobene ženske, kaj šele do svoje bivše. Vprašanje tudi, če so tvoje navedbe resnične. Večina moških, ki so jih ženske zapustile, trdijo, da so se skurbale.
V reali pa le majhen delež žensk zapusti moške, še posebej če so vmes otorci, zaradi drugega moškega.
Bolj verjetni razlogi so moška kurbarija, alkoholizem, nasilništvo, popolna nezrelost in lenoba.
[/quote]Ti razlogi kot jih navajaš zagotovo niso, se pa teh obtožb ženske poslužujejo skorja vse po vrsti, z namenom lastninjenja otroka in se izkaže, da je več kot 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lažnih in naklepnih podtikanj.

Ženska samohranilka je ponavadi v finanči stiski, pogosto se dogaja, da oče otrok noče plačevat preživnine, zato ji ja lažje, če najde novega partnerja, s katerim si deli stroške.

Ti razlogi kot jih navajaš zagotovo niso, se pa teh obtožb ženske poslužujejo skorja vse po vrsti, z namenom lastninjenja otroka in se izkaže, da je več kot 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lažnih in naklepnih podtikanj.
[/quote]

seveda, pri tebi so psihično nasilje, lenoba in čustvena nezrelost (navezanost na mamo, ki je hotela vse komandirat) resnični razlogi, zakaj te je pustila.

vau vau vau cvilllllll
[/quote]

Ti nisi zgolj usekana, ampak očitno mnogo več in je mnogo huje s tabo.

In ja, razumem ločenke, da težko same sfolgajo.
Težko je že, če si samski brez otrok. Si sploh ne predstavljam, da samska ločenka sfolga z otroci. Zato nov partner še kako prav pride, da krije del stroškov.


Evo, še ena taka je nekaj poštudirala, mater pa ve ste svetovni biserji v plehkosti hinavščine, še majhen otrok premore več izvirnosti. 🙂


Samo en primer: “A ata ima pa lahko novo “prijateljico” vsak drugi mesec?
Sicer pa otrok dom ima, družino tudi, (čeprav ne živijo skupaj) , o puščanju pri neznancih sem pa že zgoraj pisala.
Statistično po ločitvi najprej najdejo novo partnerico moški.”

Ženski egoizem in ignoranco do otrokovih čustev opravičuješ z moškimi egoisti.
[/quote]

??????
Sem že malo pozabila, da tvoji možgani delujejo precej po svoje.
Ne, ničesar ne opravičujem.
Govorim o tem, da si vsi najdejo nove partnerje, da je to normalno, da je to pač življenje, da je iluzorno pričakovati TAKO od očeta, KOT od mame, da bosta na račun otrok do konca življenja ostala samska.
In da je potemtakem zgražanje nad mamo, ki ima novega partnerja, popolnoma brez veze.
In ja, trdim, da novi partner kateregakoli starša NI zloraba. Je življenje in nič drugega.

Aja, še to.- Absolutno večja zloraba bi bila to, da bi se mama (ali oče) obesila na otroke in jih dušila s posesivno skrbjo, se odpovedala lastnemu življenju in živela življenje otrok in samo in izključno skozi otroke – ja, to bi pa bila zloraba in poslediče tudi zelo hude.

??????
Sem že malo pozabila, da tvoji možgani delujejo precej po svoje.
Ne, ničesar ne opravičujem.
Govorim o tem, da si vsi najdejo nove partnerje, da je to normalno, da je to pač življenje, da je iluzorno pričakovati TAKO od očeta, KOT od mame, da bosta na račun otrok do konca življenja ostala samska.
In da je potemtakem zgražanje nad mamo, ki ima novega partnerja, popolnoma brez veze.
In ja, trdim, da novi partner kateregakoli starša NI zloraba. Je življenje in nič drugega.

Aja, še to.- Absolutno večja zloraba bi bila to, da bi se mama (ali oče) obesila na otroke in jih dušila s posesivno skrbjo, se odpovedala lastnemu življenju in živela življenje otrok in samo in izključno skozi otroke – ja, to bi pa bila zloraba in poslediče tudi zelo hude.
[/quote]

In te zlorabe so še kako pogoste.
Je kar dosti primerov, ko je nasilje, alkohol, ženska pa ostaja. Ona tepena, otroci tepeni. Ampak kaj ona reče: da ostaja zaradi otrok. In odrasli otroci sovražijo njo in njega, ker sta jim uničila otroštvo, ker se nista ločila.

New Report

Close