Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Ločenke, zakaj silite lastne otroke v življenje s popolnim tujcem?

Ne bi rekla, da samo en monovec odpira teme o tem kako ženski obesiti otroka in kako ni on odgovoren za svojega otroka, ker je nezaščiteno seksal.
Bi bila pa zelo vesela, če bi bilo to res, da je samo en tak. Samo žal vem, da ni en, da jih je več.
Ja, to sem prebrala, da je še vedno ogromno žensk, ki ‘padajo po stopnicah’. Da je še vedno ogromno nasilja s strani pijancev nad otroci in ženami.
[/quote]
A ločiš naklepno zlorabo babe, ki je po zakonu kazniva, vendar je v več kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni moč dokazat od tem o otrocih? A zanš brat, da celo okrožne sodnice povedo, da je več kot 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} babjih prijav nasilja, celo pedofilije, naklepnih in izmišljenih z namenom odtujitve otroka od očeta? Pa menda ni en teden , ko sem, članke lepil sem. Ste res tako tumaste in nore, da v enem dnevu vse pozabite?


A ločiš naklepno zlorabo babe, ki je po zakonu kazniva, vendar je v več kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni moč dokazat od tem o otrocih? A zanš brat, da celo okrožne sodnice povedo, da je več kot 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} babjih prijav nasilja, celo pedofilije, naklepnih in izmišljenih z namenom odtujitve otroka od očeta? Pa menda ni en teden , ko sem, članke lepil sem. Ste res tako tumaste in nore, da v enem dnevu vse pozabite?
[/quote]

Oprosti, ampak nisem še slišala za noben tak primer.
Ne vem kje si jih ti zasledil, jaz še nobenega nisem videla.
Sem pa že videla pretepene ženske. Z zlomljeno roko recimo.

tedve sta pa s “tretjim človekom” ☺

https://www.youtube.com/watch?v=2uU4Scbxwpc

Oprosti, ampak nisem še slišala za noben tak primer.
Ne vem kje si jih ti zasledil, jaz še nobenega nisem videla.
Sem pa že videla pretepene ženske. Z zlomljeno roko recimo.
[/quote]

Vem da “nisi slišala”, katera hinavka je pa še kdaj hotela resnico slišat, morda vsaj brat znaš? Saj ti pravim, da ni teden, ko sem izjave okrožnih sodnic o teh početjih ločenk, objvaljene v člankih, lepil na forum. Če znaš vsaj osnovno brat bo takoj lažje, poiščli recimo v googlo kaj pove o tem okrožna sodbnica Marija Snežana Novak, pa tudi Irma Zakrajšek Kerin. Potem lahko prebereš kar pravijo o tem družinski odvetniki kot je recimo Verstovšek itn.

Da to ni res, je povedala na forumu že ena zaposlena na CSD, ki ve da je sistem pri nas nikakav in da moški nima, šans, tudi če je sposobnejši z več izobrazbe. Ker nekatere mlade, ko komaj pridejo iz študija se še zavedajo kak uiničujoč sistem za otroke in očete otrok imamo pri nas, potem pa postanejo s časom enake.

In danes je nacionalna disciplina ločenk, da odtujujejo otrokle od očetov in preprečujejo stike, da o vsiljevanju svojih jebačev v življenja otrok sploh ne govorim, kjer ni noben a od teh sposobna videt otroka. In prav izjeme že morajo bit, ki jih težko najdeš, da tega ne počno.

Saj glej, že dolgo je na mizi predlog sostraševstva, ki ga podpira svet Evrope in se postopoma uvaja po vsej Evropi, pri nas pa nikakor ne , pravijo da je Slovenija v specifičnosti izjema, kjer to nikakor ne pride v poštev. Torej kdo se zdaj tu spreneveda? Kdo hoče preko in za ceno lastnih otrok ohranit privilegije?
[/quote]

Spet nakladaš. Dajte že v vašem klubu razočaranih ločencev začeti operirati z dejstvi. Slovenija ni noben unikum glede dodeljevanja, je kar lepo na sredini in torej popolno povprečje, kar se tiče izključnega skrbništva očetov.
Tisto glede Nemčije smo ti pa že pred leti skušali dotajčati, v čem je fora. A v vašem klubu nimate nikogar, ki bi znal nemško, nikogar, ki bi ga zanimala dejanska dejstva, in ki ne vidi vse rdeče od sovraštva do žensk?
Aja, potem bi vam zmanjkalo članov, saj res. Dejstva so tolk drugačna od vaših blodenj.

Vem da “nisi slišala”, katera hinavka je pa še kdaj hotela resnico slišat, morda vsaj brat znaš? Saj ti pravim, da ni teden, ko sem izjave okrožnih sodnic o teh početjih ločenk, objvaljene v člankih, lepil na forum. Če znaš vsaj osnovno brat bo takoj lažje, poiščli recimo v googlo kaj pove o tem okrožna sodbnica Marija Snežana Novak, pa tudi Irma Zakrajšek Kerin. Potem lahko prebereš kar pravijo o tem družinski odvetniki kot je recimo Verstovšek itn.
[/quote]

Ja, oprosti no, ker ne berem vseh tem, ki jih ti sproduciraš. Žal nimam časa , še manj interesa, da bi vse tvoje teme prebrala.
In da nimam pojma kdo so te sodnice, ki jih naštevaš.
Pač nisem se nikoli po sodiščiš vlačila.

Vem da “nisi slišala”, katera hinavka je pa še kdaj hotela resnico slišat, morda vsaj brat znaš? Saj ti pravim, da ni teden, ko sem izjave okrožnih sodnic o teh početjih ločenk, objvaljene v člankih, lepil na forum. Če znaš vsaj osnovno brat bo takoj lažje, poiščli recimo v googlo kaj pove o tem okrožna sodbnica Marija Snežana Novak, pa tudi Irma Zakrajšek Kerin. Potem lahko prebereš kar pravijo o tem družinski odvetniki kot je recimo Verstovšek itn.
[/quote]

Verstovšek očitno drugače ne pride do strank kot tako, da vam laže.

Spet nakladaš. Dajte že v vašem klubu razočaranih ločencev začeti operirati z dejstvi. Slovenija ni noben unikum glede dodeljevanja, je kar lepo na sredini in torej popolno povprečje, kar se tiče izključnega skrbništva očetov.
Tisto glede Nemčije smo ti pa že pred leti skušali dotajčati, v čem je fora. A v vašem klubu nimate nikogar, ki bi znal nemško, nikogar, ki bi ga zanimala dejanska dejstva, in ki ne vidi vse rdeče od sovraštva do žensk?
Aja, potem bi vam zmanjkalo članov, saj res. Dejstva so tolk drugačna od vaših blodenj.
[/quote]
Ja, zanimivo, da ima vsaka ločena popolnoma nora in izprijena podivjanka spomin zlate ribice in bi bilo vedno znova potrebno od začetka vse razlagat in lepit dokaze, ki so že vsaj nekaj stokrat na forumu. A bejž no, glavno da se premika, boste že prenesle strižrenje popolnoma norih visoko letečih prflutk nasajenih na zmešanih ritih, ki se stopnjuje tudi pri nas in se bo še bolj stopnjevalo.

Verstovšek očitno drugače ne pride do strank kot tako, da vam laže.
[/quote]
Vem, vsi lažejo, sodniki, odvetniki, očetje, le nora podivjanka govori resnico, ki ima otroka le kot sredstvo za izvajanje norij in žlehtnobe. To mi je povsem razumljivo.

Polarni, pa te kdo sili, da se moraš ukvarjat z ženskami?
Pač pusti ženske na miru pa je pa bodo ženske tudi tebe pustile na miru.
Ne vem zakaj se tako ubadaš z ženskami, če sovražiš ženske?


je zoprna reč, če ga kdo ima ☺


Saj se ne ukvarjam tukaj z ženskami, ker to niste ženske, ampak znoreni zlonamerni babji šusi, ki ste rak rana družbe. Ženska je nekaj povsem drugega. S striženjem prflutk šusom se je pa še kako treba ukvarjat in govorit na širko o tem, ker to, norijo podivjank bo pa na vsak način treba popolnoma ustavit, ne glede kako se upirate in kako podporo sistema zaenkrta še imate.

ki je en mesec po ločitvi vselil novo.
S tem da je otrok pri njem polovico časa.
Otrok v depresiji, tip pa vidi samo novo f***

Kakšna ločenka za avanturco? Take ste najbolše med rjuham 🙂

ki ima z eno žensko skupaj otroka, potem ima za tem otrokom ženska še dva otroke z drugimi – ampak tip sili žensko da živi z njim in torej druga dva otroka, ki sta njemu popolna tujca tudi.
pač vse v imenu tega kot on diktira.

Noben otrok ni preveč srečen, ko mu foter ali mati domov privleče rezervnega starša. Ločenci bi se lahko sprijaznili s svojim statusom.

eni otroci so srečni, če starš dobi normalnega sopotnika. Jih imajo tudi zelo radi.


tako dotični, ki ga poznam tupi ostali,ker kao njegov otrok, ne sme živeti z drugim, ker je on ljubosumen, a to da dva tuja otroka, ki nista njegova in sta še precej mlajša morata živeti z njim, ker on tako zahteva – to ga pa ne briga. In enega še celo v šolo na prvi šolski dan on pelje, namesto mame, zato da kdo zgleda, da je njegov fotr, da zgledajo iskrena družina… in otrok mora to prenašati – njega popolnega tujca – ta drugi je pa še mlajši…
a ta dva nimata pravice do lastnega očeta, kaj sta pa onadva kriva,da morata tam gledati enega zlaganega tujca, ki igra happy familiy z kao zvestobo med partnerjema, samo da ne bo okolica nič rekla in posumila… a v resnici vsi vedo, samo gledajo jih kako lažeta in se pretvarjata in pri tem za svoje podle intrige otroke izrabljata.

To je pa kao ok po mnenju tega tipa, ker je on tako ukazal in sam sebe očitmno ne vidi kako je on tujec in kakšno škodo dela drugim otrokom. Takim mal lastne samokritike neb škodilo, sploh ko se istočasno s takimi glupimi obtožbami spravljajo na druge.

Saj se zavedaš, da pišeš traparije, a ne?

Če se ne – bom pa jaz povedal za ostale, ki tole samo berejo; Izjava je velika traparija.

Otrok ni mačka. Ja kr domišljajte si, da so otroci neke živali, ki jim lahko vsilite vsako svojo zblojeno idejo.

Otrok ni mačka, napisane neumnosti pa tudi niso kar resnica.

Preden pisarite take absolutne izjave, raje povprašajte otroke. Seveda obstajajo takšni ki jim novi partner ni všeč in so nesrečni – a obstajajo tudi drugačni odnosi in družine, kjer so otroci spodbujali zvezo in imajo “novega starša” radi in so si blizu.


samo tvboj otrok ni ane, druge,m ki jim pa ti vsiljuješ svojo voljo, drugi pa so. pa morajo živeti s tujcem. In dovolj gnilo je da taki osebnik, ki vam gre samo za materialnost to kao skrivate hinavsko pod skrbjo za otroka. za katerega vam pa v reali in resnici ni mar.
tak je oni zgoraj – ko je njegova hči šla v oš ga ni bilo zraven prvi dan – ni bila vredna -on je tujega otroka peljal nekaj let kasneje… in zdaj bo javkal kak skrbi za lastno hči in kak da mu je mar. Sram ga je lahko. Vidi jo kot finančno zajedalko… in ker noče plačevati opreživnine sili vse da ostajajo skupaj – in to siljenje kao opravičuje z lepimi besedami za okolico, kak je njemu mar za otroka,d a zato hoče,d a so skupaj – v resnici ni res – njemu ni mar za otroka, njemu je mar za dnar, da mu ga ni treba da… pa zato, da se mu ni treba z otrokom ukvarjat, ker če bi šli narazen bi se moral na dogovorjenih terminih sam z otrokom ukvarjat, kar pa se nikoli ni… zato vztraja kao v zaklonu, ker tako vse mama dela… on pa lahko po svoje živi in se ne briga za otroka…
taki hinavci so podn od človeka… kakšne vse izgovore najdete, da se pretvarjate,da vam je mar za otroka, katerega se v resnici s prstom ne taknete in minute ne preživite z njim.
Kakšne proslave, novoletni nastopi, nikjer ga ni blo za lastnega otroka… taki hinavci od fotrov zo podn od človeka.

Otrok ni mačka, napisane neumnosti pa tudi niso kar resnica.

Preden pisarite take absolutne izjave, raje povprašajte otroke. Seveda obstajajo takšni ki jim novi partner ni všeč in so nesrečni – a obstajajo tudi drugačni odnosi in družine, kjer so otroci spodbujali zvezo in imajo “novega starša” radi in so si blizu.
[/quote]A bejž no, tebe je pa včasih brat kot da si od nekje padel. Nobeden otrok ni srečen, ko mu starš vsili tujca ali tujko in je to za otroka hudo travmatična izkušnja. Eni optroci se pač sprijaznijo s časom s tem, nekateri nikoli, ga pa skoraj ni starša, ki bi otroka kaj vprašal . Zraven teag pa je tudi pomembna starost, satrejši kot so otroci, težje sprejmejo in se sprijaznijo.

Moj novi partner je takoj vprašal, če želim da posvoji otroka. Videl ga je samo enkrat prek skypa. Čez čas ko je mislil, da me lahko komandira, sem ga pustila. Sedaj bom pa počakala, da otrok dovolj odraste. Ne zaupam nobenemu žal.


Saj se ne ukvarjam tukaj z ženskami, ker to niste ženske, ampak znoreni zlonamerni babji šusi, ki ste rak rana družbe. Ženska je nekaj povsem drugega. S striženjem prflutk šusom se je pa še kako treba ukvarjat in govorit na širko o tem, ker to, norijo podivjank bo pa na vsak način treba popolnoma ustavit, ne glede kako se upirate in kako podporo sistema zaenkrta še imate.
[/quote]

Ja ti boš strigel perutke, pravi se je oglasil. Še svoje bivše žene nisi imel pod kontrolo, boš pa podivjane babje šuse v red dajal. Aha ha ha ha, to pa je vic stoletja. Še otroka ti je moral nekdo drug naredit, niti toliko nisi sposoben, zdaj bi pa kar čistke delal. Dobre pokaš, kolega, a to te v kaki humoristični seriji najemajo al kako?

New Report

Close