Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LOČILA BI SE

LOČILA BI SE

Zato pa je moja žena moj letnik, kar pomeni, da sva isto stara .. po 10ih letih zakona (skupaj sva že 15 let) je še vedno hudo lepa in bi jo seksal po parkrat na dan, če bi bila za to. 🙂 Denar? Imava nadpovprečno plačo, dovolj, da v miru pregurava mesec.

Taka kot si ti, ni vredno, da zemljo tlači, kaj šele, da dobi skrbništvo nad otrokom in preživnino.
Zakaj se ti pa kar naenkrat gnusi? A je ostal čisto na hitro brez las in zob, pa še tuširat se je nehal. Joj babe požrešne.
In ti bi zdaj imela zakon z ljubezni, ti, ki po moje sploh ne veš kaj je ljubezen.

1) Koliko ti pripada bo na koncu odločalo sodišče. Mož lahko dokazuje, da je več prispeval v vezo in tako ni nujo, da ti bo pripadala polovica. Če ne bi hodila v službo in bi skrbela za gospodnijstvo, potem bi imela dober argument – da si skrbela za družino, on pa je zaradi tega lahko več zaslužil. Trenutno tega nimaš, upam da nimaš opravljenih več delovnih ur kot on.

2) Ali boš šla z otrokom v najem ali ne bo tudi odločalo sodišče. Torej kdo bo dobil skrbništvo. Načeloma ga dobi mama, vendar ni vedno tako.

3) Glede na to da so izjeme ki dobijo preživnino več kot 500€, sam ne verjamem, da bi v tvojem primeru s preživnino prišla do 1k€. Če bi prišla do 500€ bi že zmagala.

A lahko moderatorji skenslate unega psihiča, ki kar naprej nabija o srbih in krade nicke? Hvala!

To je cena za to, ker se tako rade spečate s starejšimi. Ja, čez par let postanejo stari, grdi, neprivlačni, smrduhi in ti logično ni več do sexa s takšnim. Ampak to menda lahko veš prej, preden se greš s starim spečat.

Draga nesrecnica!
Ne jemlji komentarjev osebno!
Popolnoma te razumem, da si se v tem casu zveze spremenila. Vrednote so se zamenjale. Da si se navelicala tudi moskega. Vecina izmed nas “normalnih ljudi” se v 3 letih navelicamo zveze. Ampak marsikdo vztraja, zaradi financ, otroka, hise,…itd.
Ampak zivljenje je samo eno!!!
Ne mesam pa zaljubljenosti in zivljenje s nekom.
Sex poizkusi drugje, ce si ga tako zelis. Vendar to ni skupno zivljenje. To ni ljubezen. Navelicala se ga bos v prej kot v 3 letih, ko zaljubljenost izpuhti. Je pa vredno poizkusiti, verjemi!!! Realnost je, da ce zelis z nekom ziveti, moras medsebojno funkcionirati ( skupni hobiji, sexualna privlacnost, pripadnost, medsebojna pomoc,…itd). To je cisto nekaj drugega!!!
Ce lahko uzivaj… mlada si se… sexaj, zaljubljaj se, menjavaj partnerje,… ce ti bo to v veselje. Vse ima pluse in minuse!!! Premisli!!! Nikoli pa ne trpeti, kar ti ni. Sexati z moskemu, ko ti ni. Si bos samo zenske bolezni naprtila.
Uzivaj zivljenje in podaj se dogodivscinam naproti!!! Srecno neznano!!!


[/quote]

Odloči se že enkrat, a si baba al dec.


[/quote]

Človek, ki ga ljubiš, se ti v štirinajstih letih ne more tako zagnusiti, torej sklepam, da si v to razmerje vstopila iz koristoljublja. Glej, če si v štartu to zmogla, odmisli ljubezen in te zadeve tudi sedaj, imej v vidu, da delaš dvojni šiht. Najprej onega za jurja in pol še onega za pet jurjev, oziroma kolikor ti od tega kane v malho.
Ali pa, druga možnost, se nauči ceniti to, kar ustvariš in zaslužiš sama in si temu ustrezno ustvari življenje po svojem kopitu, sicer boš prej kot slej našla drugega pezdetka s pet jurji, ki ti bo na enak način kot tale sedaj krojil življenje. Če ne prej, pa čez štirinajst let.
[/quote]

Jaz pa avtorico razumem. Sicer ne vem kaj je pri njej razlog gnusenja. No moj gnus (HB bivši) se je na začetku zveze svetil od čistoče. Potem pa je ugotovil, da se mu ni več potrebno umivat, preoblačit in rihtat, ker on je žensko svojega srca osvojil, ji naredil otroka, jo zapečatil (kam pa bo revica šla z mizerno plačo in majhnim otrokom), pa poročen je in se mu ni potrebno več trudit.
Ob takšnem gnusu mine najglobja ljubezen in ni denarja na svetu, da bi to prenašala. Rjava črta (od dreka) na rjuhi zjutraj, tudi na robu mojih hlačk, ko mi jih je ponoči potisnil na stran in mi ga poskusil vtaknit. Še zdaj mi gre na bruhanje. Da niti ne omenim cel teden v enih prešvicanih gatah, da sem na meter vohala njegov smrad.
Njegova sedanja bo kaj kmalu ugotovila zakaj sem ji hvaležna, da ga je takoj po najini ločitvi zapecala.
Avtorica ti že veš kaj je razlog pri tebi in če lahko greš prek tega zaradi materialnega udobja.

Verjetno si bila mlada, on pa je bil že takrat prileten gospod.
Nisi se še izživela. Čas je pokazal zobe in starostno razliko. Ta se bo z leti le še poglabljala.
Verjamem, da je nočna mora, ko moraš leči k nekom, ki te več ne privlači, ko te strese, ko se te dotika.
Na drugi strani morda obstaja oseba, ki po tvojem partnerju hrepeni.
Dajta si prostor. Življenje je le eno in to naj bi bilo lepo.
Ljudje se spreminjamo in rastemo. Če tega ni v partnerstvu z obeh strani, se pota razidejo.

Hehe, se bo gospa ljubila z južnjakom… Samo je pozabila da bo bo preživnino morala dajati temu ljubimcu, k nemore on seksat če bo zmatran od dela….
Tako d priporočam da se malo vase zagledate, predvsem če je mož pošten do vas! Če ni pojdite po svoje….

Kakšna škoda je, da ti je denar bolj pomemben od življenja in ljubezni. Nimaš ga (več) rada, zdaj pa razmišljaš, kako bi mu še denar pobrala. In groza, da je takšnih žensk obupno veliko. Če sama hočeš stran, uničiti zvezo, družino, ali ti v tem primeru vest ne pravi, da je edino pravilno in pravično, da se odrečeš vsemu, kar je njegovega in si gradiš življenje po svojih zmožnostih? Ne razumem žensk, ki želijo premoženje svojih partnerjev sploh, če partnerja ne marajo. Rade bi lagodno živele, brez, da bi kaj vložile in naredile za to. Pa nikoli srečne in zadovoljne. Imam partnerja pa nisva tako dolgo skupaj in je najina spolnost že dokaj rutinska, ne čutiva takšnega poželenja več, kot na začetku ampak imava pa intimnost v spolnosti in drugače na visokem nivoju, se čutiva na duhovni, mentalni ravni, pa je to veliko več vredno kot pa fizično poželenje in strast. Saj nisva samo kos mesa, ampak veliko več od tega. Da ljudje gledajo nase in na druge samo z vidika materialne substance, se s tem obsodijo na velik manko, ki ga doživljajo po tem, ko ni več strasti. Brez spoštovanja partnerja, zaupanja in iskrenosti ti ne bo fajn ne s sedanjim in tudi ne s katerim drugim partnerjem. Zrela komunikacija je vredna več kot njegovih 5k na računu, verjemi. Te številke so lahko kvečjemu samo dodaten plus, če že pač naletiš na moškega, ki je dobro situiran. Če pa tega ni, te pa ne sme bit nič manj zato! Razvijaj svojo duhovno, duševno, mentalno zavest in nehaj toliko misliti samo na materialno plat življenja v smislu koristoljubja. Bodi dobra in delaj dobro, pa te bo življenje na(d)gradilo in ne boš več čutila takšnega primanjkljaja.

Spostovana.

V kolikor gre za dober vzorec moskega, oceta se ti ponudim, da grem na kavo z njim.

V kolikor si bova vsec in bova lahko zgradila prijateljske vezi, kasneje morda kaj vec bos vesela,da si svobodna.

Privoscim ti nekoga z ljubeznijo.

[email protected]

Objavljalka veselim se tvojega maila

Upam,da ne razumes narobe in da te s tem nisem prizadela.Skoda je obeh v kolikor ne gre za izkazovanje ljubezni.

Morda se motim. Taksen je moj vidik.
Vsak si zasluzi najboljse.

[email protected]

Oj,
Bi samo pri tebi tako. Jaz sem moški in imam skoraj identični problem. Ženi sploh ni do seksa. Poročena sva že 15+ let. Včasih ga ni bilo tudi po dve leti. Zdej je enkrat na let, če je. Šla je tako daleč, da je uredila na banki, da jaz nimam ne kartice računa in tudi opravljati ne morem z njim. Vse ona. Jaz bi se ločil, a kam naj grem brez vsega. Živiva pa pri njenih starših v hiši…
Vse je v…..

Ljubica draga, iz izkušenj vam povem, da tako visoke preživnine ne boste dobili. Starša sta dolžna vsak do polovice kriti stroške otroka, in mesečna obveznost, ki jo sodišča upoštevajo je 450,00 EUR. Variacija navzgor ali navzdol pomeni samo različne stroške, ki nastajajo z otrokom in sta jih dolžna oba starša kriti in ne samo en in ob tem imeti še koristoljubje. Ne gre to tako. Da ne bo slučajno partner zahteval celotnega skrbništva nad otrokom ali celo delnega, ker potem sploh ne bo preživnine. Na spletu imate ogromno primerov sodne prakse, vzemite si čas in preberite malo. Predvsem pa skušajte ugotoviti, zakaj ste se sploh poročili z njim. Zaradi denarja ali zaradi lkubezni. To vam bo dalo tudi izhodišče za naprej. Vse dobro vam želim

dobro leto se že ločuješ.

Sem Slovenc in ne razumem ali imate ženske res tak slab sex z nami. Jaz tisto karo imam na seb porihtam v nulo. Z veseljem se vračajo na rpt…

Si kurba. Sprijaznise.

Odgovor na objavo uporabnika
dvojni šiht, 27.06.2020 ob 07:22

Človek, ki ga ljubiš, se ti v štirinajstih letih ne more tako zagnusiti, torej sklepam, da si v to razmerje vstopila iz koristoljublja. Glej, če si v štartu to zmogla, odmisli ljubezen in te zadeve tudi sedaj, imej v vidu, da delaš dvojni šiht. Najprej onega za jurja in pol še onega za pet jurjev, oziroma kolikor ti od tega kane v malho.
Ali pa, druga možnost, se nauči ceniti to, kar ustvariš in zaslužiš sama in si temu ustrezno ustvari življenje po svojem kopitu, sicer boš prej kot slej našla drugega pezdetka s pet jurji, ki ti bo na enak način kot tale sedaj krojil življenje. Če ne prej, pa čez štirinajst let.

Dejansko je res kar ste napisali.

Glede na to da si z njim zaradi denarja in ti ni ok predvidevam da tboje spodobnosti ne dosegajo visjega financnega polozaja, trenutno ( in ne bo vec dolgo predvidevam) si odvisna od svojega mednozja. Tuksj vidim resitev, dokler ni znucano seveda ti preostane svet prostitucije

Mislim, da bi lahko iztržila od 300 do 500 eur preživnine. Življenjski status otroka naj se ne bi po ločitvi znižal. Pozanimaj se.

Odgovor na objavo uporabnika
27.06.2020, 17.07.2021 ob 21:38

dobro leto se že ločuješ.

Pojma nimaš- sodni mlini meljejo tudi po dve, tri leta, ko si enkrat na sodišču-taoza preživnine otrok, za deljenje skunega premoženja pa še posebno. Ne obtožuj je zatorej po nepotrebnem. Sploh v primerih, kot je njun.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8417, 18.07.2021 ob 00:43

Dejansko je res kar ste napisali.

Nikakor ni res –  sploh moški se še kako lahko spremeni v zvezi po 15ih letih, ker ponavadi so to tudi karieristi; ker ga iz moralnegain poštenega stanja potegnejo skušnjave lastnega ega.  Pa ni nujno kurbarija, tissti, ki inkasira mesečno v skušni proračun  5000 eur+, ima lako še kako tudi lepljive nepoštene prste Živimo v zelo koruptnivni državi na vseh področjih, in kjer je še posebno denar sveta vladar.

Svaka ti čast ..dobro si napisala .Hoćejo stare dece za dnar pol se pa gonijo okoli z mladimi .Seveda se jim gnjusi .Kokośi ! Poznam take pametne 🙈

New Report

Close