Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LOČILA BI SE

LOČILA BI SE

Žlostno in grdo, da ima denar sploh vpliv in verjetno zaradi takšnega pogleda ni sreče!Pri 6k neto, svojem stanovanju in družini je verjetno prelepo, da bi bili vsi zadovolji in srečni!Ne obosojam ampak samo vzpodbujam, da bi pogledala stvar drugače in ne “navijam”, da bi ostala v nesrečni vezi, saj je čas najbolj dragocena stvar, ki jo imamo AMPAK naj nima denar vpliva nikjer, saj ga lahko vedno nadomestiš, obraza in odnosa, časa, zdravja pa nikoli!!!

Predlagam ti, da greš sama beri SAMA na kak kratek dopustek, 2-4dni in izkopis telefon, prebereš kakšno dobro knjigo in globoko premisilš, kako boš nadaljevala, saj te takšne odločitve lahko zaznamujejo…Neglede kako se sliši mores pogledat nase in če bo tebi ok bo posledično tudi vsem tvojim bližnjim…

 

Če rabiš še pomoč kr pogumno pisi: [email protected]

 

 

Od kje fantom taka domišljija… Ali lahko nehate sproščati frustracije na tem portalu in greste kaj bolj pametnega počet zase…recimo masturbirat med radiatorje, ker vam očitno to manjka…

Gospod ima stanovanje in visoko plačo. Po kakšni logiki, ti smrklja, misliš vzet otroka ? V zapor bi te strpal, ali pa v tujino pa hodi ti tja s 1000€ na obisk po otroka hinavka

Odgovor na objavo uporabnika
Črna ovca 2, 19.07.2021 ob 10:09

Gospod ima stanovanje in visoko plačo. Po kakšni logiki, ti smrklja, misliš vzet otroka ? V zapor bi te strpal, ali pa v tujino pa hodi ti tja s 1000€ na obisk po otroka hinavka

Še eden iz tega kluba morda:

ocetje.si

Odgovor na objavo uporabnika
Ne morem več, 27.06.2020 ob 07:11

Že dolgo razmišljam o tem.
Najin zakon obstaja samo še na papirju. Skupaj sva štirinajst let.
Sem mlajša od njega in imava enega otroka. Strast med nama je izgubljena.
Zakaj ostajam?
Zaradi finančno lagodnega življenja. Ne privlači me, seks je mučenje. Gnusi se mi. Želim si ljubezni in spolnosti.
Stanovanje je njegovo, apartma sva kupila v času zakona. Pripada mi polovica. Zasluži 5.000 € neto. Moja plača je 1.000 € neto. Ali lahko zahtevam vsaj 1.000 € preživnine/mesečno? Z otrokom bi šla v najem. Bi sodišče dodelilo preživnino v pričakovanem znesku?
Prosim za mnenja.
Hvala. 🙏

O gospa! 1000 e bi mela ker? Se ti mož gnusi in si z njim zaradi financ 150 e boš dobila cca mogoče kej več in to je to

New Report

Close