Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu lokal urška v lj

lokal urška v lj

mene zanima a hodite kaj tja in kakšen vtis dobite.
to naj bi bila kokr sm zasledil v časopisih neka kopija seksa v mestu pa me zanima a tam hodjo kakšne samske bejbe ki so za stvar?
al je to boj kao neka ljubljanska high varianta folka k doma spi v kolmkišti pa se vozi s kolesom tam se pa frajerje delajo.

A to mislim lokal Ursula spodaj pri Subi?

da

Jaz hodim v Urško pa nisem doma v kolmkišti niti nisem samska, enako moje kolegice. DDDD ? Najbolj antipatični so mi tipi, ki pridejo v lokal z namenom, da eno zapecajo in potem bolščijo vate in ti gre tista pijača kar težko po grlu. Takim tipom bi moral obisk v lokalu obdavčit.

Urška je luškan lokal. Pa všeč mi je spedenan folk noter. Ne vem zakaj gre ostalim to tolk na živce ?

Aja,a je spedenan folk notri,še nikoli videla,pa nekako čuden prostor mi je tudi in še natakarji so bili,ne vem še če še vedno,izredno počasni.Samo sem bila pa res samo 3krat tam.Pa nisem imela vtisa,da bi se ravno kakšne samske ženske tam zbirale,lokal kot vsi ostali…

s koolesom se pa voziš a:)
skratka če ti gre pijača težko po grlu potem nikar ne hodi v ta lokal če te motijo pogledi samskih tipov.temu je ta lokal namenjen .
osebno še nisem bil notri in niti ne grem ker mi je ta amerikanizacija totalno debilna pa glupa.
zdaj pa sploh ne grem ker slišim kakšne ***** hodite tja notri.
pol pa doma ostani .
sej če bi tipi vedli kakšno mišljenje imaš te zihr ne bi gledali ampak pluvali vate meni verjemi.bogve al si grda al lepa k govoriš kok vate bulijo.
jaz sem namreč prišel do zaključka da tipi bulijo k so na vrhuncu potrebe v vsako govno sam da si jajca spraznijo.razen mene seveda .
jaz pa bi obdavčil vstop nesamskih ženskam v ta lokal.
sicer pa ni rečeno da tvoj ne hodi kam drugam in tako kot drugi bulji v druge ***** in se z njimi celo daje dol.kaj veš, ti si misliš kok je ok pa sam tvoj on pa se fuka z bataljonom drugih he he ha

poncoxy, izgleda res že dolgo nisi seksal. Škoda zate! Saj potemtakem razumem tvoje izbruhe :))

Anyways, your are so pathetic! Tebi že ne bom dokazovala kakšna sem, ker to ni moj interes.

Lokal Urška je ena a!!!! 🙂

ha ha . ej dej resno definiraj mi tvoj vidik patetičnosti.
men se zdi da nimaš pojma kaj to je pa si kar tako rekla.
ker je kao fensi kot tvoje kokoške v seksu v mestu haha.

poncoxyx :))

lep dan še naprej

Men osebno je preveč pocukran lokal. =)

meni pa gre na živce, da ti koktajl postežejo v enakem kozarcu kot sok. vsaj tako je bilo dvakrat, ko sem bila jaz tam, nazadnje pred kakim letom.

Kje pa je ta lokal?

A JE ŠE TALE LOKAL AL VEČ NE???

PA ČE JE KJE JE POTEM???

LEP POZDRAV VSEM

Zdravo

Lahko točen naslov tega lokala?

Hvala

Lp Špela

New Report

Close