Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek London v totalnem kaosu, naši mediji pa nič ne poročajo.

London v totalnem kaosu, naši mediji pa nič ne poročajo.

Ftw😅 saj ne veš, kaj govoriš.

Newcastle ( prvi link ) je od Londona oddaljen 400 kilometrov.

Berkshire je sosednja pokrajina.

Če že skušaš zavajati z ekstremisticnimi blodnjami, daj vsaj geografsko ustrezne linke.
Tudi o muslimanskih getih, pa ne iz ALT right blogov.
[/quote]

Tebi predlagam, da nehaš brati ALT left bloge in se greš osebno prepričat, kakšna je resnica.

Tebi predlagam, da nehaš brati ALT left bloge in se greš osebno prepričat, kakšna je resnica.
[/quote]

Jezusmarija, ravno prejšnji preden so se vrnili naši. Kaj naj bi videli? Kaj drugega, kot sem jaz pred 25 leti? Rasno mešano mesto? A je bil tak šok?

Jezusmarija, ravno prejšnji preden so se vrnili naši. Kaj naj bi videli? Kaj drugega, kot sem jaz pred 25 leti? Rasno mešano mesto? A je bil tak šok?
[/quote]

Koliko časa si živela v Londonu? Nisi, a ne. Ti veš vse, ker si bila tam enkrat pred 25 leti in ker so se vaši ravno vrnili z izleta od tam in ker te z vsemi informacijami zalagajo ALT levi blogi? In All’s right with the world!

No, daj, vprasaj.

Torej so ‘no go’ cone izmišljotina medijev in sploh ne obstajajo? Mene v Londonu že res dolgo ni bilo, nimam informacij iz prve roke.
[/quote]

Nisem se slisala za “no go” cone pa ze dve leti zivim v londonu. Je res da je v enih delih vec kriminala, npr brixton in southwark, pa tudi westminster kjer imas najvec moznosti da te oropajo, ni pa nikjer prou “no go”. Je pa najbrz drugace za clane gangov, tisti so v vecji nevarnosti. Jaz hodim tudi ponoci sama naokrog, iz klubov sama domov etc in se ne pocutim ogrozeno.

in tale Aniaa je ravno dav prispevka pred tem pisala, kak kvaliteta življenja je v tako opevani in napredni uk.ampak si pa prizadeto ženšče. ni večjega s.k.r.e.t.a kot so 99 procent ljudi za kruh nima, živijo v d.r.e.k.u dobesedno, d.r.e.k. iz kanalizacije jih zaliva, hodijo v najcenejše trgvonine ala spin varianta po odpadno robo , ki si jo tlačijo v rit
[/quote]

Zanimivo, od kje ti ti podatki? Preveri statistiko uk v primerjavi z eu. UK ima malo visjo kvaliteto zivljenja kot povprecje eu, in Malo nizjo onesnazenost od povprecja eu. Seveda je revscina tudi tukaj kot povsod ampak nasplosno je zivljenje boljse kot v sloveniji. Zelo lahko je dobiti sluzbo ne glede na izobrazbo, kupna moc je visja, javni promet je dobro urejen, ne potrebujes niti avtomobila, nhs je zakon ampak ok, zdravstvo je tudi pri nas ok, kar se pa kulturnih dogodkov in dogajanja tice pa sploh ni primerjavi. Koliko casa si zivel v uk in kje si zivel da si videl toliko d.r.e.k.a?

Koliko časa si živela v Londonu? Nisi, a ne. Ti veš vse, ker si bila tam enkrat pred 25 leti in ker so se vaši ravno vrnili z izleta od tam in ker te z vsemi informacijami zalagajo ALT levi blogi? In All’s right with the world!
[/quote]

Mah, traparije.
Koliko časa? 16 let.
Kje? SE1, SE16, SW6.

Muslim no go zones? Big fat zero

Kaj imam jaz za brati i n dokazovati, če pa ste vi, izpahnjeni in lajate v napačno drevo.
Newcastle ni london in pika, to je tako kot bi jaz trdila da je spodnji duplek zgornja šiška.
Muslimanskih tolp ni in pika. Muslimanskih Migrantov za katere vam bije srce, tam ni in pika. ( so še tisti prejšnji.)
Ja imajo svoje probleme. Imajo brexit in austerity in negotovost. Imajo probleme velemesta.
So what. Ne morejo van služiti za primer, kako so muslimani / migranti slabi ali grožnja za fueling evropsko civilizacijo.
Sorry but.

Daj, ne tukaj dejstev navajat, no! Ker smetis popolnoma dobro temo, kjer lahko ksenofobi nabijajo v prazno o stvareh, o katerih nimajo pojma! 😀

Koliko časa si živela v Londonu? Nisi, a ne. Ti veš vse, ker si bila tam enkrat pred 25 leti in ker so se vaši ravno vrnili z izleta od tam in ker te z vsemi informacijami zalagajo ALT levi blogi? In All’s right with the world!
[/quote]

Čaki mal, napisal si, pojdite tam, pa boste videli. London vsako leto obišče nekaj tisoč Slovencev. vsi z lepimi spomini. Ti si tisti, ki nabijaš na podlagi fake news.

Pa kje vidite komunizem? To je samo neuresničljiva ideja, ki nikoli ni zaživela. Izobrazite se malo.

En London pa res ni za nas pomemben, da bi poročali kaj se tam dogaja. To se tiče Britancev ne pa nas. Saj v Britaniji tudi ne poročajo kaj se dogaja v Ljubljani. Pa ne pisati neumnosti kako dobro se živi tam, dobro vem veliko zaslužiš, če preračunas v evre a žal tudi skoraj vse zapraviš, če tam živiš ker so cene tudi astronomsko visoke, življenje ni tam nič kaj bistveno boljse po brexitu bo pa sploh še slabše, ko bo na vse blago še carina.

En London pa res ni za nas pomemben, da bi poročali kaj se tam dogaja. To se tiče Britancev ne pa nas. Saj v Britaniji tudi ne poročajo kaj se dogaja v Ljubljani. Pa ne pisati neumnosti kako dobro se živi tam, dobro vem veliko zaslužiš, če preračunas v evre a žal tudi skoraj vse zapraviš, če tam živiš ker so cene tudi astronomsko visoke, življenje ni tam nič kaj bistveno boljse po brexitu bo pa sploh še slabše, ko bo na vse blago še carina.
[/quote]

auu.. a si ti tud pr.tegnjen..
a kar se dogaja v Siriji , banglašu, tripoliju, pa zanima ..koga???
pejt spat..

Nisem se slisala za “no go” cone pa ze dve leti zivim v londonu. Je res da je v enih delih vec kriminala, npr brixton in southwark, pa tudi westminster kjer imas najvec moznosti da te oropajo, ni pa nikjer prou “no go”. Je pa najbrz drugace za clane gangov, tisti so v vecji nevarnosti. Jaz hodim tudi ponoci sama naokrog, iz klubov sama domov etc in se ne pocutim ogrozeno.
[/quote]

Dokler je samo za člane gangov nevarno, ni problema, a ne? Ti si spravljena na varnem. Oni so pa itak podljudje. Tipično desno razmišljanje.

Dokler je samo za člane gangov nevarno, ni problema, a ne? Ti si spravljena na varnem. Oni so pa itak podljudje. Tipično desno razmišljanje.
[/quote]

A si ti pijano, ali se delas norca? Zakaj naj bi se pa ona sekirala o gangih? 😀

A si ti pijano, ali se delas norca? Zakaj naj bi se pa ona sekirala o gangih? 😀
[/quote]

Samo kažem na vašo dvoličnost.

A pravim da ni problema? Pravim da Zame in za vecino ljudi tukaj varnost ni problem (vsaj ne bolj kot v drugih velikih mestih). Seveda je zalostno in bi mogla vlada ukrepat, ampak kaj naj jst nardim glede tega? pisem samo dejstva kako je tu. Podljudje? Sorry tega ni v morem besedniku, in niti slucajno nisem desno usmerjena.

Nisem se slisala za “no go” cone pa ze dve leti zivim v londonu. Je res da je v enih delih vec kriminala, npr brixton in southwark, pa tudi westminster kjer imas najvec moznosti da te oropajo, ni pa nikjer prou “no go”. Je pa najbrz drugace za clane gangov, tisti so v vecji nevarnosti. Jaz hodim tudi ponoci sama naokrog, iz klubov sama domov etc in se ne pocutim ogrozeno.
[/quote]

Zelo nenavadno, saj smo za njih slišali tudi mi, ki ne živimo v Londonu. Celo v tabloidih se pojavlja ta pojem… https://www.thesun.co.uk/news/5224998/london-acid-attack-map-areas-delivery-drivers-too-dangerous/

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja the sun je priblizno tok zanesljiv kot pri nas slovenske novice. od teh placov ki so oznaceni kot no go zones sm redno v camden townu in hackneyu ponoci ker je zivahen nightlife. Ne vem za te cone 🤣 sem malo poguglala in vecinoma pise da je mit ki ga podpihujejo desnicarski mediji.

Pr nas mamo ene par “no go” con, najbolj znana je Šenčur.

Pri nas važno, da poročajo o vseh prometnih nesrečah, ki so se zgodile v državah buvše juge, da tako “slovencem” sporočijo, kaj se dogaja pri njih doma. mediji so samo še podaljšana roka jugo mafije,

Dragi paranojiki, če vas zanima kako je RES v Londonu, potem se na FB včlanite v “Slovenci v Londonu”, pa tam vprašajte.

Sicer vas bodo verjetno poslali v k___c po kratkem postopku, ker take neumnosti zelo slabo prenasajo, ampak vsaj vedeli boste kako je v resnici.


a Pipa ima še tako dobro rit, kot jo je imela na poroki od Kate ☺

A ti si še pri življenju? Lep pozdrav tja gor :)))

London ima 4x toliko meščanov kot Slovenija prevalcev!
Vau, tebi je uspelo izbrskati 3 kriminalne delikte v zadnjih par mesecih, neverjetno!
[/quote]
No točno to sem hotela rečt. Saj v dvomilijonski Sloveniji se tudi skoz kaj dogaja, samo manj, ker nas je nekajkrat manj.

Prav tako je mit, da Slovenijo ogrožajo migranti. Vsaj tako nas skuša prepričati vladajoča politika, Ki je v isti sapi na mejo poslala oklepan vozila, česar ni zahteval nihče, niti najbolj skrajne desni politik.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close