Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lorella

Lorella

Saj vem, da ne paše sem, pa ne takoj name skočit, ampak včeraj sva se z mojim skoraj skregala, ko sva gledala TLP.
On trdi, da je Lorella ziher stara čez 40, ker je tako napacana, češ da s tem prekriva gube. No, z make upom res mal pretirava, ampak ravno 40 jih pa nima. Jaz bi rekla dobrih 30.
A katera ve?

Kolikor vem je ona ful mlada nekaj čez 20 ene 22

Iščem pa še dokaze po internetu

men se pa zdi, da bo letos 30..tko sem nekje zasledila….

Ne ne jaz pa mislim da je nekaj čez 30. Vem pa, da je ločena.

Sej po videzu men tudi deluje nekaj čez 30, sam enkrat je sama nekaj razlagala pa se ne morem dobr spomnit.

gotovo 32-33. Sva hodili na isto šolo.

lp!

V nekem intervjuju pravi, da od 16.leta dela na tv. Torej 14 let. Koliko pa je stara sedaj pa zračunaj.

Lp, K.

Men je pa čist vseen kolk je stara, vem pa da mi je neverjetno zoprna.

Včeraj jo je Lado pri TLP vprašal zakaj večinom italijanske oblikovalce predstavlja, pa mislim da nisem ujela odgovora, če je sploh odgovorila. Ja, ker ona pač odlično obvlada italijanščino. Diskriminacija… :)))
Lado mi je pa vedno boljši, pa tudi Anja je ok.

Letnik 1975 je. Rojstni dan pa ima spomladi, marca ali aprila. Torej jih bo kmalu dopolnila 31.

poletje 1974

meni zgleda ful starejša od 31. tud jaz jih bom letos imela toliko, pa se mi zdi, da izgledam kar nekaj let mlajša od nje, čeprav nisem naličena in oblečena po zadnji modi, kot ona.

Letnik 1974.100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ker je bila sošolka od sestre in se dobro poznamo.
LP,
bergica

Temnolaske vedno nekoliko starejše zgledajo od svetlolasih – istih letnic. LP

rakica, to je res. res pa je tudi, da temnolaske potem, ko so pri 40., 50. zgledajo mlajše od svetlolask. v bistvu zgledajo temnolaske pri 50. tako kot so zgledale pri 30. ma, sem zakomplicirala, ampak je res….

Kristinca, se mi zdi, da imaš prav. Ampak, a ni temnolask številčno manj? A prej umrejo? A se na svetlo poblajhajo?

Ah ne, zdaj mi je kapnilo! Na stara leta “osvetlijo”, in tako si mladostni videz naravno potegnejo tja v 50-60. leta:-))))))))))))

New Report

Close