Najdi forum

loto

a ste kej zadele? jaz nic:(

Eno ubogo štirico (sistemska) :))

Bo pa naslednji teden več.

Težko verjamem, da bi šla sedmica s takšnimi številkami. Čeprav je vse možno!

Nataša

A mi lahko kdo napiše izžrebane št.?

8,12,18,24,25,38,39 dod. 7

lotko 761738

ena uboga štirica nas je zadela…ne vem ali naj narišem :)) ali :((

JEST SEM PA ZADELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIIIČ.

Pa sej sploh oddala nisem.

pa kako se lahko pstite nategov….. in vplačujete loto, spomnite se za nazaj … veste kdaj bo sedmica? Ja okrog božiča oz. novega leta, da bo nekomu polepšala praznike……. gremo stavit?

V službi smo vplačali 12 števil. Niti ena ni bila izžrebana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zadela!!!

z GLAVO V ZID.

Zopet…….NIČ…. 🙁

Mami in ati prisegata na r.d. -eve… Zadeli pa glih tako nismo nič…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Piki Miki javlja z bolečino v srcu ( ;)) ), da je zadela: NIČ!!! :(((

Hitr enih par piškotov od Domačice pa bo takoj boljš

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Nimam in ne smem.

Dobila izvid krvi, Žiga kao nima alergije na mleko in jajca. Dva dni je bil veliko bolje, danes pa je spet bogi. Le kako bom ugotovila kaj mu škodi???

Tudi pri nas ni bilo nič.

LP,
Lisa

Jah, upam, da se bo tvoj pikec pocajtal sam od sebe… Ker tale kombinatorika katera alerhija bi lahko bila ni prav nič fajn…

Moj je danes na zabavi… Spet… sem se zapridušala, da grem naslednji teden trikrat ven… Enkrat vselitveni žur, enkrat novoletna fešta in enkrat praznovanje…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Daj malo počvekaj z mano, saj itak ne bom dolgo tu, le toliko, da moj najstarejši dec zaspi ;)))

ohoho… si na netu… lepo…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

pa dejva en hitr čvek… jaz sem sicer mal utrujena, ampak orto srečna…

Sem rekla, da ne bom več zanemarjena razvlečena mama… Ampak fit mlada mamica za pogledat… (sicer s 3 kg plusa, ampak nobenmu povedat)….

Sem si kupila peeling za kozo na obrazu, pa eno vlažilno kremo… Še vedno pridno papcam tablete za lase (čeprav tako meni kot NusiG nič kaj ne pomagajo, lažem, za Nuso itak ne vem če jih je)…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Z Nuso sva bili na kofeju v Sparu… Mali ji nič ne spi… Baje bi se pogovarjal (kot naš) sredi noči… Potem sva pa skupaj kavo pile in debatirale in utapljale žalost v kozarcu vode….

Moj je šel danes v MB in je naredil izpit… Najinemu in Nusinemu copkotu je prinesel zabice iz Alladin trgovine… Je moral prov v eno podruznico it, ker jih je zmanjkal… so tolk fajne raztegljive…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Hmmmmm zadela loto, samo v sanjah.

Zelo pravilno je napisala jasnovidka, ki je rekla, da bo sedmica okoli Božiča ali novega leta, tudi jaz se grem staviti, da bo tako.
Ravno danes sva z moji mami klepetali o tem lotu.

Jaz sem imela dva listka navadna in ni bilo NIČ, ostala sem z dolgim NOSOM!
Vsaki želim sedmico. Naj nekomu posije sonce sreče, če ravno jaz nisem takšne sreče.
V eno roko bi rada dobila sedmico v drugo roko pa NE.
Denar pokvari človeka in pride še bolezen, in kaj ti pomaga kup denarja, če ne moreš vstati.

Lep večer
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

imaš prov doroteja… da bi le imeli zdravje, denarja pa dovolj za eksistencialo… in da bi uživali v vsakem trenutku in okoliščini…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Sploh nisi opazila, da me ni bilo. Zgodilo se mi je nekaj lepega in vesela sem, da se ljudje na forumu spomnijo name, ko jamram in stokam in mi želijo pomagati. Ena od dobrih dušic me je usmerila na drug forum. Na f. kirurgija sem zdravniku zastavila vprašanje, kaj za božjo voljo naj storim s temi nohti, ker tako res ne morem več naprej. Željno čakam njegov odg.

Midva sva danes jedla cvetačo in krompirček na vodi. Pojedli za ene 2 žlički. Tale ne bo tak jedec kot prvi. Drugače pa se je zdaj začel prijemat za podplate, tako “ljubek” pa je, ko si pri kopanju eno rokico tlači v usta in gruli, z drugo pa si “šraufa” lulija. Je rekel J, da si ga bo odšraufal :)))

Zdaj ima polno flekov na trebuhu, sem že mislila, da imamo kakšne rdečke, saj izgleda čist nekaj drugega kot na vratu. No saj se mi ne sanja kakšne so rdečke. Drugače pa že tok “priča”. Danes je kmalu zaspal, ob 20.40h, me prav zanima kdaj se bo zbudil.

Koliko je to sploh – kombinacijska štirica?

Sistemska štirica ti prinese dobitek v vrednosti štirih štiric z navadnega listka.

Gašper = Gapi
Popek = popi

Od kolegice pupa pa škorpijonu reče škrampjon

New Report

Close