Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lubčki moji in lubice moje….

lubčki moji in lubice moje….

Zdej grepa muca ajat!! Tako….grem zvezdiceštet,pa kej lepega si želet..pa sanjat kej lepega..ojej ojej…plahtica moja,posteljca moja kje steeeeeeee..uh kaj bom padla tja noter med rjuhice..uhaaaaaaaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pametna odločitev muca, ker res se moraš zdaj naspat. Vse kar ti želim je, da neprekinjeno lepo spiš do jutra ! Da se odpočiješ . Lepo naj ti poravnam povšterček, pokrijem s ” plahto “, naj te nočka poboža in zapri učke…Jutri je sigurno nov dan…
Nočko*****

Vstanemo .)))))))))))))
Jutro je!

Sinoči si pa zgodaj padla med rjuhice.Ali nič prej ne pogledaš,če se ni med tvojimi rjuhicami vgnezdil kak jež?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

No zajček…pa naj bo jutro…..DOBRO!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Tudi tebi, tudi tebi, veselje moje :))

Ojej ojej…dobro jutro folk.Točno tako kot sem se ulegla sem skoraj spala do zdejle..groooozaaaaaaaaa sem pravi zaspanček danes.Uhh!!
Zajček si me preveč lepo pokril veš,na posledice so pa take,da komaj kaj vidim..uh Še tuš ni pomagal..ahhh

Jaja če bi bil ježek pod mojo rjuhco,potem sigurno nebi spala..heheh bi bla spet ena neprespana noč!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutra, Muca.

Saj te bosta tvoja sončka kar hitro zbrihtala.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

O mišon lupčka *****************§§§§§§§m**** ja verjamem..sam zdejle tud še spita veš!!Jest pa kavico,pa pišem neke papirje pa semgor kukam..pa bolj slabo vidm…
Včeraj sme te pa tako pogrešala…na potem te pa zamudila…si dobro?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem super. Čeprav smo imeli zjutraj v vrtcu malo težav.
Tamala se je včeraj pri frizerju iz dolgih las ostrigla čisto na kratko po svoji želji. Danes ji je bilo pa nerodno stopit v vrtec.Pa smo malo jokali in se stiskali in lupčkali, pa je bilo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He sej to ni res…tud moja se je ostrigla na kratko…no paža takega kratkega…uff sme jo tud pregovarjala dolgo dolgo..sam ma to srečo,da je pri meni doma,če kar lep čas…
he zanimivo….
a ste se lupčkali,lepo lepo….zdej je pa potem princeska s kratko frizurco..heheh sej jo kar vidim tiste okice..ujuj bonbonček..Povej mišon,kak pa mamica pa bebika? Sta dobro,je hudo prenašat to vročino…še dela?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj že fino brcamo. Je še v službi, ja. Imajo v službi klimo, tko da ji ni preveč vroče. Tamala vsak dan nasloni ušeska na trebuh in se pusti brcati od tamalega.
Jo pa tko firbec matra a je bratec al’ sestrica. Pa nočemo vprašat.
Kar bo , pa bo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Razumem sej je tako bolje,sam da bo zdravo in dete in seveda mamica.No samo da mamici ni vroče.Ma je pa hudo,vem sama ni blo nič prijetno…
Veš jaz sem pa od začetka čutila kaj bo.In to 2x.Pa res ni bila to želja..ampak nekekšen občutek,ki ga imajo vse mamice.Samo se ta občutek ne sme mešati z željo.Jaz res nisem imela želj…oz je bila samo ena NAJ BO ZDRAVO!Ampak sem obakrat zadela…
Se pa spominja,ko je moja mala, no tavelika sla z menoj na ultrazvok,ko je videla bratca..oz.jo je takrat zdravnica vse zaslišala…in seveda otrok ko otrok je zblebetal vse…hihihihi Ona je čakala sestico ,ampak ima bratca zelo zelo rada že od prvega dne!! Držim pesti! si bil kaj na ultrazvoku z ženo?Boš šel k porodu?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na ultrazvok hodiva vedno skupaj. Slikice pa že spravljava v album.
Jasno, da bom šel z njo rodit.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Krasno,lepo.na lupčka še za to!!******§§§§§§§§********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close