Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus LudiD je delil ta video zdaj ga še jaz ti se pa vprašaj pri času 28.07min (prosim te)

LudiD je delil ta video zdaj ga še jaz ti se pa vprašaj pri času 28.07min (prosim te)

Sem videl zdaj, sem poiskal primer. Ja novi biometrični novi potni list in spirala (vorteks-Fibonaccijevo zaporedje)

Če se vas najde 12 vam nekaj razložim okrog te spirale in zakaj spirala. In nekaj kar se skriva za tem, ter kaj to predstavlja in vsi to imate veliko tega pa ste mnogi gledali po tv od malih nog.

tu sn

še 11

to pogledam?

to pogledam?
[/quote]
So bojda že od 2016
http://lendavainfo.com/od-ponedeljka-naprej-lahko-dobite-nov-biometricni-potni-list/

Se 10

velja

Daj napisi jo prosim,sicer se pod drugim nikom se 10 krat vpišem:)hvala.
Sem radovedna za 10.

Za potni list jaz ne morem trditi, da je na njem res spirala kot je prikazano na sliki, ker je lahko to samo tako prikazano. Če pa se gre za biometrično pa se seveda še kako dotika spirale in dejstev.
Bi vas prosil, da ne goljufate, ker v življenju tudi ne morete nadomestiti deset ljudi. Ste pa lahko deseta ali komu vredna desetih ali pa še mnogo več, ker ste ena in edina.

Za potni list jaz ne morem trditi, da je na njem res spirala kot je prikazano na sliki, ker je lahko to samo tako prikazano. Če pa se gre za biometrično pa se seveda še kako dotika spirale in dejstev.
Bi vas prosil, da ne goljufate, ker v življenju tudi ne morete nadomestiti deset ljudi. Ste pa lahko deseta ali komu vredna desetih ali pa še mnogo več, ker ste ena in edina.
[/quote]nisem imela namena goljufati,smisel za humor ?!

sn še tu

nisem imela namena goljufati,smisel za humor ?!
[/quote]

Ta je pa seveda dobrodošel ampak je dobro, da se ve kdaj se ga lahko uporablja in kdaj je treba prenehati z njim. Saj morda vidite, da so nekateri to počeli in jim je to dobro šlo “od rok” in jezika pa je že zdavnaj prešlo mejo dobrega “okusa” in razuma ter morale.

ti tudi čakaš ??

ja itak, Darwin je boljši kot bilo kateri brskalnik

Vaju lahko nekaj vprašam?

Vprašaj

Kaj misliš, je tvoje telo, kot lik,kot oblika, struktura njega čisti nenaključni slučaj in nima nekega pomena in odgovora ali je vse zelo precizno določeno?

Verjetno je vse tak kak mora bit, sej pravi da je precizno določeno. Kot telo, kot lik, kot oblika čisti nenaključni slučaj in nima pomena in odgovora.

Tale tvoj zapis se nekako zdaj “krega” sam s seboj, a opaziš?

Ja to je dejstvo. Ti odgovori so skriti, sej pravi tu nekje so.

Ja pri sebi jih imamo ves čas. Zato lahko iščeš in iščeš pa ne najdeš. Kot tisti primer ko iščeš, ključe ali očala, morda denarnico, svinčnik,…pa potem opaziš, da že ves čas iskanja to kar iščeš v roki držiš ali pa imaš na glavi.

Danes grem vun iz avte in se pogovarjam z mojo prek mobitela, in hodim, pridem do hiše skoraj in začnem iskat mobitel med pogovorom z mojo.. 100 krat se mi je že zgodilo da iščem očala, pa na glavi sem ih imel.

Glejte, cepiva so nabavl samo za 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, če ga bodo sploh tok dobil. Potem je še fora, če bo 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sploh dovolj za precepljenost.
Strašljivo je, da se folk ne bi sploh želel cepit, potem smo lahko v teh faking lockdownih forever. A si vi to sploh predstavljate?

Nič se nisi napisal o spirali.
Apsolutno je vse precizno določeno že vnaprej ,zato pa imamo dnk,vsak je edinstven,to zagotovo ni naključje,ima namen,…

New Report

Close