Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus LudiD je delil ta video zdaj ga še jaz ti se pa vprašaj pri času 28.07min (prosim te)

LudiD je delil ta video zdaj ga še jaz ti se pa vprašaj pri času 28.07min (prosim te)

Pa saj ni rekel, da si ti rekel, da so vsi policaji zlobni.:))) navedel je primer objektivnega dejstva.
omojbog, s kom jaz tu debatiram. Uni se je že poslovil, evo, tudi jaz se bom. saj nima smisla. Sem se spraševal, zakaj v tej temi bluzite samo trije. Itak da nihče vsaj povprečno inteligenten ne more tu sodelovat. Ajd….
[/quote]

Ne glede na to, da se gre morda za isto “leglo” in tudi vi izhajate iz istega kot predhodnik, ki ga omenjate ste omenili tudi vašega boga, tako, da verjetno res ni treba z vami še naprej držati komunikacije. Tiste demagogije o policajih,ki ste jo omenili pa ne sprejmem.
lepo bodite še vi

MARTIN a si to ti?
tvoj prjatu France.
saj veš da pred Bogom ne lažemo?
[/quote]

Ne, lahko sem Pehta tukaj ampak, da lažeš pred Bogom ga moraš poznati, da lahko rečeš, da lažeš pred njim.

Samo dva žaljiva skeptika sta se oglasila in ni važen njun namen pa se je znanje ustavilo.
Zato ni vprašanje ali se bo res še naprej nepredstavljivo dogajalo ampak kdaj.

Nekdo izgubi, kar mu je najdražje, da se zamisli, nekdo pa mora izgubiti vse,da spozna,da morda le ni za vse sam kriv,pa čeprav je,ker že prej ni pomislil.

Če sam ne vidiš je težko verjeti, tudi če vidiš in se svet obnaša, kot, da se nič ni zgodilo “duh” časa briše sled in se že sam sprašuješ ali je res. Ampak bolj grozno je tisto, kar vidiš večji in močnejši odtis pusti.
Jaz nisem več kot drugi, velikokrat sem veliko manj,pa vendar sem najmanj toliko kot so drugi.

Zakaj bi lagal, nimam koristi od tega. Tudi ko bi lahko imel koristi od tega, če bi lagal me spomin na tisto, kar sem videl odvrne od laganja. Tudi sam seveda sem že lagal in počel stvari na katere nisem ponosen. Zato tudi povem tako kot je in se ne postavljam nad drugimi.
Če pa se kdo postavi nad menoj in misli, da je več takrat se je pa uštel in pozabil, da sem več kot je on kdaj koli bil.

Kakih 8 let bo od tega, ko se mi je življenje odprlo na drugačen način,kot sem ga doživljal prej. Začel sem opažati stvari, ki jih prej nisem pa ne namišljenih ampak stvari, ki jih počnejo drugi na skrit način, da bi zavedli druge v svoj plan na svoj mlin.

Ko vidiš zlobo, hinavščino,podlost v težkih “oblikah” se sam prepričuješ, da ni res in se sprašuješ, kaj se dogaja si morda izgubil razum. Ko pa minevajo meseci,leta in ko čas razkriva dejanska stanja, ki so oprijemljiva ne samo tebi ampak tudi drugim pa z vsakim razkritjem dobiš potrdilo, da to kar si videl ni bilo izguba razuma ampak se ti je le ta odkrival.

Ker mu nisem sam dovolj verjel, zaradi strahu in neverjetnih stvari, ki mi jih je prikazal sem tudi sam s tem izgubil ogromno na vseh področjih v svojem življenju.

Ne glede na to, kje sem danes, kdo sem, kako sem, pa je ostalo spoznanje razkritega,saj je čas razkril skoraj, da že vse v kar sem dvomil.
Res je, da težki padci in udarci razkrivajo resnico zato je še bolj jezljivo in podlo, ko ti nekdo, ki še kar visoko leta hoče soliti pamet, da to kar govoriš je zato, ker si padel. Seveda je zato ker si padel ampak si ti občutil padec ne on in tako si ti dobil razodetje izkušnje in ne on.

Videl si svoje padce, videl si padce drugih in opozarjaš, da ne bi bilo teh padcev še več pa vendar, tisti, ki letajo brez kril ne uvidijo tistega, kar je na dnu in “žvižgajo” do samega kraja, ko jih bodo tla potegnila k sebi in tudi njim zadala udarec. Nekdo dobi malega nekdo velikega za nekatere pa je usodno.

Seveda, bi se ob tem lahko smejal tako sebi kot drugim, ker dejansko je tudi smešno, tako kot je lahko smešno, ko se nekdo kot največji štor spotakne in zgleda humorno, ko se kot balerina zavrti po zraku in se znajde na tleh. Težko je zadržati smeh zato ga mnogi ne.
Spremeni se pa vse to, da le ni tako smešno, ko se zavedaš posledic dogodka ali dogodkov, ki pa nimajo smešne in vesele plati.
Kar se mi je odkrivalo se ni še vse odvilo in že samo to je strašljivo.
Zdaj že dalj časa vidim, dan za dnem, da se uresničuje kar mi prej nihče ni verjel, če sem omenil. In dejstvo je da mnogo tega nisem zaznal nikjer od zunaj ampak iz znotraj sebe in tudi tu iščem vprašanja ter končne odgovore na vse.

Na sredini spuščanja v prepad tistemu, ki se spušča in se pri tem veseli je težko objasniti, da je za ovinkom hud prepad. Če mu ne boš zaklical opozorila se lahko kasneje povprašaš po svoji vesti, če pa mu boš pa te ta morda ne bo resno jemal in se bo še kar naprej spuščal.

Ker pa to ne velja za vsakega pa je klic opozorila lahko zelo dobrodošel nekomu, saj od mnogih, ki bi se spuščali v prepad bi pa nekatere tvoj klic le ustavil in bi se vprašali in se pred spustom raje prepričali ali govoriš resnico o prepadu in tako ne bi bili pogubljeni.

Ker v svetu nisi edino živo bitje pa je rešitev drugega bitja lahko dobro tudi zate, sploh če so naša življenja povezana in ta seveda so na več načinov.
To je moj razlog, da pišem, kar pišem, razlagam kar razlagam, odkrivam kar odkrivam, seveda pa nisem popoln in se lahko mnogo motim, ker tudi motil sem se že in ne enkrat ampak večkrat. Ne pomeni pa to, da sem ves čas v zmoti ali, da bi se več motil kot imel prav in vsak izmed vas ima na vse kar mu prikažem ali povem možnost tudi sam iskati in preverjati ali povedano in razkrito drži ali ne.

Lastno neznanje so brnili proti nas. Le znanje nas lahko reši. Od nas samih.

To je res delno.
Sam mislim, da ni naša moč v znanju samem ampak v spoznanju.
Nihče od nas nima vsega znanja zato je rešitev spoznanje.
Dokazovanje znanja ima meje in vsakemu znanja lahko primanjkuje in če se v tem meri moč, je potem tudi ta moč omejena. Spoznanje pa je drugačno in ta pove vse začetke in konce ter vse znanje in neznanje. Zato ni niti potrebno samo dokazovanje.

Če si spoznal, kdo te za “nos vleče” ne boš nič večje spoznanje imel, če boš še dokazoval. Vsi dokazi so le za druge, saj ti svoje spoznanje že imaš.

Se strinjam, ampak v tej realnosti v katerih so “ostali” toti ki zagovarjajo ukrepe, ki verjamejo v teorijo(religijo)/virus/ rabijo dokaze. Jaz sem do te spoznaje dolgo nazaj prišel, brez raziskovanja in iskanja dokazov. Če bom napisal, (očitno bom) notranji glas mi je povedal, bom “etikiran” ludjakom, sej ni slučajno LudiD. Ampak dejasno je tak. Nekaj mi je povedalo da ta teorija ni ta prava. Ludi D ve.

Seveda z znanjem lahko komu in pa tudi sebi pomagaš do spoznanja. Nekaj znati, poznati, ti da spoznanje. In logično je da boš opozarjal, če pa zaradi teh,ki nimajo spoznanje tudi tvoje življenje je ogroženo in opozorilo ni samo iz tvoje morale ampak tudi iz tvoje pravice, da se braniš.

Točno tak. Delam to zaradi sebe.
En primer. Zakaj jaz ne grem na siht če sem bolan?
Da sebe zaščitim. Pika.

Ne razumem zakaj se nekateri čutite obvezni prekiniti debato, ki se je dogajala med
tremi osebami in bi se še nadaljevala, če se nebi nekateri začeli norčevati in posmehovati.

Danes sem jo začela brati in sem pričakovala nadaljevanje (Darwin jo je prav počasi
in razumljivo vodil.

Prepričana sem, da je tema o vorteksu ali spiralah “zelo zelo” pomembna za razumevanje
stvarstva in vesolja. Vse kar se sedaj dogaja okoli nas je povezano in vpliva tudi na naše
počutje, spremembe, strah in dojemanje dogajanja.

Ne bom dolgovezila. Vortes pa se da razlagati tudi po znanstveni plati, saj se v znansvenih
krogih že nekaj časa objavlja ugotovitve o spremembah zemeljskih magnetnih polj.
(Severni polj se vrti hitreje kot južni). Zamislite si igro “marjanca”, kaj to pomeni. Premikanje
polj (ali prekuc) pa lahko pomeni ??????? Vse se spreminja (frekvence…..).

Pa nimam namena sedaj o tem tukaj debatirat. Hotela sem le potiho spremljati Darwinovo
razlago tistim, ki tega ne poznajo.


Pravzaprav je vse valovanje.
In vse se dogaja v ciklusih, ki so prav tako valovanje.

Ne skrbite, vse se bo nekoč razkrilo. Kar ne bom jaz razkril bo pa drugi jaz. Tudi ti, ki so se javljali in norčevali so izgubljeni in tudi oni bodo iskali in pa seveda že iščejo.

Pred nami so kar vihravi časi kar se tega tiče in mnogi bodo osupli.
Vse je povezano, kar smo že povedali.
Tudi določene knjige držijo v roki tako tisti, ki zavajajo kot tisti, ki bi radi odkrili pa jim ne uspe. Iste knjige pa vendar roke različnih polj jih držijo.

Tisti, ki so pa te knjige pisali pa znanje niso v roki držali in iz knjige v roki brali, da bi zapisali.
Je pa na roki mapa in vsak svojo ima,ker pa to brati ne zna pa “navi” v roki ga izda.

Ste pa seveda lepo presenetili pa ne samo z željo po znanju in ogorčenju nad “blokado” ampak s svojim uvidom, kjer ste omenili marjanco igro.
To pa je tisto, zaradi česa so naša življenja čudesa, da ne glede na to od kod kdo prihaja zna povezati neke stvari pa čeprav se zdijo na prvi pogled vse drugo samo povezano ne.
Bravo in pa hvala naj vam gre

“Ide tako Mujo s onom prskalicom po selu i prska po cesti, po kućama, po vrtovima, njivama. Ljudima bilo čudno, pa pozvali policiju. Pita njega policajac: ‘Jel ba Mujo, što prskaš ti to uokolo?’

Odgovori mu Mujo: ‘Pa prskam sredstvo protiv krokodila.
”Ali bolan, ovdje nema krokodila!’, vikne policajac iznenađeno.
‘Pa naravno da nema, kad ja prskam.’
Na to reče policajac: ‘Onda ću ja napravit da to bude obavezno. Da svi moraju prskat, jer ne bi bilo dobro da nam ovdje krokodili dođu i pojedu djecu.’

Nije prošlo dugo, cijelo selo od Muje kupovalo sredstvo protiv krokodila i prskalo sve uzduž i poprijeko. Mujo postade tajkun, a pored toga dobio i orden za zaštitu djece. Čak je i na ulazu u selo osvanula tabla: ‘Mujino selo, prijatelj djece’.

Nekome to sredstvo koje je Mujo smućkao uništilo kukuruz, nekome ubilo kravu, nekome dijete obolilo od neke čudne bolesti.

Ali sve je to naravno bilo manje štetno, negoli da krokodili pojedu djecu. I niko nije smio ništa ni pitat, a kamoli posumnjati. Jer je nepobitno da otkad se u selu prska, nije viđen niti jedan krokodil.

“Da li vam je poznata ova priča?

Izvor: FB

Dar.. vas ma rad
https://youtu.be/cYvqoZ1GsFU

New Report

Close