Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu …lunch time

…lunch time

Zavrtela sem meni najbolj znano stevilko…
Zvoni…
“Halo muca, a me ze pogresas?” me je nagajivo pozdravil.
“A greva danes skupaj na kosilo?” sem dahnila v telefon.
“A na kosilo v najino gnezdece? A takole vroce kosilo si mislila?”
Kar sam je zakljucil zadeve in prav nic se nisem branila, niti hotela se nisem, kajti tako zelo mi pase ta njegov pohotni glas in nenehna pripravljenost za akcijo.
Ob pol enih me je pobral pred mojo sluzbo.
Vroce me je poljubil in dejal, da bom danes dobila kosilo, ki si ga bom zapomnila…
… Vstopila sva v blok, pritisnila sem na gumb, da poklicem lift, ko me je z levo roko tesno objel od odzadaj in z desno segel preko trebuha pod hlacke…
“A je moj junak zopet za akcijo?”
“Aha in se prehitro bos to obcutila…” je izdahnil z prilepljenimi usti na mojem vratu.
Lift se je odprl, vstopila sva, nakar so mu prstki cisto podivjali. Kar v liftu je zacel vlaciti cunjice z mene, kiklco je dvignil kar prevec visoko in ceprav sem bila ze posteno potrebna, sem dahnila, da pocaka, vsaj do najinega stanovanja…
V nasem bloku je kar precej mladih druzinic in verjetno nebi bil ravno prijeten prizor za prvosolcka ali njegove starse, ki bi zagledali dva potrebna manijaka, soseda, ki se obdelujeta kar v dvigalu in bi ju po pomoznosti srecevali vsak dan vsaj se naslednjih nekaj let…
Odklenil je vrata z vesoljsko hitrostjo, me nezno potisnil skoznje, zaprl za sabo, ter me stisnil ob zid na hodniku. Poljubil me je divje, strastno in se preden sem se posteno zavedala, mi je dvignil krilo, privzdignil desno nogo, ter me nasadil na svojega trdega junaka. Kriknila sem od sladke bolecine in zacel me je divje nasajati nase… in tako zelo sem vsakic hvalezna evoluciji za G-tocko… 🙂
Njegov jezik se je ovil okrog mojega in v ognjenem in tresocem krcu, ki me je zagrabil ob orgazmu, sem zarinila svoje nohte v njegov hrbet, da je zarjovel od bolecine kot lev. Vedela sem, da sem ga do krvi, vendar se v taksnem trenutku nisem zmozna kontrolirati. Enostavno je to davek divjega sexa. Ob zmagoslavnem nasmesku, ki mi ga je podaril za vsestransko zasluzeni orgazem, se je se bolj zaril vame, me prijel za ritnici, ter me pofukal kot se sika. Streslo ga je, kot da je priklopljen na strom in se me se mocneje oklenil. Topla sperma je zalila pohotno muco. Iz sebe je spustil tisti znani zadovoljni glas, ter se po nekaj sekundah dokoncno umiril.
Pogledal me je z nasmeskom:”A si se vedno lacna?”
“Kaj pa imava sploh v hladilniku?”
“Vienetto in to celo…”
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, zmazala sva jo skoraj celo. Malo je ostalo se za zvecer. 🙂
In se sedaj, ko to pisem, me scemi med nogami. Komaj cakam na vecer, ker… sem tako zelo srecna, da imam neverjetno potrebnega in pohotnega leva ob sebi…

Se mi2 slučajno poznava?1?

Ja, ce si ti tisti, ki mi je vceraj na pol gol mahal cez balkon, pol se verjetno na videz poznava… 🙂

Pol pa ne, običajno nisem polovičarski :-))

New Report

Close