Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Pa še to če je punca simpatična in prijazna, prijaznosti si moški narobe razlagajo in je potem ena velika zgaga iz tega, ni vedno vse tako super truper avtor, se še 1x javljam 🙂

PUMA ti dam v vsem prav bravo bravo, taki pristopajo ja.

kako pa veš, če si luštna punca? 🙂 svoj videz namreč težko ocenjujemo

PUMA ti dam v vsem prav bravo bravo, taki pristopajo ja.
[/quote]

Hm. Jaz sem simpatična in luštna, tako pravijo. Žal z moškimi nimam sreče. Dobila sem enega manipulatorja, ja, in se ga komaj znebila. Točno tako, kot praviš, na lušne in samozavestne se lepijo samo kreteni. Jaz opažam, da si prijaznost luštnih punc moški zelo narobe razlagajo in takoj mislijo, da nevem kaj hočem od njih. Zato sem si nadela malo bolj resen izraz oz. pristop in glej ga zlomka, zdaj odkrijem, da se me bojijo. Mah, najboljše, da lepo ostanem sama. V mojem svetu so ali manipulatorji in luzerji, ali eni revčki. Ni normalnega človeka zame.

Err se strinjam s tabo v vsem kar si napisala. Ni važn samo met ga, ampak kašnega. Avtor ker pač nima šans se mu zdi važno samo to. Je pa tu še dosti drugega zraven.

Hm. Jaz sem simpatična in luštna, tako pravijo. Žal z moškimi nimam sreče. Dobila sem enega manipulatorja, ja, in se ga komaj znebila. Točno tako, kot praviš, na lušne in samozavestne se lepijo samo kreteni. Jaz opažam, da si prijaznost luštnih punc moški zelo narobe razlagajo in takoj mislijo, da nevem kaj hočem od njih. Zato sem si nadela malo bolj resen izraz oz. pristop in glej ga zlomka, zdaj odkrijem, da se me bojijo. Mah, najboljše, da lepo ostanem sama. V mojem svetu so ali manipulatorji in luzerji, ali eni revčki. Ni normalnega človeka zame.
[/quote]
Zekišča bolš ne bi mogla napisat se strinjam s tabo ful ja tudi sama sem si tako masko nadela, ker drugače ni šlo. Ta prijaznost včasih ne poznma meja kaj vse si neki moški domišljajo in ja kakšne vse manipulatorje srečš to. Sem vesela, da sem se februarja enega znebila in to zelo zgrda ker ne dajo mir in priznam da se kar lepijo name včasih in zgrda jim povem kaj in kako, ker lebe besede pri takih žal ne zaležejo.

Ne ni vedno tako ja res je to. Avtor ti tudi malce preveč obupano deluješ. Nekdo, ki je napisal da imajo ženske rade samozavestne moške je še kako res in lahko veliko lažje dobi punco, kot nekdo ki tega v sebi nima. Tako je žal.

Bolj ima tukaj simpatija veze, ne tako lepota

Sama sem vedno imela težave z moškimi, enostavno zablokiram pred njimi. Sem izjemno nesamozavestna in introventirana že od vedno. Vem da ni problem v videzu, ker ne izgledam slabo, tudi drugi mi to govorijo ampak mi to čisto nič ne pomaga pri samozavesti.
Ljudje začutijo, če si tako tih in nesamozavesten, se te pač izogibajo tudi moški. Vedno potrebujem kar nekaj mesecev v vezi, da sem sproščena z moškim.


Pupa stereotipi ja sj lušne niso vse samovšečne, ene so,samo take niso lušne,temveč smaovšečne


Pri meni pa je tako na začetku delujem malo sramežljiva, ne upam pristopiti do moškega, ko pa vidim da sam naredi pristop pa takoj to pade in postanem komunikativna, zgovorna, kot sem drugače. Pri pristop in koram mi edino nagajata. Ti vrjamm da imaš takšnen problem, jaz pa ne in pridejo do mene, verjetno nekako vejo da sem pa le komunikativna, ne vem.

To vodi v prepad kako res je to. Ne se s tem omejevat ljudje, Jaz se ne, zato privabljam ljudi, predvidevam tak. Pravijo mi tudi sami da sem simpatična in prijetna oseba, prijazna, tudi ženske starejše,mlajše, da ne bo pomote, da se kar sama tako opisujem.

Saj ne da se imam za lepotico, verjetno imam pravo kombinacijo izgled – karakter in mi ne bi bilo težko dobit tipa, ampak če hočeš pravega, traja pa tud lahko nekaj let, da ga najdeš. Ker ko sem bila v najbolj čudnem obdobju in na tleh, šibka, sem dobila najhujšega možnega kretena.

Itak ni vse v videzu in npr. jaz si izberem moške glede na karakter, oni pa glede na karakter mene. In to mi je fajn, vsi sicer imajo neko karizmo, nad videzom mojih tipov je pa okolica vedno bila zelo šokirana in je zdaj spet tako. In briga me, jaz se imam fajn, moj dela z menoj kot s princesko, ne mislim v materialnem smislu, ker tega ne maram, je pa prijazen, spoštljiv in me obožuje.

Južni pravijo.Lice picu prodaje.

Na simpatične se palijo vsi, zadaj odvisno kolk je pameta pa iznajdljiva da to izkoristi.
Poznam dosti ki jim je lepota prinesla bogatega fanta, ki pa jih je zamenjla ko so prišle čez 30 let.
Takrat so srečne če se sploh še kakšen obrne, oz. je vsak dober.
To je pa spet druga zgodba kako postanejo zafustrirane.

To vodi v prepad kako res je to. Ne se s tem omejevat ljudje, Jaz se ne, zato privabljam ljudi, predvidevam tak. Pravijo mi tudi sami da sem simpatična in prijetna oseba, prijazna, tudi ženske starejše,mlajše, da ne bo pomote, da se kar sama tako opisujem.
[/quote]

Jaz sem prišla do zaključka, da poleg vsega tega navedenega ženska potrebuje še malo sreče.

No vidiš in tako so bile takrat pametne tiste, ko so ti govorile vse to. Vidiš kaj imaš ti, boh ve kaj pa one. Verjetno se še kar lovijo kaj bi rade, kakšnega princa ecct.

Aja ko so čez 30 pa ni nujno. Poznam eno hudo bejbo ki jih ima 46 pa nikoli ji nihče ne bi toliko dal, ima oboževalcev kolikor hoče in ima moža, da ne bo pomote. Ampak izžareva nekaj v sebi. Tako da velikokrat je težko oceniti koliko so stare bejbe. Poznam primer ko sta 2 sestri in maljša je dosti bolj obupana od starejše, nikoli ni imela šans ne nič, ker ima tako čudno energijo vzvišeno in ognjevito in vsakega odbije takoj. Pa je med njima razlika 3 leti, smo med sorodniki zato vem. In mlajša pa da si ne vem kaj še zdaj ko je 27 nič od nič res.


Super, samo da je zdaj tako pri tebi jeee sem vesela zate zelo 🙂

Dobijo ga že, obdržijo pa samo zaradi lepote ne.

Ženska lepota je 3 x več vredna kot pamet.

Ženska lepota je 3 x več vredna kot pamet.
[/quote]
je tako

Je pa večina lusnih punc samih krivih da je tako. Ko pristopi povprečen moški ga ponižajo na nivo najhujše smeti, potem pa dobi sloves ko parkrat ponovi. Saj moski se pogovarjamo med sabo. Lusne punce naj si partnerja poiščejo med prijatelji. Tam jih je garantirano dovolj pa se normalni so. Sam to je pa izpod časti, raje jamrajo nad kreteni


Ah, ne pretiravaj. To počnejo tudi grde, ki se imajo za nekaj več :).
Poštena ženska ne bo ponižala moškega, ampak mu bo preprosto rekla- ne.
Dejstvo je, da si pač morata biti obojestransko všeč.
Nič narobe, če povprečen moški pristopi luštni, ne rabi pa tako osebno jemat, če ga punca zavrne. Kot da bi morala punca sprejet vsakega, ki jo ogovori ali kako…

Ti gledaš ne razumeš, kaj bejbe iščejo pri moških. Ziher ne pogovorov, za to imajo prijateljice. ne rbai ona zdaj tipa, da s ebo z njim o šminkah in ginekologih menila. Bejbe iščejo pri tipih predvsem seksualno potešitev in če jim nisi seksi, jim pač nisi.

Ti gledaš ne razumeš, kaj bejbe iščejo pri moških. Ziher ne pogovorov, za to imajo prijateljice. ne rbai ona zdaj tipa, da s ebo z njim o šminkah in ginekologih menila. Bejbe iščejo pri tipih predvsem seksualno potešitev in če jim nisi seksi, jim pač nisi.
[/quote]

Tako je. Punce imamo za prijateljevanje ne za spolnost

New Report

Close