Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Luštna punca lahko dobi vsakega tipa :(

Seveda da položaj moči tudi vpliva na dojemanje moskega. Ampak večina ne pride v stik s takimi.

Pozabljaš, da je bil za marsikatero Charles privlačen že zaradi svojega položaja. Dvomim, da bi ga kakšna pogledala, če bi bil namesto prestolonaslednika hlevski hlapec… 😉
[/quote]

No, no….mogoče ima pa smisel za humor. :)))))

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk je zanimivo mogoče 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dedcev. Vse ostalo je…
[/quote]

To ne drži, eč bi to držalo, bi bil precej višji {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov samski.

Jaz dam takim ženskam nasvet, naj zaupajo tistim, ki jih zanima veliko o njenih karakternih značilnostih, zanimanja itd. Takim ki jim skušajo kaj novega pokazat itd. Tiste ki upoštevajo so kar zadovoljne. Manipulator, ****** ti bo govoril tocno tisto kar hočeš slisat. Da doseže jasen cilj.
[/quote]
Manipulatorji bojo govorili tocno zo,kar ženske želijo slišati je res. Ja res ne maramo sprememb v Slo in zato bo med drugim tudi Pahor še naprej ja skos in skos so ene in iste face za poscat res….

In čemu naj bi te zaprašene teorije služile, a to si neuspešni ploskate med sabo?

Zanimiva tema, ki je sicer bila odprta že nekaj časa nazaj. Puma zelo dobro zapisano, čeprav težko priznati, ampak imaš prav. Tudi sama sem ena izmed tistih ta lušnih punc. In ne, tega ne vidim kot prednost. Tudi sama si želim, da bi me imel kdo rad, ker zjutraj dlje poležim, ker ne maram športa, ker sem otročja, ker še vedno jem čokolino. Tudi sama si želim, da bi me kdo objel ko mi je težko, da bi mi dal spodbudo ko jo potrebujem, da bi mi skuhal kosilo ob najini obletnici. Da bi mi zmasiral hrbet brez nekih pričakovanj. Pa tega ni, preprosto mam dovolj teh fukabilnih tipov, dovolj imam sluzavcev in manipulatorjev, ki jim vidim kaj hočejo. Prihajam iz družine, kjer je mama zelo lepa, graciozna, vedno je bila srečna in zadovoljna. Vedno mi je bila zgled in vedno mi bo. Večino stvari sem dobila po njej, pa ne pravim nič samovšečno, čisto realno. Ko si najstnica lepoto nekako izkoriščaš, potem pa ti vse skupaj preseda. Ni pristnosti, ni iskrenosti in ni zaupanja. Preprosto se moški ne morajo zadržati, pa jih sploh ne obsojam. Imela sem od varalic, do manipulatorjev in egoistov. Kaj mi pomaga seks, če se z njim nimam o čem pogovarjat. Kaj mi pomaga seks, če mu je težko nekaj naredit zame. Ma vam povem, popolnoma nič ne pomaga. Samo še bolj prazno se počutiš, kot kos mesa, ki si ga podajajo. Priznam, naredila sem nekaj napak, ko se v navalu samozavesti ne zavedaš da delaš neumnosti. Ampak vseeno nisem slab človek in nočem si sluzavcev. Predvsem si želim da bi me nekdo imel rad, tisto pristno in spontano. Ne pa zato ker sem lepa. In ne, nisem nekdo, ki bo varal svojega, kljub neskončno priložnosti. To je izgovor za šibke ljudi. ko se kaj zalomi ostaneš sam, takrat fukiš tipa kot pravite, ni nikjer. Preprosto gre po svoje. In ko sem mami vprašala za nasvet, mi je rekla: koga bi poklicala če jutri oba z očetom umreva pa ni sorodnik in istega spola. Seveda mi je bilo takoj jasno koga bi. No ta je pravi zate, tako sem izbirala tvojega očeta. Vprašala sem jo tudi, kako je tako srečna. Odgovorila mi je, zato ker imam vse kar sem hotela. In sedaj se poigravam s to mislijo moje mame in mislim da bom poskusila. Rada bi še enkrat javno povedala, ne želimo si vse ta lušne ženske, kretenov, naduvancev in debilov. Ne želimo, pa oprostite nam, če vas gledamo kot vse ostale. Ni lahko.

Noben te ne more tako slabo nategnit, kot ti lahko en manipulator sesuje čustva, pogled na svet in vse ostalo, ko ugotoviš da si 3 v vrsti, da ti laže in mu je figo mar za tebe. Kera si pa ne želi fukiš tipa, ampak povprečnega fukača lahko izboljšaš. Lažnivca pa nikoli.

To ne drži, eč bi to držalo, bi bil precej višji {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov samski.
[/quote]
Kar lepo drži. Večina žensk ima nezanimive moške. In čaka na zanimive, da pridejo mimo. Malo ima svojega sanjskega. Del žensk pa je raje samskih.

Vsak si dobi to kar zasluži.
in
Isti ptiči skup letijo.

Ženska, ki je lepa in tudi KVALITETNA, s kančkom zdrave pameti … nikoli ne bo dopustila, da bi se spustila v zvezo z manipulatorjem, luzerjem in sluzavcem.
Samo žal je resnično kvalitetno lepih žensk izredno malo.
Kaj pomaga ženski lepota, če pa se v svoji biti ne CENI?


Kar lepo drži. Večina žensk ima nezanimive moške. In čaka na zanimive, da pridejo mimo. Malo ima svojega sanjskega. Del žensk pa je raje samskih.
[/quote]

Se mi zdi, da spadaš med one, ki so sami zase prepričani, da itak nobeni niso všeč. Glej, tvoja odločitev. V bistvu drugim delaš uslugo.

Vsak si dobi to kar zasluži.
in
Isti ptiči skup letijo.

Ženska, ki je lepa in tudi KVALITETNA, s kančkom zdrave pameti … nikoli ne bo dopustila, da bi se spustila v zvezo z manipulatorjem, luzerjem in sluzavcem.
Samo žal je resnično kvalitetno lepih žensk izredno malo.
Kaj pomaga ženski lepota, če pa se v svoji biti ne CENI?
[/quote]

Strinjam se s tabo, ampak očitno stikov s takimi nisi imela. Drugače bi vedela kako težko je to prebrati. Ampak lahko je govoriti o nečem, kar nisi doživela.

Se mi zdi, da spadaš med one, ki so sami zase prepričani, da itak nobeni niso všeč. Glej, tvoja odločitev. V bistvu drugim delaš uslugo.
[/quote]
Kam spadam je popolnoma nepomembno. Odmakni se od dreves in glej gozd.

Če bi morala komu povedati kratko obnovo tvojega zapisa, bi se glasila: “it’s all about me”. Smisel ljubezni pa je v dajanju, ne v jemanju.

Strinjam se s tabo, ampak očitno stikov s takimi nisi imela. Drugače bi vedela kako težko je to prebrati. Ampak lahko je govoriti o nečem, kar nisi doživela.
[/quote]

Se popolnoma strinjam s tabo. Lahko je pametovat in v nič dajat ljudi samo zato, ker so bili prevarani in zmanipulirani. Manipulacijo je izredno težko spregledat in manipulator itak pokaže svoj pravi obraz, ampak potem je že pozno. Z njim imaš otroka, morda hišo, morda ne moreš preko svojega prepričanja o lojalnosti, o skupnem življenju za vedno. Nekaterim je ločitev huda travma. Nekatere se bojijo ločitve od manipulatorja. Nekatere tega niti ne zmorejo.

Manipulator preži prav na kvalitetne, pristne, lepe ženske. Ki so samozavestne, odločne, uspešne, imajo veliko zdrave pameti in ki imajo življenjske principe, ki mu bodo pomagali preživeti, ko ga bo spregledala. Principi lojalnosti, ljubezni do otrok, trdoživosti, pridnosti, resnicoljubnosti, vzajemne pomoči, vztrajnosti. Manipulator je prav zato manipulator, ker ti na spreten način kaže popačeno realnost, je dejansko psihični bolnik. Če to ne bi bil, ne bi bil manipulator in te ne bi mogel manipulirati, vsak bi ga takoj spregledal kot navadnega lažnivca.

Zelo dobro povedano, všeč mi je tvoj post. Jaz sem že malo starejša od tebe, prav tako luštna in simpatična, za sabo imam spodletel zakon s prvovrstnim manipulatorjem. Zadnjič me je precej mlajša prijateljica spraševala, zakaj sem se poročila z njim? Odgovorila sem ji po pravici: ker sem mislila, da je dober človek. Tak se mi je prikazoval, tako je o sebi govoril, tako se je trudil, tako sliko je risal o sebi. Žal je bila res samo slika. Če pa bi uporabila nasvet tvoje mame, si moram zdaj priznati: ne, verjetno on ne bi bil tisti, ki bi ga poklicala.

Če bi morala komu povedati kratko obnovo tvojega zapisa, bi se glasila: “it’s all about me”. Smisel ljubezni pa je v dajanju, ne v jemanju.
[/quote]

Glej moj zgornji post, pa boš videla, kaj je problem v dajanju – kadar je samo dajanje. Nimam problem v dajanju, problem je, kadar samo dajem, pa nič ne prejemam.

Mogoče res lahko dobi vsakega, ampak jo pa tudi skoraj vsi nadlegujejo. Vsaka prednost ima svojo slabost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi morala komu povedati kratko obnovo tvojega zapisa, bi se glasila: “it’s all about me”. Smisel ljubezni pa je v dajanju, ne v jemanju.
[/quote]

Tega se močno zavedam, vendar je vse okoli mene samo zato, ker lušne ženske po navadi ne čutimo nič. Ker me itak lahko izbiramo kaj bomo vzele. Nihče se kaj veliko ne sprašuje o mojih čustvih ko se slinijo okoli mene. Ko mislijo da mi je nekaj uspelo samo zaradi lepote. Zato govorim o sebi. Itak da tudi daš. Samo če nekdo vidi samo moje telo, mu lahko samo to dam. Kos mesa, brez čustev.


Uboga revica…
Kljub vsemu jamranju se mi dozdeva, da kljub vsemu pri sebi najbolj staviš na (preverjeno) lepoto. Seveda potem dobiš tudi primeren odziv, torej moške, ki jih zanimaš kot (lepo) telo kot spolni objekt. Razvijaj kaj drugega – si morda športnica? Rada bereš, te zanima kultura, lahko moški v tebi prepozna še kaj drugega kot lepo telo…?
Kako se oblačiš? Izzivalno, koketno? Si rada “urejena” (mejkap, seksi oprava, petke…) kot temu rečejo ženske? 😉
Nekoč sem imel sodelavko, ki je bila (in je še) zelo lepa ženska. Na poseben način. Ker svoje zunanje lepote ni izpostavljala. Oblačila se je nevpadljivo, brez mejkapa, tudi njeno obnašanje je bilo zadržano, nevsiljivo… Vendar sem s časom spoznal, da je izredno inteligentna, da rada bere, da so pogovori z njo zanimivi in duhoviti. Seveda, bila je tudi lepa, ampak ta njena nebrušena, na nek način prikrita lepota, je ob njenem zadržanem vedenju zagotovo odgnala vse sluzavce in pritegnila moške, ki v njej niso videli zgolj spolni objekt. Torej, naša okolica in ljudje, ki gravitirajo k nam, so na nek način odraz nas samih…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tega se močno zavedam, vendar je vse okoli mene samo zato, ker lušne ženske po navadi ne čutimo nič. Ker me itak lahko izbiramo kaj bomo vzele. Nihče se kaj veliko ne sprašuje o mojih čustvih ko se slinijo okoli mene. Ko mislijo da mi je nekaj uspelo samo zaradi lepote. Zato govorim o sebi. Itak da tudi daš. Samo če nekdo vidi samo moje telo, mu lahko samo to dam. Kos mesa, brez čustev.
[/quote]

Lahko pa mu tudi ne daš nič, da ne bo vse po njegovo, naj bo še malo po tvoje. Če lahko izbiraš vsakega, izberi dobro.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Strinjam se s tabo, ampak očitno stikov s takimi nisi imela. Drugače bi vedela kako težko je to prebrati. Ampak lahko je govoriti o nečem, kar nisi doživela.
[/quote]

Poglej, jaz sem s seboj zadovoljna in se cenim.
Zavedam se, da je lepota relativna, a glede na pozornost, ki mi jo poklanjamo moški, sem očitno prijetna za oko in zanimiva za druženje.
Glede na to, da je sta moj čas in psihično zdravje zelo dragocena, ju ne razmetavam kar tja v en dan.
Zato uporabljam svojo intuicijo, določene kriterije … predvsem pa življenjske izkušnje, ki so zame prava zakladnica modrosti.
Ko moški stoji pred menoj, ga v trenutku poskeniram in zaznam njegovo frekvenco.
Če ta ne ustreza moji … se zaprem vase in “arrivederci”.
Čisto enostavno. Ženske pa v svoji nesamozavesti, obupu in ihti … pač podležejo lepim besedam in osladnosti.

Poglej, jaz sem s seboj zadovoljna in se cenim.
Zavedam se, da je lepota relativna, a glede na pozornost, ki mi jo poklanjamo moški, sem očitno prijetna za oko in zanimiva za druženje.
Glede na to, da je sta moj čas in psihično zdravje zelo dragocena, ju ne razmetavam kar tja v en dan.
Zato uporabljam svojo intuicijo, določene kriterije … predvsem pa življenjske izkušnje, ki so zame prava zakladnica modrosti.
Ko moški stoji pred menoj, ga v trenutku poskeniram in zaznam njegovo frekvenco.
Če ta ne ustreza moji … se zaprem vase in “arrivederci”.
Čisto enostavno. Ženske pa v svoji nesamozavesti, obupu in ihti … pač podležejo lepim besedam in osladnosti.
[/quote]

In nikoli se še nisi zmotila? oziroma kako dolgo si rabila da si intuicijo razvila? po drugi strani pa, kaj narediš če sami nevredni pridejo do tebe? Drugače pa, saj ne jamram, tako pač je. Se mi zdi pa dobra tema še za pogled iz druge strani. Jaz se v svoji koži zelo dobro počutim. Nimam problemov s tem, kot sem tudi že zapisala. Me pa zabolijo določene stvari in ko se to nekajkrat ponovi, pusti brazgotino. Sama pa ostajam prazna. Ne stavim na svojo lepoto, imam dovolj inteligence da ne rabim, tudi uspeh. Ampak manjka mi moški, ki bi me imel rad tako kot sem. Ne pa zato ker je zagledan v mojo zunanjost, za drugo ga pa kaj veliko ne briga. S takim nimam kaj.


Kam spadam je popolnoma nepomembno. Odmakni se od dreves in glej gozd.
[/quote]

Je je pomembno. Obstatajo praktiki in teoretiki. Neuspešni tipi pišejo najdaljše traktate o babah.

In nikoli se še nisi zmotila? oziroma kako dolgo si rabila da si intuicijo razvila? po drugi strani pa, kaj narediš če sami nevredni pridejo do tebe? Drugače pa, saj ne jamram, tako pač je. Se mi zdi pa dobra tema še za pogled iz druge strani. Jaz se v svoji koži zelo dobro počutim. Nimam problemov s tem, kot sem tudi že zapisala. Me pa zabolijo določene stvari in ko se to nekajkrat ponovi, pusti brazgotino. Sama pa ostajam prazna. Ne stavim na svojo lepoto, imam dovolj inteligence da ne rabim, tudi uspeh. Ampak manjka mi moški, ki bi me imel rad tako kot sem. Ne pa zato ker je zagledan v mojo zunanjost, za drugo ga pa kaj veliko ne briga. S takim nimam kaj.
[/quote]

Seveda, tudi jaz sem v rani mladosti in predvsem v svoji NAIVNOSTI in NEIZKUŠENOSTI podlegla kakšnemu šarmerju, ki me je “skoraj” prepričal, a k sreči ne za dolgo, ker pač ne želim imeti ob sebi ljudi, ki me ne cenijo.
Kot pravi pregovor, “vse je za nekaj dobro” … in res je, če se človek iz slabih izkušenj tudi kaj dobrega nauči.
Večina moških pa ceni žensko toliko, kot ona ceni samo sebe.
In če ti meniš, da si samo objekt “poželenja”, te bodo tako tudi obravnavali.
Čisto enostavno.

Poglej, jaz sem s seboj zadovoljna in se cenim.
Zavedam se, da je lepota relativna, a glede na pozornost, ki mi jo poklanjamo moški, sem očitno prijetna za oko in zanimiva za druženje.
Glede na to, da je sta moj čas in psihično zdravje zelo dragocena, ju ne razmetavam kar tja v en dan.
Zato uporabljam svojo intuicijo, določene kriterije … predvsem pa življenjske izkušnje, ki so zame prava zakladnica modrosti.
Ko moški stoji pred menoj, ga v trenutku poskeniram in zaznam njegovo frekvenco.
Če ta ne ustreza moji … se zaprem vase in “arrivederci”.
Čisto enostavno. Ženske pa v svoji nesamozavesti, obupu in ihti … pač podležejo lepim besedam in osladnosti.
[/quote]

Če imaš življenjske izkušnje, potem imaš različne izkušnje z moškimi. Lepo, da svoje izkušnje uporabljaš sebi v dobro. A najprej si se opekla, šele potem si ugotovila, kaj je štedilnik.

Meni je pa en star dec rekel, da še dobro, da je zdravnik, da tu pa tam kako lepo punco slečeno vidi. da šele zdaj na stara leta ceni to.

New Report

Close