Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ma dajte forumaši…

ma dajte forumaši…

… povejte še meni, kam ste se preselili, ker zadnje čase je tu prav dolgcajt. Itak nimam cajta, pa še ko ga mam, ni tu nič novega… Noben ne piše o kakih sanjah, fantazijah, aferah… Kjew ste? Same uhe so me ;-)))

ma, kakšne fantazije… eni za celofanom tekajo, drugi iščejo tiste mat bunkice za na jelko, tretji iščejo kardamom, ker hočejo nujno take božične piškotke spečt,…..
me prav zanima, kaj remedy zdele počne? pa pik*ica? (hm, nikol ne vem, kje ma to zvezdico) KIR je tut čist tiho, najbrž sta se z backo na zasebne sfere umaknila,
-mm, pol pa ti kaj napiši, ko maš ravno cajt… da ne gre v prazno;))
jest nism čisto nič decembrska, me še neki drugega daje;))) noče popustit, pišuka… samo naj traja …
bo drug teden kdo na forumu (beri: v službi)? Pridte mi vsaj v ponedeljek družbo delat;)))

Ne ne, cickaa, jaz sem tukaj še mal in to čist v službenih sferah! Kaj je z ostalimi ne vem, še z backo ne, madona pa taka žena, ki mi spizdi

Polno opravkov imam, kaj češ….novo leto se bliža in vse je mimoleteče. Vsaj zame. Bo pa ja kmal kaj boljš.

Kakšne besede iz tvojih ljubkih ust!!! Me ne bi raje poljubil, dragi, saj ti moram rečt, da za muckanje nimam časa dones. Šibam, šibam, (sicer ne vem točno zakaj??) ha ha) a najrajš bi bla mal s tabo.

.. vse uhaja iz rok .. je tako spolzko?

A ne de je tole en zmešan, mojega časa nevreden čas? Dela imam PREVEČ, namesto, da bi se z lubijem dol ulegla pa …saj veš.
Ja, kje so vsi, kaj misliš?

Mogoče te pridem pogledat v službo drug teden a moraš stegnit jezička ojoj, sem hotla rečt, napisat moraš, da si tu, ha ha.

Kar naprej me presenečaš, jaz6 te kličem, ti si tiho, ko se hočem ljubit s tabo, ti letiššš… Poljubček francoski, če lahko

Kje misliš a tam spodi, haha, ja čist!

KIR napisal:

> Kar naprej me presenečaš, jaz6 te kličem, ti si tiho, ko se
> hočem ljubit s tabo, ti letiššš… Poljubček francoski, če
> lahko

Presenečaš tud ti mene, ja. Vedno in to zelooo lepo. Poljubljam te nazaj. Boš jutri še tu ali naj se kar poslovim od tebe?

Backa, backa, sam varaš me!

KIR napisal:

> Backa, backa, sam varaš me!

NE!!!!
Ljubim te!!!

Jutri pridem sam zarad tebe!

Ne se tak lepo hecat! Če že lažeš, se zlaž kaj grdga, sam očitno tega ne znaš

Ja, prid! Do kdaj boš pa tle?

KIR napisal:

> Ne se tak lepo hecat! Če že lažeš, se zlaž kaj grdga, sam
> očitno tega ne znaš

Ne lažem.

Kaj vem – do treh, morda še to ne

Zakaj backa, vsaj eden od naju naj bo pameten!

KIR napisal:

> Kaj vem – do treh, morda še to ne

Ma si ljubek, dragi. Sem slišala, da imaš dons zabavo, ne de?
Lepo lepo se imej, ja?
Poljubljam te!

KIR napisal:

> Zakaj backa, vsaj eden od naju naj bo pameten!

Kako/kaj zakaj?

Seveda, saj je vse v bleščicah v laseh, pa celo dekoltejih, pa diši….
Že zdej mi je vroče, kaj bo še!

Veš kaj so rekle, ko sem jih vperašal zakaj so tako zrihtane? “zate”!

Do stropa sem zrastu!

Lepo.

Če sem že jaz od tebe čist nor, a moraš bit še ti?!?

Kdaj imaš pa ti fešto? Vas dan, ljuba?

Veš kaj, ne pretiravaj. Čist mal ti je manjkalo, da bi se poslovila od tebe.
kakor hočeš, ljubi!

Pamet imam, si pozabil?

New Report

Close