Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ma kdo je zdej …

Ma kdo je zdej …

………zmagal na volitvah? Čigava stranka oz. kdo je lider?
V spodnjem postu pišete o komunistih. Kdo so to?
Sorry, ma nimam pojma kaj se dogaja v naši državi.:.)

SD je zmagal.

MA, kdorkoli je zmagal, za reveža ni bo nič bolje.

Oni bodo pa še naprej zastonj jedli, pili, potovali, se vozili, oblačili….
Nič se ne bo spremenilo, kot se še ni nikoli do sedaj – vsaj za mene in mojo družino ne!!

Vedno je bilo tako – vedno bo – tisti pri koritu si vzamejo.

Ja zate pa močno upam, da nisi bil-a na volitvah. Bolje neoddan glas, kot pa takle neurje v glavi.

Za bando: s kom se družiš tak pač si oz. moraš biti. Ti bi pa sendviče na parlamentarne seje nosila, pa z bičikleto hodila iz Horjula v Ljubljano, a ne.Če si pri koritu morš kruliti, al pa te izolirajo, kot so punco zgoraj v postu, pol je pa spet banda brez vrednot. Kaj je zdaj bolje. Pa a vi res čist nič ne štekate, pa sam s tujim po koprivah mahate.Če ste neiznajdljivi, če se čaka na vse, pol sploh ni važen kdo je na vladi, če pa želiš napredek, so pa počasni koraki boljši od nobenih. Za mojo družino se ne bo nič spremenil praviš. Bo bo, ampak na slabše, če si pričakovala čudež od volitev. Ali boljše življenje po volitvah.

“socialni” demokrati nam bodo zdaj štiri leta prali glavo…

Glavo se pere samo tistim, ki to dovolijo.

--------------------------------------------------------------------------------- Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen

a si predstavljaš, da boš sedaj štiri leta Školjča poslušala. Ki govori svojo kumrovščino tako počas, čist počas, da te srat prime..

a si predstavljaš, da boš sedaj štiri leta Školjča poslušala. Ki govori svojo kumrovščino tako počas, čist počas, da te srat prime..[/quote]

Školjč ni prišel v parlament, če sem jaz pravilno prebrala.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Bo pa prišel skozi “zadnja” vrata, ko se bo imenovalo ministre :-))

New Report

Close