Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma zakaj

Ma zakaj

sem jaz tolk naivna?

Zakaj preveč verjamem?
Zakaj nimam raj kamna namesto srca??

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Uffffffffff……………….banda………pejmo se ga raj napit……da me bo drug dan glava bolela……namesto srčka………….

The best in life is free

…jej jej.. kaj pa je blo že spet… srce drago..

zakaj srček boli.. zakaj :((((

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

.nekateri so (smo) pač taki, ki verjamemo in so (smo) naivni……….ampak tudi to se enkrat konča!

Poglej se v ogledalo, se nasmej in imej sebe najraje!

ma…………….ma…………………ma…………….ma……………………

Ma meni se zdi, da me vsi po vrsti je*bejo v glavo………….da preveč verjamem………….da preveč zaupam……………

Občutki………………grdi……………….da nekaj ni tako…….kot zgleda………

Ma……………….bi kričala zdej……….bi jokala………….bi trgala………..in cefrala…………vse po vrsti…………….kar mi bi prišlo pod roke………

The best in life is free

težko je to…………..ker sem taka………..da imam raje druge……….kot sebe……..

In zato jih pa potem tako dobim po glavi………………ker……….

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr……………………………

The best in life is free

aha…………boš videla, da se boš pričela spreminjat…….

..ne smeš in ne moreš vedno zaupati občutkom…

ker znajo prevarati….saj veš….

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

…imaš presneto prav in veliko nas je takih…

pa nebi smelo biti več tako…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Jaz sem pa vedno občutkom zaupala………:(((((((

The best in life is free

ehhhhhhhhhh……………………..sej bi bil že cajt…………

Pa en velik zid pred sabo, da bi si postavla……..in bi bil mir…..

!!

The best in life is free

…ne želi si tega ..

ker boš prav kmalu pogrešala takšno življenje ..

morda malo lepše malo mirnejše a ..če je preveč monotono in če smo preveč sami …se tega prav kmalu naveličamo…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Če bi bla ti naivna……bi zdaj tega ne bi pisala.
😉

???

sorry??????

The best in life is free

ma ja…………………….sej vem……………..

Sam povej mi……………….zakaj moramo bit eni tolk občutljivi??? Pa se sekirat na račun drugih………………pa da nas mora vsaka grda stvar takoooooooo bolet……pa………….pa………….pa………..

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

The best in life is free

Ej….. dobro je že to, da opaziš….. nekateri še to ne…..

Ma ti se samo odloči in ne bodi več naivna….. čist enostavno….:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Nič od tega, ti ni treba…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

….ma kaj čmo… taki pač smo..

a čas gre naprej in tudi mi z njim postajamo iz dneva v dan manj občutljivi..

in kar bojim se da se nekega dne zavem da me pač nobena stvar več ne more prizadejati..da sem postal neobčutljiv….

grrooooooozzzzaaa…..bojim se tega dne.. in upam da ne pride…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

grrrrrrrrrrrrrrrrrr………………..

Ja, ja, ja…………………sej bom…………….sam pol bojo posledice…hahahaha

The best in life is free

Prow….. pa nej bojo…. sem sigurna, da jih boš znala rešit… 🙂

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ma sej jih tudi bom…………enkrat za vselej…………!!!!!

P.S: Pa ne gre se zdej čist za nobene družinske zadeve…da ne bo kdo mislil, da držim nos na možička…

The best in life is free

Ja no….. vedno pa ne more bit on “kriv”….hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close