Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mačke – zna kdo razložit?

Mačke – zna kdo razložit?

Imaš čisto normalno mačko 🙂 Jaz sem že nekajkrat skoraj padla čez moje mačke, ker se nastavljajo. Ampak se ne sekiram. Tudi sledijo in hodijo z mano na sprehode, kot psi. Potem tečejo malo naprej in se vržejo po tleh ter svaljkajo, da moram prav pazit, da ne stopim nanje.

Veš, tudi skoraj 10 let stare mačke se kdaj znajo igrati, mlajše mi pa tako takšne špičijo, da lahko cel roman napišem 🙂

Hecno:)) Moj pa se predvsem nastavlja pred nogami, ko vidi, da grem v omaro po kakšno konzervico zanj. Takrat se nastavlja pod nogami, oglaša in mijavka kot da bi me priganjal, naj že hitro odprem to konzervo, ker bo sicer umrl od lakote:)))

Hecno:)) Moj pa se predvsem nastavlja pred nogami, ko vidi, da grem v omaro po kakšno konzervico zanj. Takrat se nastavlja pod nogami, oglaša in mijavka kot da bi me priganjal, naj že hitro odprem to konzervo, ker bo sicer umrl od lakote:)))

Hvala za idejo. Če bi vzela še eno mucko (tudi ta, ki jo imam, je bila sirota), bi vzela spet mlado, ki je bila še od začetka cepljena kot je treba, ker sem enkrat imela eno necepljeno, pa mi je poginila zaradi levkoze:(
Mogoče se lotim tega projekta:)
Drugače pa z veseljem nahranim tudi mucke, ki pridejo mimo:)

Ja, sem ugotovila, da nima smisla kupovat:) Kupila sem samo enkrat, ostalo sem dobila kot darilo z mačjo hrano, ki jo naročam, ampak nič od tega ni zanimivo. Je pa hecno, da ko gledaš in brskaš po katalogu, bi kar kupil:)

Škoda, da je mucko pregnal pes.

Aha, ok 🙂

Koliko jih pa imaš?

🙂 Tudi moja rada pomaga:)

Ja, vse jim pride prav:) A ja, pa moja se tudi rada igra s kakšno žuželko in jo mrcvari, to mi pa ni preveč všeč …

Tudi jaz se strinjam:)

Ja, sem ugotovila, da nima smisla kupovat:) Kupila sem samo enkrat, ostalo sem dobila kot darilo z mačjo hrano, ki jo naročam, ampak nič od tega ni zanimivo. Je pa hecno, da ko gledaš in brskaš po katalogu, bi kar kupil:)

Škoda, da je mucko pregnal pes.[/quote]

Ja, reva ni več upala nazaj.

Evo, sama ljubezen:) Mačke so zakon:)

Ja, vse jim pride prav:) A ja, pa moja se tudi rada igra s kakšno žuželko in jo mrcvari, to mi pa ni preveč všeč …[/quote]

Tu se pa ne da kaj dosti pomagat. Mačke so male zverinice in lovci. Moj poleti skoči v zrak in ujame muho. Če pa ne more do muhe, glasno protestira in bradica se mu kar trese od ihte:))) Ampak, je pa en plus, poleti v stanovanju nimam več tečnih muh.

Ja, vse jim pride prav:) A ja, pa moja se tudi rada igra s kakšno žuželko in jo mrcvari, to mi pa ni preveč všeč …[/quote]

Tu se pa ne da kaj dosti pomagat. Mačke so male zverinice in lovci. Moj poleti skoči v zrak in ujame muho. Če pa ne more do muhe, glasno protestira in bradica se mu kar trese od ihte:))) Ampak, je pa en plus, poleti v stanovanju nimam več tečnih muh.[/quote]
O, ja, pa kakšen zvok sproducirajo, ko si ogledujejo plen… Pa kako grebejo z zadnjimi tacami… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jaz pa ne maram domačih mačk. Rada pa imam, divje mačke, risa.

Ja, vse jim pride prav:) A ja, pa moja se tudi rada igra s kakšno žuželko in jo mrcvari, to mi pa ni preveč všeč …[/quote]

Tu se pa ne da kaj dosti pomagat. Mačke so male zverinice in lovci. Moj poleti skoči v zrak in ujame muho. Če pa ne more do muhe, glasno protestira in bradica se mu kar trese od ihte:))) Ampak, je pa en plus, poleti v stanovanju nimam več tečnih muh.[/quote]

Ja, vem, da so zveri:) Saj če ujame muho, me ne moti, jo še spodbujam:) Samo tsito mrcvarjenje me moti, ker trpinči živo bitje .. Je pa res, da je to zanjo prava živa igračka, ker ji pusti, da malo zbeži, pa jo potem spet malo s tačko, ampak ne preveč, točno ve, koliko jo mora, da bo še nekaj časa migala … joooj grozaaa:)

Hecno:)) Moj pa se predvsem nastavlja pred nogami, ko vidi, da grem v omaro po kakšno konzervico zanj. Takrat se nastavlja pod nogami, oglaša in mijavka kot da bi me priganjal, naj že hitro odprem to konzervo, ker bo sicer umrl od lakote:)))[/quote]

O, imam tudi jaz takšnega posebnega “patrona”, ki je včasih glasen 100 na uro in prav izsiljuje, ko še niti ni čas za hrano. Ker znam mačje glasove dobro oponašat, se mu v “mačjem stilu” oglasim in mačkon takoj utihne in odide stran 🙂

New Report

Close