Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MAGNETNA RESONANCA-BLAZINA

MAGNETNA RESONANCA-BLAZINA

MAGNETNA RESONANCA – BLAZINA

Z leti so se mi pojavile tegobe z išiasom in revmo, kot posledica službe, ki sem jo opravljal.
Slišal sem, da se pri nas da kupiti neko blazino, ki deluje po principu magnetne resonance.
Terapija naj bi lajšala bolečine in na sploh zelo pozitivno vplivala na človeško telo in počutje.
Me zanima, če ima kdo izkušnje s tem?
V naprej hvala za odgovor!

Beži stran od teh hokus-pokus pripomočkov! Raje plačaj kakšne toplice, masažo,…..

Magnetna resonanca je preiskava. MR se ji na kratko reče. Podobno kot rentgensko slikanje, le da se z MR vidi tudi živce, htustanec, kite, mišice. Z rentgenom se načeloma vidi le kosti.

Za išijas pomagajajo vaje, raztegovanje, masaže, operativni posegi.

Kadar boli zaradi išijasa, res pomaga blazina pod koleni in tanša blazina pod križem.

Z magnetno terapijo se odlično odpravjlja težave. Uporabljajo jo v Soči, fizioterapevti. Preberite si oceno terapij: http://www.kremca.net/?p=23169

6.3.2015 imamo tudi brezplačno šolanje za kozmetike in fizioterapevte. Vabljeni!

[email protected]

Možno. Še nisem slišal.

Eno je magnetna RESONANCA, drugo pa magnetna TERAPIJA.

POZDRAVJENI!
Jaz pa imam, bolje povedano moja mama – zelo dobro izkušnjo z uporabo blazine za magnetno terapijo! Stara je že čez osemdeset let, ima oba umetna kolka, obrabo hrustanca, revmo, bolečine v hrbtenici, deformirana kolena… Pri njenih letih možnost operacije odpade, zato smo poizkusili z raznimi masažami, kremami ali prehranskimi dopolnili. Rezultati so bili sicer pozitivni, vendar ne dolgotrajni in niso odpravili bolečin.
Tako smo pred dvemi leti mami v preizkus dali tudi “blazino za terapijo z pulzirajočim magnetnim poljem”.
In z veseljem ugotovili, da jo mama zelo pozitivno sprejela in na koncu smo jo zato tudi kupili! Po njenem pripovedovanju ji dodobra lajša bolečine, otrdelost in “zatezanje skelpov”. Pravi tudi, da se na splošno počuti bolje in pa (to smo opazili tudi mi) – bolje spi. Zaradi bolečin je bila namreč velikokrat budna.
Izkušnja moje mame s to blazino je zelo pozitivna! “Terapije” izvaja praviloma en krat dnevno po 20 min, po potrebi pa tudi več krat. Sicer blazina tudi slučajno ni poceni, vendar menim, da je vredna vsakega dinarja! Pomoč je namreč vseskozi “pri roki”. In če bi gledali tudi samo čez prizmo stroškov: tudi kreme, masaže in kaj šele toplice, niso poceni!
Upam, da vam bo koristi moje mnenje. LP IGA

Pozdravljeni,

hvala za vaše odgovore in se hkrati opravičujem, za napačni izraz – MAGNETNA RESONANCA.
Rad bi vprašal vas g. IGA, ali se da dobiti kakšen kontakt, oz. naslov podjetja, ki imajo to blazino, katero uporablja vaša mama?
Ali se jo da prej preizkusiti?

Hvala za vašo pomoč.

Ludvik

POZDRAVJENI !

Mi smo konkretno dobili blazino na 14 dnevno preizkušnjo. Predlagam da se obrnete na:
http://www.vitadeal.si/Magnetek_2010.php

LP IGA

Pozdravljen g. IGA,

hvala za informacijo!
Sem si malo prebral, ter pogledal tudi njihov video! Lepo povedano, brez pretiravanja.
Jutri jih pokličem.

Lepo pozdravljeni!

Ludvik1

Slučajno sem naletel na vašo debato. Jaz sem to blazino kupil že pred leti v Nemčiji, kjer sem igral nogomet. V klubski ambulanti smo jo uporabljali za saniranje udarcev in poškodb pa tudi za regeneracijo po treningih. Meni vedno pomaga. Žena pajo uporablja za sprostitev.
pozdrav

Pozdravljeni,
uporabljam magnetno blazino magnetek2010, s katero sem zadovoljna. Imam multiplo skklerozo in vem, da me blazina ne bo pozdravila, mi pa kar nekaj stvari olajša, kar mi veliko pomeni npr. bolje spim, imam več energije, nisem tako zelo utrujena,… skratka-sem zadovoljna.
Kolikor vem (to je že nekdo omenil) takšno blazino uporabljajo v Soči in po nekaterih zdravstvenih ustanovah!
Oebje Vitadeala je zelo prijazno in ti skušajo pomagati, kolikor se da. Blazino lahko dobiš na 14-dnevno preizkušnjo- neobvezujoče!
http://www.vitadeal.si/Magnetek_2010.php
Lp

Pošiljam vam še lind do izdelkov.

http://kremca.net/shop/index.php?route=product/category&path=161

Magnetna terapija ima visoko in nizko frekvenco, prav tako fudi fotokatalizo. Programi so prednastavljeni,… Vsem strankam nudimo tudi podporo, šolanje.

Vabljeni ste na našo delavnico!

gsm: 041 864 556
e-mail: [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
mark1, 25.02.2015 ob 11:12

Slučajno sem naletel na vašo debato. Jaz sem to blazino kupil že pred leti v Nemčiji, kjer sem igral nogomet. V klubski ambulanti smo jo uporabljali za saniranje udarcev in poškodb pa tudi za regeneracijo po treningih. Meni vedno pomaga. Žena pajo uporablja za sprostitev.
pozdrav

Pozdravljeni,

Sem bolnica z hudo osteoporozo, zanima me ce bi mi magnetna blazina kaj pomagala v ta namen, in kje v Nemciji ste kupili blazino, in koliko je cena.

New Report

Close