Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek majhno darilo

majhno darilo

sosedovim otrokom vsako leto kaj kupimo, ko si gremo voščiti, nič kaj posebnega, le drobno pozonost, tko največ za 1000 SIT, a da ni ravno čokolada
ne vem kaj naj kupim ta mlajšemu, ki ima 14 mesecev, kakšno čist majhno igračko ali kakšno sladkarijo
ta večjemu, ima 3 leta sem v Babycentru kupila od Nody-ja komplatek, je jajček in igračka tko v eni škatli
kaj mi svetujete naj kupim mlajšemu

Urša

Kakšno knjigico…

Urša!

Midva sva najini skoraj dve letni sosedi, ki neizmerno uživa v čofotanju kupila eno ladjico, ki ko jo daš v vodo pušča barvno sled. Zraven sva ji vzela še ene praskalice, ki v vodi zacvrčijo. Veselju in vriskanju kar ni bilo videti konca. Cena za ladjico z barvo mislim da je bila okoli 1500 SIt za praskalice pa ene 600 SIT. Dobila pa sva jih v Buši-ju.

Knjigica je res dobro darilo, vedno pride prav, četudi je takj ne bo bral, gledal, nekega dne ga sigurno zamika, DZS ima na svojih policah vedno kaj dobrega in poceni, kotiček, kjer je vse znižano in včasih tako lepo knjigo dobiš skoraj zastonj. Knjigico, ki piska, je kosmata;)), pojdi pogledat, ali knjigico za v banjo

Tudi jaz navijam za knjigico :))
Drugače pa imajo sedaj v Babycentru v akciji lesene sestavljanke puzzle za 790 sit. Meni se zdi super darilo. Vsi otroci,ki jih morem obdariti bodo dobili poleg ostalega še te puzzle.

New Report

Close