Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Makaronarsko osebje uvod v restitucijo Rapallske meje

Makaronarsko osebje uvod v restitucijo Rapallske meje

Se tudi vam svita, kako nevarno početje je to….

 

https://siol.net/novice/slovenija/italijanski-vojaski-zdravstveniki-v-sloveniji-567592

Naši preplačani bogovi v belem so dobili pomoč, ker so umirali na delu, pa danes slišim g. Logar, ki pravi, da ne rabijo nujni pomoči. A se nič ne pogovarjajo?

Je pa res kar malo sramotno, da stokajo po tuji pomoči. Upam, da obrambni m. Ne privleče še kak kup starega železja, ki bi ga vojska nujno rabila. Ko sem gledala posnetek neke ameriške kovinske zveri me je prešinilo, pa menda ne. Še podmornico bi rabili.

do novga leta je še cajt. pol pa slovenci izumremo.

Pomoč iz tujine, samoplačniške storitve zasebnikov pa nemoteno potekajo.

Ravno sem bila na pregledu.

Odgovor na objavo uporabnika
Itaita, 05.12.2021 ob 22:48

Pomoč iz tujine, samoplačniške storitve zasebnikov pa nemoteno potekajo.

Ravno sem bila na pregledu.

Saj !  Sramota!!

Niti malo niso pripravljeni priskočit. Pa so jih prosili.

Gnusni ljudje. In o naj bi bili zdravniki!

 

Zakaj sramota? Saj veste, kako vi rečete, ko po oderuških cenah oddajate plesniva stanovanja: “Nisem socialna ustanova!”

Privat ambulante tudi niso socialne ustanove.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 05.12.2021 ob 23:47

Zakaj sramota? Saj veste, kako vi rečete, ko po oderuških cenah oddajate plesniva stanovanja: “Nisem socialna ustanova!”

Privat ambulante tudi niso socialne ustanove.

Desperadodajka, verjetno si samo malo sarkastična 🙂 No jaz pa bi dodala samo to, da ti ki oddajajo plesniva, predraga stanovanja, upam da naletijo na isto takega pokvarenjaka v zdravstvu, da ga odbijejo zato ker … Razlog po izbiri. Kdor dela ali išče problem, ga vedno najde in dobi. Lonec dobi poklopec.

Sicer pa za koga so zidana luksuzna stanovanja v Lj? Za študente iz Kungote in Dupleka? Za vedoželjnice iskalke ljubezni iz Nove Gorice, Ajdovščine?

Tudi ti, ki imajo koncesije, ne priskočijo.

Jaz bi vsem pobrala te koncesije, pa naj bodo samo privatniki, ne pa da se šlepajo na javnem zdravstvu, ko pa je treba javnemu zdravstvu priskočiti na pomoč, jih pa ni nikjer.

Sramota. Beda od človečnosti. Dno.

 

 

Saj mnogi od vas ste tudi dobili šenkana stanovanja po Jazbinšku, ki jih neobnovljena oddajate po tržni ceni, ker vi niste socialna ustanova. Kaj imate taki koncesionarjem za očitat?

Koncesija je samo avtomat za mlatenje denarja. Kartica, da pokasiraš obisk, vse ostalo pa uporabnik mastno plača. Če tko pogledam, med privatno storitvijo in koncesionarjem v ceni ni nobene razlike.

New Report

Close