Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu mal za res

mal za res

Se mi dogaja naslednje-opazim moškega, luštnega, vrednega greha in ga, ampak resno, PRIKRITO, NEOPAZNO ocenjujem-ogledujem. Lepe roke (hecno, roke najprej-prstan?), luštne očke, njami ustnice,lasje, sexi rita…hm, le kaj bi, če bi…
Malo posanjarim, se zbudim in čao. Ampak, preden me ni več, me pogleda in takrat se mi zdi, kot da me je bral, kao.. bilo mi je všeč, še kdaj…
Vprašanje se postavlja-ali med osvajanjem, pa naj bo še tako prikrito, oseba ki osvaja (seveda če stoji v primerni razdalji) oddaja nevede tudi kakšen vonj ali valovanje, kar seveda prebudi osvajanca.

Očitno nekaj obstaja! Tud sam imam takšne izkušnje kot ti – enako kakšno ocennjujem in si zamišljam kaj bi bilo in kako bi bilo… Celo ko sem gledal v kakšno dobro rit, pa se je v tistem obrnila in nasmehnila češ: kaj fantaziraš…

Hm, jst pa ne znam ogledovat prikrito.))) Kadar koli mi je kakšen tip všeč, oziroma ga opazim…..gledam kar direkt…..))
Ponavadi je to v kakšni trgovini….kadar grem v shoping….Ravno v soboto bilo podobno….Jst stopim k delikatesi in on zraven mene….pa se pogledava….in potem jst naprej…pa se spet srečava….pa pogled…in rahel nasmešek….pa potem voziček kar sam zavije tja kot on…)) In potem pred blagajno spet pogledi…..pismo….pa moj muci bil zraven…..pa je rekel…kaj vraga se tko nagajivo nasmiham…(ni opazil…)))
Je blo potem kar težko it ven iz trgovine….:))

Zvečer ko sva pa šla ven…mal žurat….se je pa meni zgodilo to….kar ti praviš…..Ko sva sedela za šankom in klepetala…..se kar naenkrat obrnem….in pogledam…in tam za mizo tip….tko prekrižanih rok..in direkt v mene gleda….Kaj vem….kot da bi podzavestno čutila njegov pogled na hrbtu…))) Valjda res nekaj na tem…….))

čao

Porednica si, ni kaj. Sam taka zelooo prijazna. Kar naprej bi hodil v trgovino, čeprav ne bi bilo kaj kupt…Sam da bi si utrujene očke odpočil na nečem tako lepem…

Ja jaz se zanm tud vcasih prov direktno zagledat v kksnga hudga tipa..je pa res da tud cutis vcas prov poglede na hrbtu in se obrnes.

www.studentarija.net

Rubyfruit, povej ali pogledaš tud tam spodi – v hlače npr.?

“in pogledam…in tam za mizo tip….tko prekrižanih rok..in direkt v mene gleda….Kaj vem….kot da bi podzavestno čutila njegov pogled na hrbtu…))) “

Moraš pa hudo dobro izgledat, da te moški v hrbet buljijo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hehe…Marko….nč hudo dobr ne zgledam…..čist pošteno…))

Sem pa zadovoljna sama s sabo…..tud čist pošteno..)))

lp

V bistvu ponavad ne..mislm tko ce enga zagledam najprej druge stvari precekiram…se mi je pa zgodil da sm se enmu v hlace zagledala ampak sploh nism vedla kaj gledam pac cist tko sm se neki zamislila in sm sele pol ugotovila kam sploh gledam..un si je pa najbrz mislu da nism cist normalna.

www.studentarija.net

Rubyfruit, čist normalno je.
Sicer če bi pogledala tam dol mene, bi takoj vedla, da sem jst, haha

A bi te jest tud spoznala?

O porednica, si bla tu, jaz pa v skrbeh. Seveda bi me, ti še najbolj, brez metra, haha

KIR napisal:

> O porednica, si bla tu, jaz pa v skrbeh. Seveda bi me, ti še
> najbolj, brez metra, haha

saj sem te klicala, a me nisi slišal???
Saj, v skrbeh, ne de? kaj boš pa pol, ko naju bodo ukinili, ha?
Brez metra? Dvomim, da bo šlo, ha ha ha

Jaz sem pa mislil, da nas je malo…haha
Očitno nas hočjo spokat, kaj čmo. Bomo pa brez sexa

No, prav, pa uživajmo, dokler še lahko…

Ne, backa, pol bomo pa v živo in to zares!

Vzel si mi besedo iz ustec, ha ha, ljubi.

Vzel besedo iz ustec, dal bi bi ti pa neki druzga not, saj veš. In to samo zato, k tak lepo znaš!

OOOOO, vzamem, saj veš. Mjam.

New Report

Close