Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Malo me razganja

Malo me razganja

Sem prišla s porodniške nazaj v službo.
Sem rabila nekaj časa, da sem ‘zaživela’ v službi in ugotovila, da še vedno obstajam kot ženska in ne samo kot mama otroku.
Sem ugotovila, da je pomembno urediti si zunanjost, jo malo osvežit in popestrit. Me sedaj sem in tja kakšen moški še vedno s poželenjem pogleda in pokomentira (naj povem, da sem povprečnega videza) in sedaj se počutim takooooo seksiiiiiiii.
Upam, da bo pri tem ostalo in da ne bo trpel partnerski odnos.

BRAVO!

Najhuje je, ko ženska, ki postane mati, pozabi biti ŽENSKA, pa ŽENA, pa LJUBICA… in obstaja samo še kot MATI.
Saj prav, pomembno je biti MATI! Zelo pomembna in lepa naloga je to. Ampak ko otroci po 20-ih letih odletijo iz gnezda, pa ostane kaj?
Ena zagrenjana ženska, ki ne zna otrok izpod peruti spustit, ker je pozabila živeti ZASE!!!!!

Bravo, bravo!

upaš da bo ostalo pri čem? : )

Imam občutek, da te bo kmalu “razneslo”…in če pride ta_pravi mimo, bo veselo….:))

da me ne bo zaneslo, Alenka.

pa se kar na tebe obrnem, ker si ta_pravi

:))

Nikoli ne reci, nikoli, ….sicer pa, kaj pa, če sva sodelavca….?:)))

Toliko zavor pa vsaka pametna ženska premore!
Da je ne zanese prehitro. Da je ne zanese premočno. Da je ne zanese z napačnim…. Ali pa, da je SPLOH ne zanese.
Vse to pa je stvar samo tebe in tvoje presoje.

čak mal…čak mal…..

uf, ne nisva sodelavca…..ni možno….sem preverila….

:))

Preverila?
Hmmm, zanimivo, a zato si tako skrivnostno spraševala pa se muzala okrog?:)))

Ja, La Luna….če bom hotla me bo zaneslo in če ne bom hotla, me ne bo.

Mar to pomeni, da že celo življenje ta pravi hodijo mimo mene in jaz to ne vem oz. nočem vedeti?
:))
Potemtakem so lahko vsi tapravi….

uf….

pa res upaš, da te NE bo? : )

:))

ta_pravi, nč nisem sprašvala….sem v kolektivu 5 ljudi- jaz pa 4 stari deci, od tega 2 ni, en tukaj kreha ker je prehlajen, tadrug je pa prestar, da bi sploh vedu kje se računalnik pržge (čez 1 mesec gre v penzijo). V teh dveh pisarnah res nimam dost dela da preverim, če je tisti ta_pravi…

.))

VSI?
Lahko so, VSI, ampak ne se pustit, pa kr vsakemu “ustrečt”.
Predvsem pa, poslušaj sebe, pa metuljčke imej pod kontrolo….da ne bodo “ponoreli”.
TI pa predlagam, da si še enkrat prebereš post od Lunce, zelo pameten ali pa, če hočeš, življenjski nasvet ti je napisala.

Mimogrede: a kaj vpliva današnja polna luna na tebe? Mogoče je to to….pa te bo minilo.:-)

aja, mislim da ni panike da bi te kaj hudo zanašalo, če maš same metuzaleme tam blizu : )

Alenka, upam da me ne bo zaneslo. Je pa odvisno od mene same kakor smo tu že ugotavljali. Sicer pa….če pride pravi mimo…

torej, upam, da ne pride pravi mimo………
:))

to je še bolj otročje od pričakovanja metuljčkov, čist iskreno.

Pol pa ni panike, vsaj glede teh tvojih sodelavcev….ampak….mogoče pa pride od nekod tisti, ta pravi. Ko boš začutila njegovo energijo, toplino, ko ti bo naenkrat roka zadrhtela, ko se ti bo glas zatresel, ko bodo metuljčki podivjali…
Takrat pa je zate….”nevarno”…..da te bo razneslo….:-)

Pa vseeno obstajajo skoki čez plot… Omenjajo jih moški, ženske skoraj ne. Generalno izpade tako, da samo moški skačejo čez plot. Me zanima s kom, če ženske ne skačejo čez plot, vsaj ne v tolikšni meri kot moški. Razen če ženske ne povedo vsega ali pa če moški malo množijo svoje skoke čez plot, ko se pogovarjajo med seboj ali na medmrežju, ker jim godi če so boljši kot tekmeci.
Moški iščejo, ženske morajo kontrolirati svoje ‘zavore’….konec koncu je pa med moškimi in ženskami isto število skokov čez plot!

in kako vezo ima to z vsem skupaj?

Ufff, to si pa dobro ugotovila…sem mogel kar dvakrat prebrat….:-)

Vse življenje že hodijo mimo tebe moški.
Eni so pravi, eni niso pravi zate.

Ampak kolikor vem, si se za enega pravega že odločila. In če je tisti še vedno “pravi”, potem je treba bit silno previden pri spoznavanju drugih. In vedet, do katere točke jih sploh hočeš spoznat. In koliko si pripravljena svoje razmerje in sebe postavljat na preizkušnjo…
Vse to pa torej veš samo ti!

Če pa doma škripa… potem je pa druga pesem…. potem kar z odprtimi kartami iskat novega “pravega”…

Smo pa v stavbi, v kateri je več podjetij in skupna točka nam je kavomat na hodniku. Tko da, ja so drugi ljudje v bližini.

Prav maš glede tega, kdo pove in pri tem celo pretirava, kdo pa raje vse skupaj zamolči.

Baje:
Ženske svoje moške DELIJO s 3. Če reče, da je imela v življenju 5 ljubimcev, moraš ti to pomnožit s 3 in dobiš realno cifro – torej 15.
Ker so nas učili, da moramo biti zveste, pa device do poroke…. in se nas je to prijelo, zato se malo polepšamo.

Moški svoje ženske MNOŽIJO s 3. In torej moški, ki se širokousti, da je menjal že 30 ljubic, jih je v resnici samo 10. Ker oni pa morajo bit mačoti… osvajalci, oplojevalci… ker je baje tako v njihovi naravi.

Brez skrbi bodi, tudi jaz ne razumem, zakaj bi naj bilo tako. Ampak pravijo, da je!

LaLuna….. res je tako…..
Izgleda ravno tako, kot da bi hotela it v novo razmerje, momogrede, v službi.
Hotela sem samo povedati, da mi je tko fajn k sem spet ‘stopila’ v življenje.
Godi mi, ker se spet počutim seksi in ker še kdo pogleda za mano.

Je to preveč ali je še v normativu normalnega življenja?

New Report

Close