Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Malo mi je hecno …

Malo mi je hecno …

… ko se spomnim na Sašota , ki se mi je zadnjič neki režal , češ , kako neki zgleda Niki , ki se vozi v unem nadomestnem Yugotu od kleparja , ha , ha ….

… in Niki se smejka , ker mora Sašotu povedat , da se že par dni res vozi v nadomestem avtu – samo to je Citroen Evasion 🙂

(še dobro , da zna Niki visoko dvignit nogico , če hoče zajahat , ji pride prav , ko leze v avto :)))

Evasion – tole men diši na to da ma Nikitka invazijo;-)
toooooo!
mi (ženske) gremo v napad:)

dele mi je šele kapnilo kok je čbelca napredna (za domovino ……naprej)

jest ti pa berem neki o moliti, nč molit action !!!
ufffff rabim strateški načrt….

severnica bo lepo počakala da dobi kakšen pameten nasvet, koko se zadeve lotit;-)

Evasion – ja so vedli , kaj mi dat :)))
Heh , je pa tako velik , da bi lahko vse vas ljubljančanke peljala na meeting (sedeži v treh vrstah , no , kombi pač 😉

Aja , dej povej , kam misliš navalit , ti bom pomagala strategijo razdelat , tu sem jaz doma , vojska , sej veš :)))

viš jest mam en hud problem – mi manjka predmet invazije:)))))

pa še čaaasa ni koko naj pool človk navali

ufurash ga u five minutes between :):)))

ni da nebi zalegl :))))))))))))))))

cbelca jest se za unih 5 moram kr neki ur matrat:))))

Evasion , hahaha , ne zameri ,
najprej sem prebrala samo .. važn .
Saj moram res zopet h okulistu ,
pa bo ene 40 jurjev . In še bom
brez Evasiona .

Ma , zajči , res je ! Ni,da neb pomahal !

Niobči moja najdražja, zlato moje,
lep pozdav, pravkar se odpravlja iz
službe, doma pa bo tuga, tuga, tuga,
ker ne bom mogla k vam na net….
pa pismo rosno, to je pa tisto, ane,
ko bi vsi vse radi znali, pa to ne gre.
Eni so za eno, drugi za drugo, jest ……..
pa nisem za …….. neč, bemtiš!

Čauči, moj objemček in moj poljubček,
najprej za Niobičko, potem pa čisto za
vse, ki stojite v vrsti (ha, ha, ha, ha…)
do jutri zjutraj, če mi bo dano!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj si nisi navodil …. ??

Meni je pa celo po programčku z Volje
uspelo prenest in popravit , ampak
rečem , bolš je delovala zadeva ,
dokler sem bila starokopitna !

Mi je zelo žal , če ti ne mormo
pomagat , kolikor bi radi .
To je pa pač virtualna pomoč ,
kukar narisana klobasa …

Ma , sem prebrala še enkrat ….
veš kaj ! Če je meni uspelo ,
bo tebi že prejšnji teden !

hahahahaha :)) ma no .. sej pravim.. k ni klobase.. nariši in radirej pa misli da jo… ;))))))))))))

sprintala? pomoje ne, ker če bi si jih.. pol bi že zih mela pošlihtan :))))))

Men je pa čist kulll..yugec mislim..heheh edino kar me moti je prva prestava,k se morem čist ustavt,da lahko prešoltam v prvo hehee..drgač je pa zakon,jest mojga miškota ne-dam…Taku!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ja no…….sej mogoče tebi ustreza, ko pelješ v njemu gazdo, pa obe naslednici, pa p’sa, pa obe mački pa tasta in taščo in še ostane placa za kako svinjsko polovico odzadi, da o kljusetu na strehi niti ne govorim.

Ma bi bil pa vseeno prizor……da bi ga še Đuro posnel…..

Uni tvoji fensi rdeči škorenci, pa kak svilni šal okoli vratu, pa kak zanetan pas okrog popka, pa Loreal lipstik, pa Angel parfum, pa plačšek iz Pariza…..kako bi se vse to peljalo v yugo 45, z dimno zaveso za sabo, naglas, da bi pokali alarmi okoliških limuzin, vojaško zelene barve z “beš” armaturo, odzuni pa veliki napisi….Kleparstvo Novak…NADOMESTNO VOZILO……in se slogan spodaj…..kupec je kralj ! :))))))))

To je romantika, ne pa Evasion !

… ta tvoj scenarij v grobem drži – Niki ma škorenjce , pa zanetan pas tudi (kaj čmo , če je pa moderno , pa še všeč mi je 🙂 , našminkana ku slika , diši ko poezija , čist ZARES ima svileno rutko za vratom (vzorček je tak vojaški , maskirni , ku listje 🙂 …. Evasion je pa tud bil zelen , he , he … samo tasta in tašče pa , Boh ne daj , ne vozim s sabo , vso uno drugo klapo pa ja :))) Plus potovalko s čeladami , jahalnimi škornji in dresurnimi biči , he , he …

… ma , Niki je vesela , ker je gazda danes vrnil ta “kombi” (ni bil nič fancy , za mene že ne 😉 in se bomo spet lepo kulturno vozili v srebrnem Focusu , yeess :)))

No pa dejta “zavalit” se nekaj deset tisocakov za Continentalove gume…..

….ki jih prodajajo kot…..TESTED…..FOR UNEXPECTED !

New Report

Close