Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu mam zdravstvene težave…

mam zdravstvene težave…

… pimpek mi kr naprej stoji ;-))))

je moja rekla, da bi res lahko šel k zdravniku, da mi nekaj da…

Ampak jaz bom raje šel k zdravnici.

Taki, ki mi bo dala. (:-P)

Daj -mm mi tvojo ženo, da jo “segrejem”! 🙂 Potem boš tudi ti dobil, kar ti pripada… 😉

samo pelji….

sam da je ne boš nazaj prpelal čez en teden ;-))))))

Ne, ne! Vzel si bom čas, saj veš zdravljenje se lahko zavleče… 🙂

hi hi hi hi…. samo ti daj… pa javi nam, kak je blo ;-))))

Kak pa te greš scat?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, -mm, to pa res ni problem. Enga tacga bi rabila…

Pa srečnga tudi tebi želim! Upam, da si že kaj ohladil svojo jezico name, saj ti kljub temu pošiljam novoletni poljub!

Sploh ne gre….

A sem bil kdaj jezen??? Ne da bi vedel; če napišem, da mi ni za brat kilometrskih dialogov, to nima zveze z jezo.

Tudi tebi srečnega zdravega veselega in debelega (pa ne stasa!)….

Enostavno… ko grem mim stranišča sam pimpeka not usmerim pa naciljam ;-)))))

A pol pa ti ne stoji v pravem pomenu besede?! 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

stoji, stoji…. ko pridem do wc-ja se obrnem proti školki pa strelam ;-))))

hja, če ga maš kam za potisnt, vsakič ko ti stoji, je super (za oba :), če pa ne, je pa problem, kot pravš….

To bi blo nekej za pogledat, ha ha, -mm!

hi hi hi, to pač, to ;-))))

jap

Prav lepo te je slišat takole (kljub vsemu) zadovoljnega. Pazi, nisem rekla zadovoljenega, ha ha.

dej, nej nekdo tvoji madam pove, kakšna srečnica je… :))

hi hi hi… prav si rekla… No, ja tudi zadovoljen sem za prvo silo… Je blo sicer nekaj letanja pred dvema dnevoma zaradi tega, pa sem se menda zmazal. Vsaj zaenkrat…. ;-)))))

sej ji pravim… pa mi ne verjame ;-)))))

:)) valda ne bo teb verjela
‘spust’ jo na forum, pa ji bomo povedale :))

Ja, kolk pa imaš ti ta “korigirni” kot, kadar ti stoji? Ga moraš imet vsaj 90°, da ga lahko navzol usmeriš, ker si ne predstavljam kako bi sebe obrnil. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

nč dol, nč dol…. če ciljaš s hodnika mora gor stat, ni res??? ;-))))

uf… bolš da ne… zaj sem pa že par takih podatkov natresu, da bi me lahko spoznala ;-)))))

New Report

Close