Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama je včeraj šla na telovadbo

Mama je včeraj šla na telovadbo

Sem tako ponosna nase, da vam moram povedat. Včeraj sem prvič po porodu šla na telovadbo. Prejšnje dni sem sicer sama doma nekaj hopsala, sam to ni to. In sem se odločla da grem. Sinek je star dva meseca in pol in najin ata je zlat. Bilo mi je pa tako težko, da ne morem povedat. Mali je bil pred mojim odhodom tako dober volje in se je smejal, grulil, čebljal, jaz pa od doma, polna slabe vesti, sam mogla sem neki naredit zase, ker moje kile kr stojijo ej, kljub temu da ga dojim sto na uro.
Imela se se super, niti nisem tako zastana, kot sem mislila, je pa bil tempo ravno pravi, ker za kako pretiravanje jaz nisem, ker sem imela carski rez. Danes malo čutim noge in terbušne mišice.
Ata mi je pročal, da je malček zaspal brez problema. Tako da jaz juter spet grem in danes sem tako vesela.

Ti kar pejt, samo ne pretiravaj.

Bravo!

Kam pa si šla?

Ma, sva s kolegico, ki je ravno rodila šil na vaško telovadbo-pa bolje išta nego ništa, midve pa deset upokojenk,kr prijetna družna ha ha.

Kar pridno telovadi. Ti bos zadovoljna, tvoja moska pa tudi, saj je dobra volja nalezljiva.

New Report

Close