Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama je vprasala…

Mama je vprasala…

* seanse

Moji prijateljici sem komentirala ko mi je takoj povedala o tem da bo nesrecna v ljubezni.

Ne, ona starka ne vidi nic prihodnosti, ona ti je v trenutku ko si bila pri njej naredila da bos nesrecna. Ker te ni prenesla, tvoje lepote, tvoje neznosti, tvoje ciste duse. Bila je ljubosumna nate in hudobna.Pa poglej kako so vse te sarlatanke in vedezevalke grde. Spake. Gnusne.

Ni pomagalo, ta je rinila naprej k takim.

 

Ne bom bralo teh črev, ampak…zanimivo, da si jih kljub vsej vrtoglavici uspela spisat in to brez kakih napak.

V glavnem, pomoje bi bilo dobro, da te pošljejo na slikanje glave na MR, PET ali kaj takega, ker nekaj se tam dogaja in bi bilo treba ugotovit kaj.

Pa nehaj jih bombardirat s samodiagnozami, ker dohtarji tega ne marajo prav preveč. Raje jim samo povej točno kaj te muči in da ne moreš več tako naprej, oni morajo ugotovit kaj je narobe. Malo jim moraš težit, drugače se jim ne zdi dovolj resno.

Pa srečno…

Ti snelca in tvoja mama morata biti res pain in the ass zdravnikom….obup.

Jaz bi sicer dala čez vse možne preiskave, ker verjamem, da ti je res hudo v tvoji koži. Prvo to.

Potem bi se pa res obrnila na kakšnega, ki se ukvarja z energijami in bi ti lahko pomagal. Verjamem v moč urokov. Žal ne vem za kakšno konkretno osebo, ki bi ti lahko res pomagala.

Odgovor na objavo uporabnika
tl;dr, 21.05.2022 ob 10:30

Ne bom bralo teh črev, ampak…zanimivo, da si jih kljub vsej vrtoglavici uspela spisat in to brez kakih napak.

V glavnem, pomoje bi bilo dobro, da te pošljejo na slikanje glave na MR, PET ali kaj takega, ker nekaj se tam dogaja in bi bilo treba ugotovit kaj.

Pa nehaj jih bombardirat s samodiagnozami, ker dohtarji tega ne marajo prav preveč. Raje jim samo povej točno kaj te muči in da ne moreš več tako naprej, oni morajo ugotovit kaj je narobe. Malo jim moraš težit, drugače se jim ne zdi dovolj resno.

Pa srečno…

Temu so res v teh cajtih korone zelo pomagaliiiiiii. Tako zelo, da clovek ne more verjet in mora nosit vse simptome kolikor lahko.

(https://www.delo.si/novice/slovenija/bil-sem-v-zelo-dobri-formi-covid-19-me-je-potolkel/)

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj na tem, 21.05.2022 ob 10:43

Jaz bi sicer dala čez vse možne preiskave, ker verjamem, da ti je res hudo v tvoji koži. Prvo to.

Potem bi se pa res obrnila na kakšnega, ki se ukvarja z energijami in bi ti lahko pomagal. Verjamem v moč urokov. Žal ne vem za kakšno konkretno osebo, ki bi ti lahko res pomagala.

Skozi danes napisano, pa mislim da je razvidno iz vsega da nisem pristas bioenergetikov ipd sranja.

Uradna medicina, kar clovek sam naredi in molitev za ozdravljenje.

New Report

Close